Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

šalu na stranu mitar bio odličan danas, daje živinu[emoji769] u igri, bilo ga je na svim delovima terena, popio batina kao niko. standing ovation na kraju. biće i golova.

Прави репрезентативац.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse: Znaci, Arsenaldzije nisu smjeli pricati o kradjama zbog sudijskih gresaka koje se jos nisu bile ni desile? Interesantna logika.

 

znao sam da ćeš se prepoznati, na tebe sam i mislio posle svog onog pičkaranja sudije prošle nedelje. ovo danas je naravno sve bilo ok. raduj se dete.

Link to comment

ППП дошао на мету Роџерсари. :s_c:

“I was never worried about the players,” said Rodgers on an improved display. “They have been absolutely brilliant this group here and they have worked very, very hard. I am pretty confident that there is a group of people that don’t want me to be here as manager. In all competitions this season we have lost less games than Manchester City, Chelsea and Arsenal.

The hysteria around ourselves is interesting to note. Myself and the players stay very calm and work very hard, and they got their rewards.”

Link to comment

"They got their rewards" tako što su uspeli da pobede po prvi put u mesec i po dana :isuse: Jednu utakmicu si uspeo da dobiješ, tri gola da uguraš protiv mrtve Aston Vile, i već ne možeš da držiš jezik za zubima nego odmah ideš da se hvališ drugarima iz medija kako si fantastičan trener koji je izgubio manje utakmica nego Pellegrini, Mourinho, i Wenger.

 

Mazga nadobudna je u seriju poraza upravo i uletela prošle sezone kad se kurčio kako će napasti drugo mesto da bi dan kasnije popušio od Sekte i na kraju završio šesti.

 

Koliko je bedan i ljigav, svaki put me iznenadi. Danas je bila sjajna scena pre utakmice, ide himna a kamera zumira Rodžersaru kako zamišljeno gleda u daljinu - a onda neke žene s decom prolaze između njega i kamere, saginju se da ne uđu u kadar, ipak ulaze u kadar, on ih na trenutak besno ošine pogledom a onda se vrati dostojanstveno setnoj pozerskoj zamišljenosti... :Hail:

Link to comment

Та сцена и мени је запала за око. Помислих како се покојни Бил обрће у гробу, какав недостатак стила показује надобудни тактичар.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

znao sam da ćeš se prepoznati, na tebe sam i mislio posle svog onog pičkaranja sudije prošle nedelje. ovo danas je naravno sve bilo ok. raduj se dete.

Dobro, danas je bio tvoj red da pickaras sudije, a mozda vec iduce sedmice ces retroaktivno postati pizda koja se buni na sudijski performans. :heart:

Link to comment

"They got their rewards" tako što su uspeli da pobede po prvi put u mesec i po dana Koliko je bedan i ljigav, svaki put me iznenadi. Danas je bila sjajna scena pre utakmice, ide himna a kamera zumira Rodžersaru kako zamišljeno gleda u daljinu - a onda neke žene s decom prolaze između njega i kamere, saginju se da ne uđu u kadar, ipak ulaze u kadar, on ih na trenutak besno ošine pogledom a onda se vrati dostojanstveno setnoj pozerskoj zamišljenosti... :Hail:

A jebem li ga, uporedi Liverpool vs United u pobjedi 3:0 i onaj koji je izgubio prije par sedmica. Razlika je u tome sto Liverpool 2015 nije imao Suareza, Sterlinga, Sturridgea, Coutinha i Hendersona.

 

Vratio se Sturridge, sacekajte malo da vidite kako ce to izgledati sa njim u ekipi. On nosi 20-ak golova minimum.

Link to comment

Moram sad jbg apdejtovati avatar :sleep:

 

Inace malo mi cudno da mu noga nije u nekom gipsu ili da vire srafovi ako su mi ponovo spajali kosti :unsure: Ovo deluje kao naprednija faza rehabilitiacije.

Link to comment

Ima li leka tinitusu?

Kažu da se terapija obično sastoji od dugih razgovora (zato imamo PPP koji je doduše prilagodjen gluhonijemima) mada postoji i hardcore škola koja preporučuje slušanje glasne muzike (ne znam tačno koje, verovatno nešto sa šipke).

 

:nobles:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...