Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Only three other teams have ever won on the road at Arsenal, Liverpool and City in a Premier League season. The last team to pull off that treble was Chelsea in 2005/06 - and they went on to win the title.

 

Каква црна титула! Прво опстанак да се обезбеди, па напад на горњи део табеле. Пласман 7-10, их! Мора нешто да се остави и за Олимпијски стадион, а то нешто је борба за позиције које из Лиге воде у Европу. Борба, не и освајање. А ако се заломи неко четврто у следећих пет-шест година година нећу да се љутим. Што се првог места тиче сумњам да ћу га доживети осим ако неки мигрант из Саудијске Арабије не пожели шарену играчку у Лондону. Мислим да ће титула ускоро коштати милијарду, ако већ не кошта, а то је порнићарима једнако далеко колико и мени њихови милиони.

 

Опила ме испарења са ловоровог венца... :blush: Опстанак, опстанак, то ћу да понављам успављујући се да бих спречио да се сутра пробудим убеђен да у ствари навијам за велики енглески клуб. :lol:

Link to comment

Eпска утакмица, није ми жао тих бодова уопште. Жао ми је што нисмо бар нерешено против Лестера, али и они су цареви. Ма, за сада савршена сезона: четири генијалне и једна одлична утакмица у шест кола.

 

Билићу капа доле, нисам веровао да ће овако да утегне тим, али се види да зна шта ради и по резултатима и по изјавама. Како се само шмекерски поставио пред ово гостовање, не знам да ли сте испратили: дали му вољно власници и рекли да не очекују ништа, а он узвратио да се - из дужно поштовање - не слаже са тим и да гостовање јесте тешко, али да би он био врло разочаран ако се из Манчестера врати празних руку. :Hail:

Edited by Прслин
Link to comment

Svratio da vidim ko je ovo prvi :hailovao: i da +1

 

Još posle onog murinjisanja u prvoj tekmi, na Etihadu pri 2:1 :Hail:

Kakav je samo som ispao u toj situaciji Jenks, jos se okrece Noblu u fazonu koji ti je kurac :lol:

Link to comment

West Ham mozda profitira- pored jako kul ekipe i menadzera- i od toga sto su prvi krenuli u sezonu. To ce im biti prednost jos neko vrijeme, a onda ce sirina kadra i sve drugo doci na svoje. Realno je da budu u krugu ekipa koje idu u Evropi, tipa Soton prosle sezone. :)

Link to comment

Šta imaju od izlaska u Evropu kad će tamo da ispadnu sa juniorima od neke Astra Đurđe? Jedva čekam da se ovo potcenjivanje LE obije Englezima o glavu i da spadnu na tri mesta za LŠ.

Link to comment

Место које води у Европу је битно због кинте која се добија за пласман на табели и због броја ТВ преноса који је све већи што тим игра боље утакмице. Прошле сезоне је Ливерпул за шесто место добио 18.5 + 20 милиона фунти, док је Вест Бром за тринаесто добио 10 + 8.75. Значи, разлика од 20 милиона фунти само у тим бонусима, a баш толико смо платили Пају, Мојсија, Џенка, Рандолфа и Бијафру. Или, фалило нам је само 5 милиона за Ловрена. :isuse: Како се фонд од ТВ права буде увећавао, тако ће расти и та разлика. Уз то, прелазимо на већи стадион, ваља продати карте, спонзори ће плаћати више за тим који побеђује и чешће је на телевизији... Огромна је разлика у приходима између борбе за Европу и борбе за опстанак.

 

Арле, било које друге сезоне би био у праву за дужину клупе, али не и ове. Јесте играо Сити без Компанија и Силве, али смо и ми били без Огбоне и Кујатеа, који је до два Пајеова гола Њукаслу био најбољи стрељлц ове сезоне. Арсенал смо добили без Мојсија и Џенка, Ливерпул без Адријана који је јуче био маестралан... Имамо по два играча за сваку позицију, плус клинци. Једини који нема замену и то само зато јер је world class играч је Паја. Али, ни Ситију није лако да игра без Силве. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...