Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Noble koji dize Jenkinsona :Hail:

Због овога навијам за њих. Победе над Арсеналом, Ливерпулом и Ситијем су бонус.

Link to comment

E da smo normalan tim i klub pa da sutra pobedimo posel ovoga, ali javlja mi se da je to mrka kapa

 

Što bi vama bilo bolje nego nama? Dva poraza u ovoj sedmici i za vas!

Link to comment

Svaka cast Bilicu, treba se i braniti ovako celo drugo poluvreme-to bukvalno iscedi igrace, fizicki prezahtevno.

 

Proglasavati Chelski kao glavne favorite pre sezone, pa City kao tim koji je vec uzeo titulu na osnovu  5 kola je klasicna budalastina. Ima tu mnogo da se igra...

Link to comment

Proglasavati Chelski kao glavne favorite pre sezone, pa City kao tim koji je vec uzeo titulu na osnovu  5 kola je klasicna budalastina. Ima tu mnogo da se igra...

 

Ovo prvo i nije bila budalaština, ne znam ko je mogao da predviti raspad sistema u svim linijama tima, pa još podlo pozadinsko petokolonašenje Eve Carneiro.

 

Ovo drugo jeste, naravno, ali ne znam koliko su ljudi to ozbiljno cenili.

Link to comment

Zaboravih da cestitam navijacima Vest Hema pobedu nad Liverpulom,pa sada to cinim.Dosli,uvalili nam tri komada,i nazad kuci.Svaka cast.Takodje cestitke i za danasnju pobedu.Arsenal,City,mi.Kakav niz,malo li je  :whistle: Mozda da sve utakmice igrate u gostima? :D

Link to comment

 

 

Proglasavati Chelski kao glavne favorite pre sezone, pa City kao tim koji je vec uzeo titulu na osnovu  5 kola je klasicna budalastina. Ima tu mnogo da se igra...

Basti uzima titulu i vraca se u Bayern.

Link to comment

E da smo normalan tim i klub pa da sutra pobedimo posle ovoga, ali javlja mi se da je to mrka kapa

Sutra ce bod biti kao kuca.

 

 

Proglasavati Chelski kao glavne favorite pre sezone, pa City kao tim koji je vec uzeo titulu na osnovu 5 kola je klasicna budalastina. Ima tu mnogo da se igra...

Ja se ne secam da je Chelsea vazio bas za tolikog favorita pre pocetka sezone, odbraniti titulu u Engleskoj je postao jebeno tezak zadatak, ovako napamet ne mogu ni da se setim kad je to neko uspeo zadnji put, Utd u doba Ronalda verovatno. A City i dalje ostaje prvi favorit, desavace se kiksevi svima pa evo i njima, i dobro je sto se to desilo vec sad da ne bi sezona otisla u monotoniju glede prvog mesta. No sa Silvom nazad je to druga prica, imati u vidu i da je Aguero skroz van forme ovih prvih mesec dana i da ce tek da reseta.

 

Izostanak Silve danas bio nepremostiv, bez dileme prvi igrac i Citija a bogme i lige.

Link to comment

Ovo prvo i nije bila budalaština, ne znam ko je mogao da predviti raspad sistema u svim linijama tima, pa još podlo pozadinsko petokolonašenje Eve Carneiro.

 

Ovo drugo jeste, naravno, ali ne znam koliko su ljudi to ozbiljno cenili.

 

Obzirom na mrsav prelazni rok. Pedro doveden cisto da se preotme rivalu, odbrana "pojacana" decom, plus backup golman. Nista spektakularno imajuci u vidu da su mancesterski klubovi trosili puno i pokrivali deficitarne pozicije (sa izuzetkom DC za nas™ )

 

 

Ja se ne secam da je Chelsea vazio bas za tolikog favorita pre pocetka sezone, odbraniti titulu u Engleskoj je postao jebeno tezak zadatak, ovako napamet ne mogu ni da se setim kad je to neko uspeo zadnji put, Utd u doba Ronalda verovatno. A City i dalje ostaje prvi favorit, desavace se kiksevi svima pa evo i njima, i dobro je sto se to desilo vec sad da ne bi sezona otisla u monotoniju glede prvog mesta. No sa Silvom nazad je to druga prica, imati u vidu i da je Aguero skroz van forme ovih prvih mesec dana i da ce tek da reseta.

 

Izostanak Silve danas bio nepremostiv, bez dileme prvi igrac i Citija a bogme i lige.

 

Ja se secam da je svaki preview (kako nas tako i inostrani) stavljao "plavce" na mesto broj 1.

Link to comment

Ja se secam da je svaki preview (kako nas tako i inostrani) stavljao "plavce" na mesto broj 1.

Ne znam za druge, ali za mene je prvi favorit bio City, zbog nepotpunih rostera rivala. Ima tamo post nakon Mancovog u kojem nas™ vidi kao prvake.

 

Prvenstvo je dugo™, svi igraju fudbal™, a lopta je okrugla™.

 

 

Vidjeh ogrebotinu koju je govnar napravio Gabrielu. Na Emiratima Profa treba ubaciti Flaminija, da ovaj sapne Costi prije tekme: "Ponovi ono sranje i zavrsicu ti karijeru." Govnar bi dvaput razmislio prije laktarenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...