Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Nemam pojma šta je bilo u sudijinoj glavi. "Dobro jeste mu očigledno slomio nogu, ali ne bi on to namerno..."

 

Edit - moderacijo prslinu se ukvario kvot :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam pojma šta je bilo u sudijinoj glavi. "Dobro jeste mu očigledno slomio nogu, ali ne bi on to namerno..."

Išao je na loptu, a nogu mu je polomio nakon što je izbio loptu...

Link to comment

"U Portu nisam imao treću sezone, u Interu nisam imao treću sezonu. Kada sam u prvom mahu bio trener Čelsija, osvojio sam FA kup i Liga kup, i igrali smo u polufinalu Lige šampiona. Tokom treće sezone u Real Madridu sam osvojio Superkup, igrao u finalu Kupa kralja i nastupao takođe u polufinali LŠ. To su moje treće sezone. Bolje pretražite na Guglu umesto da postavljate glupa pitanja", rekao je Murinjo.

 

 

 

 

Najbolji trener svih vremena objasnio! :Hail:

 

 

P.S. Vini -> www.google.com

Link to comment

Izašao je za vikend protiv Palaca u 20 i nekom minutu zbog udarca u koleno, Pelegrini najavio da verovatno neće igrati sa Juventusom al eto uspeo je da se pojavi bar na klupi...

Link to comment

Shaw - dupli prelom. Dizaster. Pre svega za njega licno. Nadam se da je dovovljno mlad da se potpuno oporavi za sledecu sezonu. Uzas.

 

S druge strane, kretenski zvuci, ali ako postoji pozicija na kojoj mozemo da istrpimo povredu do kraja sezone - to je levi bek. Blind i Rojo ce se verovatno menjati, a i Darmian tu moze da igra, dok Valencia (jbg) bude na desnom krilu (a moze i McNair). Samo da se potpuno oporavi, pa makar i za godinu dana

Link to comment

"U Portu nisam imao treću sezone, u Interu nisam imao treću sezonu. Kada sam u prvom mahu bio trener Čelsija, osvojio sam FA kup i Liga kup, i igrali smo u polufinalu Lige šampiona. Tokom treće sezone u Real Madridu sam osvojio Superkup, igrao u finalu Kupa kralja i nastupao takođe u polufinali LŠ. To su moje treće sezone. Bolje pretražite na Guglu umesto da postavljate glupa pitanja", rekao je Murinjo.

 

P.S. Vini -> www.google.com

 

ne samo on nego i svi koji spominju tu glupu trecu sezonu nakon sto su to procitali negde.

 

Kakve veze ja imam sa tim, ne pamtim da sam u životu pomenuo Murinjovu treću sezonu u bilo kom kontekstu? :D

 

Ali odgovor mu zvuči idiotski - nisam ni imao treću sezonu u Portu i Interu (zato što sam odlepršao)! Pa to mu valjda i kažu? U Realu i Čelsiju sam u trećoj sezoni izgubio titulu, ispušio u polifinalu LŠ, ali zato osvojio besmislene superkupove! Opet, to mu valjda i kažu?

 

Naravno, lukavi mali portugalski satnik začini svoj bedni izgovor tako što kaže "Google, a ne glupa pitanja!" jer zna da će mediji u naslove gurnuti "Murinjo napušio novinara" a ne "Murinjo izbegava da odgovori".

Link to comment

Moj hejt za njega nikad ne umire, samo tiho tinja -_-

 

Ozbiljno, uvek ga je lepo čuti kako se nervira oko gluposti, kažnjava doktorke i novinare i UNICEF. Da su kojim slučajem prvi na tabeli, ne bi ga se nimalo dotaklo to pitanje o trećoj sezoni, a kamoli da bi krenuo da se pravda i sebe pokopao statistikom.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Shaw - dupli prelom. Dizaster. Pre svega za njega licno. Nadam se da je dovovljno mlad da se potpuno oporavi za sledecu sezonu. Uzas.

 

S druge strane, kretenski zvuci, ali ako postoji pozicija na kojoj mozemo da istrpimo povredu do kraja sezone - to je levi bek. Blind i Rojo ce se verovatno menjati, a i Darmian tu moze da igra, dok Valencia (jbg) bude na desnom krilu (a moze i McNair). Samo da se potpuno oporavi, pa makar i za godinu dana

 

Ako je samo stvar kosti nema sumnje da ce se oporaviti. Bilo bi gore da su mu popucali ligamenti u koljenu. Trebat ce vremena samo da razvije muskulaturu, ali ima najbolje uvjete koje novac moze kupiti.

Link to comment

Moj hejt za njega nikad ne umire, samo tiho tinja -_-

 

Ozbiljno, uvek ga je lepo čuti kako se nervira oko gluposti, kažnjava doktorke i novinare i UNICEF. Da su kojim slučajem prvi na tabeli, ne bi ga se nimalo dotaklo to pitanje o trećoj sezoni, a kamoli da bi krenuo da se pravda i sebe pokopao statistikom.

 

 

Najnovije je da je zabranio šale i pošalice na treningu i uopšte u klubu (koliko god neverovatno zvuči). Vojnička atmosfera dok se forma ne vaspostavi... Bojim se da sa svakom novom odlukom radi sebi o glavi pošto već kruži priča da gubi poverenje igrača, a tu povratka obično nema. Neverovatna količina gluposti od veoma inteligentnog čoveka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...