Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mateo Darmian kod nas™ kao starter jedino u 4-4-2 sa Luk Šoom koji se ne vraca u odbranu ili kao WB u 3-nešto-nešto. Ovaj transfer mi je vise kao dokaz LVGove resenosti da Rafaela posalje u prevremenu penziju. Za manje od 15milki £ je kupljen igrac u punoj snazi sa iskustvom igara za repku i sa Torinom u Evropi ( posebno im je odbrana delovala uigrano Molinaro, Bovo, Maksimovic...). Ako se brzo aklimatizuje moze biti vise nego koristan.

 

Vidim da se pominje Dumbia, treba od njega bezati kao djavo od krsta-mislim da ga posle ove polusezone u Rimu ni Posrbica nece "braniti".

 

 

 

Послато са I213 уз помоћ Тапатока

Link to comment

ma neka odradi zadnju godinu ugovora sa b-timom, nista bolje za jacanje karaktera...

 

govance malo, nevjerovatno kako je poletio posle jedne poluuspjesne sezone uz najboljeg napadaca

Link to comment

Former Everton and Portsmouth player Predrag "Preki" Radosavljevic has emerged as a surprise contender to replace Nigel Pearson as manager of Leicester City.

Talks were understood to be ongoing on Tuesday night with the 52-year-old, who announced he was to leave his role as manager of Sacramento Republic in the third division of US football.

A club statement read: 'Head coach Predrag 'Preki' Radosavljevic has accepted a position in the United Kingdom and will relinquish duties as the club's head coach.

 

Link to comment

Ja ih nisam voleo, ali sam ih postovao.

 

Dobra stara vremena kad su veliki klubovi proizvodili svoje igrace. 

Edited by IndridCold
Link to comment

class-of-92-side-to-play-together-again-

 

Na danasnji dan pre 23. godine "klasa '92" je potpisala pro-ugovore.

 

Nekoliko hiljada utakmica u svetom dresu :ziga:

Drugi put u novijoj fudbalskoj eri da smo napravili presek i uveli decu u prvi tim i napravili uspeh. Bice valjda jos koji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...