Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podsecanje i da je Darmian u Torinu dosta igrao na levom beku. Mozda ta varijanta + Valencia na RB. Mada znajuci LVG verovatno ce Young levo. Ipak najbolja bi opcija bila Blind LB a Jones u sredinu, nije i nemoguca.

 

Uglavnom toliko o tome ne treba da se kupuje DC, kad krenu povrede moze samo da se kukumace, sto debil sad i radi, ali sam je kriv.

Edited by ducca
Link to comment

Da vidiš sad kad ode u Newcastle.

i wish, ali nema sanse, a voleo bih. ako ni zbog cega drugog debelom ashliju treba neki koji se nece puno pitati oko dovodjenja igraca i ko nece mnogo talasati. to klop sigurno nije.

Link to comment

E vidiš, tu mi nešto nije jasno. Navijači Njuke stalno potenciraju to poslušništvo spram debelog kao primarnu osobinu svakog trenera. Evo pre par dana sam popio vops sa dvojicom u Londonu, u razgovoru dodjosmo do Alana Pardewa i obojica u totalni fras: smrad i najveće djubre koje je ikad prekoračilo prag Njuke, gmaz južnjački, teraj ga u onu stvar (Yeovil), crko dabogda... Ja u fazonu koji vam je bre, čovek imao najbolje rezultate u poslednjih 10 godina, bio menadžer godine, napravio uspeh u LE, umeo da izvuče tim iz loših perioda, pogledajte se sada na šta ličite. Ne vredi, ova dvojica udri pa udri, to je poslušnik onog debelog gmaza, taj je samo bio tu da se ne meša u svoj posao, hvala Palasu što ga je uzeo i dabogda ispali iz lige sa njim. Ja opet, pa jbt pogledajte se, vi ćete da ispadnete iz lige a ne Palas, je l' vam bar drago što McLaren nije poslušnik? - A, ne, i taj je poslušnik, pas mater, kafa, ledja!

 

Nisam baš tačno siguran šta prosečan navijač Njuke očekuje od menadžera. Valjda da javno napuši i nalupa šamare debelom, uzme mu 100 miliona za transfere koje on i samo on hoće, i onda završi u Top3. Svako ko ne ispuni bilo šta od pomenutog, običan je poslušnik i neka se tera u majčinu. Toliki nivo brige za to ko upravlja klupskim transferima i uzima procente od istih još nisam video. Navijače generalno interesuju rezultati i eventualno da klub ne potone u dugove kao Coventry. Sve drugo ih ne dotiče previše, samo ovi su tu postavili neki test poslušništva. How bizarre.

Edited by beowl
Link to comment

Wenger admits he is “surprised” by Martial’s impressive start.

“Now you have to accept that he might score less.

“He is a very talented player. He was more of a winger than a striker.

“Monaco made statement they wouldn’t sell two players, in the end they both moved.”

 

:Hail:

Link to comment

deo problema je to sto klubu ne treba menadzer koji ce kontrolisati transfere i dovoditi igrace. glavni skaut je graham carr, sa dobrim kontaktima u frnacuskoji sad se okrenuo holandskom trzistu. on se prakticno sve pita sa predsednikom kog je debeli postavio lee charnley ili tako nesto. dakle treneri koji ne pristaju na takav sistem rada apsolutno ne dolaze u obzir da sednu na klupu, a bilo je interesantnih kandidata tokom leta. debeli hoce nesto sto mu pravi pare i to funkcionise. 

 

drugi deo problema je sto jedan dobro odradjen prelazni rok ne moze da nadomesti nekoliko prethodnih losih. neverovatno kako nisu kupili jos nekog odbrambenog igraca. wiliamson je apsolutni majmun, a ovom collocini je vec mator i cini mi se mozda gresim i ne bas srecan sto je tu gde je. taylor je stalno povredjen, a i pitanje koliko je on jos dobar igrac,... u svakom slucaju potrebno je odraditi jos par dobrih prelaznih rokova da bi ekipa dostigla nivo.

 

meklraren je u ocajnom nizu, jos kad se spoji sa poslednjim periodom u derbiju, to je katastrofa. zbog lose odbrane igra sa dva zadnja vezna, od kojih je jedan apsolutno neupotrebljiv (anita). ukoliko bi se igralo vise napadacki, mozda bi rezultati bili bolji. ne znam, svakako bi bilo lepse za oko, posto je ovo negledljivo. o njegovim kvalitetima bi moglo da se raspravlja, ali mislim da je dovoljno dobar da odrzi ekipu u premier ligi.

 

mislim da su u poslednje vreme ocekivanja prosecnih navijaca newcastla prilicno niska. da se ekipa bori i da daju sve od sebe. jos se nije trazila meklarenova glava i mislim da mu je posao siguran. ako nastavi ovako katastrofalno, normalno da ce uskoro leteti, ali naredne dve utakmice su protiv celzija i sitija tesko da ce dobiti. mislim da ce ono sto moze da preokrene sezonu je derbi protiv sunderlanda sredinom oktobra, posle toga bi trebalo da i raspored bude malo laksi. od mitra se puno ocekuje, ali cisto sumnjam da se smirio za ove tri nedelje, videcemo sutra protiv celzija. inace ovi tvoji su morali da budu dobijeni i to je stvarno cirkus sto nisu, pogotovo ako je tacno da su igrali sa drugim timom.

Link to comment

lovro out

 

uini, kace to pivo?

Zato što je čovek pokidao ligamente? :blink:

 

Uostalom, 

"Joe Allen is also back fit. People never really mention him – he might not score or create as many goals as other players, but there are players like him that are very, very valuable to teams because they make them play.

 

“His courage to get on the ball and make other players play is very important. Players like Joe coming back will be vital for us as well.

Link to comment

Gabriel popio jedan mec suspenzije zbog ponasanja posle iskljucenja.

Arle, jel Mertesacker sad izvestan da ga odmeni za vikend?

Prije on nego Chambers obzirom da se od Chambersa u zadnje vrijeme sve odbija u Arsenalov gol.

 

Coquelina nece biti jos neko vrijeme, valjda ce se vratiti do utakmice sa Sektom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...