Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cekaj, mislio sam da se ducca i grunt sprdaju, covek stvarno nije hteo jebene antibiotike?!? Cime se leci?

Venger je stvarno sisica.

Ne bih ni ja slusao Wengerove medicinske savjete.

Link to comment

Cekaj, mislio sam da se ducca i grunt sprdaju, covek stvarno nije hteo jebene antibiotike?!? Cime se leci?

Venger je stvarno sisica.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

homeopatija, najnoviji hit :fantom:

Link to comment

aj ono za de brujnea i nije moglo da se vidi, bio za pola stopala, ali koji je ovo wtf kod drugog, ono bilo nekoliko metara u ofsajdu, direktno ispred njega. ipak je lepo videti da je pobesneli vili dobio kaznu za svoja glupiranja, koja budala treba da budeš da kao golman gledaš i gestikuliraš ka sudiji dok napad još traje. ne znam ni šta će uopšte na golu na važnom gostovanju, ne verujem da je hart nespreman ni da se čuva za lš, šta ima golman da se čuva osim ako nije povređen.

 

siti dosta dobro kontrolisao igru prvih pola sata. bez vešovićolikog navasa čije pomahnitalo pomeranje udova razbija svaki koncept su sitijev napad i kontrola poseda bili dosta dobri, nabili su domaćine u 30 metara, iako bez mnogo stvorenih šansi. problem je što su ova trojica iza kuna veoma ozbiljno shvatila svoje ofanzivne zadatke, te nisu nešto pomagali u odbrani.

Link to comment

sudjenje užasno... Pellegrini se zajebao što nije na brzinu ugruvao još koji dok je Totenhem prolazio kroz standardni raspad po šavovima. Ovako mu stigla kazna. Za Tottenham problem je što nema šta mnogo da se menja. Townsend ili Chadli umesto Lamele i to je to. Alli mora da ostane zbog defanzivnih zadataka koje ima a koje niko sa klupe ne može da isprati

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...