Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Svaka čast momklu što se isplaćuje postizanjem trećeg gola protiv ipsviča u 92. minutu. ali koliko se sećam ovde je više sekta kukala da je preplaćen. Ja sam bio u fazonu sad im ni marsijal neće valjati, a ostale uglavnom zabole patka na šta truli bogataši troše svoje novce...

Ja nisam kukao 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo kažem 'nako generalno, ne morate sad svaki put kad da gol da nam provlačite kako je eto vidite totalno vredeo 360 miliona :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ti ćuti, jedini na forumu nisi čuo sa Martiala :fantom:

 

Na Anfieldu gosti se pet minuta dodaju uz "ole", ovi ih gledaju :isuse: Pevalo se i "Sacked in the morning", ne deluje nemoguće.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Svaka čast momklu što se isplaćuje postizanjem trećeg gola protiv ipsviča u 92. minutu. ali koliko se sećam ovde je više sekta kukala da je preplaćen. Ja sam bio u fazonu sad im ni marsijal neće valjati, a ostale uglavnom zabole patka na šta truli bogataši troše svoje novce...

Gospon Kenjatore.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Lovren izgleda ozbiljno sjebao članak, iznose ga. Sakho se neočekivano vraća u prvi tim... osim ako ludak gurne Gomeza ili Tourea.

 

Buše ga?

 

Nemam pojma, meni je tako mirisalo još krajem prošle sezone.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Lovren izgleda ozbiljno sjebao članak, iznose ga. Sakho se neočekivano vraća u prvi tim... osim ako ludak gurne Gomeza ili Tourea.

 

 

Nemam pojma, meni je tako mirisalo još krajem prošle sezone.

Pa da, negde oko onog debakla... U stvari, posle poraza od ManU, tim je potpuno prestao da igra...

 

Da postave bilokoga drugog, tim će proigrati, a ako postave nekog jako dobrog, može biti svašta... Nije ovo loš tim, koliko se Rodžers glupira i postavkama i izmenama i igračima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...