Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Lepo, lepo. Jos Antonio umesto Lanzinia i bombona.

 

E da, Cockney Pirlo >>> Ginger Pirlo

daj prevedi to nama s jeftinijim ulaznicama

 

noble (?) i?

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

daj prevedi to nama s jeftinijim ulaznicama

 

noble (?) i?

Gugl kaže Kolbek..

 

Ne znam samo kako su Kolbek i Nobl uopšte došli u istu rečenicu sa Pirlom

Edited by zoki
Link to comment

cestitke WHU.

 

ovi moji tuga bozija. ali sto je najgore i ovakvi raspali su bolji za nekoliko mrvica nego prosle godine. bar deluju da im je stalo, ili je to meni tako izgledalo. sledeca protiv watforda mora da se dobije.mislim da meklaren nece prvi dobiti nogu, videcemo, dace mu vremena sigurno do decembra.

 

mitar 3 utakmice suspenzije.

Link to comment

Shearer se sinoć u studiju obilno istovario po Zamku, kaže da su izašli na teren da izgube i da 90 minuta nisu pokazali želju za bilo kakvim drugačijim ishodom.

 

Gledao sam utakmicu i moram da priznam da majstor Alan nije daleko od istine. Zamak uglavnom ne igra ništa a kad nešto odigraju to je kompletno napamet, svaka iole kvalitetna odbrana može to da reši. Šunka im je sinoć presekla jedno tri četvrtine dodavanja i skinula isto toliko ubacivanja sa strane, ne zato što imaju neku svemirsku odbranu nego zato što je kriminal kako su ovi pokušavali da napadaju. Poseban dojam ostavio je mučeni Cisse koji je na ono malo balona što su išli tačno na njega uspeo da odreaguje uvrtanjem, saplitanjem i potpunom nesvešću gde je on a gde lopta. I na kraju onaj pokušaj makazica kada promašuje loptu za jedno metar i razbija se o zemlju najstrašnije.

 

Ayoze je uneo malo pokretljivosti na sredinu, to je verovatno razlog što svaku utakmicu počinje na klupi. Ovo sinoć je gore i grđe od Sunderlanda, neki nivo donje polovine Championshipa.

Link to comment

Njuka mi deluje najbezmudije od svih 20 ekipa u ligi. Ima tu kvaliteta sto je najgore, doveli su i solidna pojacanja, ali dzabe kad izgledaju kao da izadju na teren da otaljaju 90 minuta. McLaren je covek hodajuci otkaz, ne kapiram samo sta je Ashley video u njemu pa ga je navodno par godina jurio da ga dovede dok nije uspeo :isuse:  Kakva prevara.  

Link to comment

ako se istovario i treba. procitao sam sta je napisao i slazem se. karager je pricao kako newcastle mora vise da rizikuje.

 

to sto su imali ne znam koliko vise pasova od WHU nista ne znaci kad je sve delovalo tromo, bezopasno, bezidejno.

 

ima sad tu jedna druga stvar, jedan prelazni rok koji je odradjen pristojno, daleko od toga da nije moglo bolje, ne moze biti dovoljan za prethodnih ne znam koliko. klupa je tanka. ashley ce morati da ulozi jos para i kako bi nastavio da zaradjuje na klubu. 

 

sto se meklarena tice, ne znam sta da mislim niti kazem. naravno da bih voleo nekog ko bi celu pricu ucinio uzbudljivom. mislim da ima dovoljno znanja da ne ispadne. samo je pitanje da li ce ga dgazda istrpeti, a mislim da hoce i da on nece biti prvi trener koji ce dobiti otkaz. i prosle sezone je start bio katastrofalan, prva pobeda tek posle 7 ili 8 utakmice.

 

subota, watford mora da se dobije.

Link to comment

Ja bih najviše voleo da Murinjo povuče nogu, onda Brodžersara može da krene stopama svog idola kao toliko puta do sada.

ti bas ne znas da uzivas u ovom "Murinjo u konopcima" trenutku <_< 

zar nije vece uzivanje da Wenger sledece nedelje porazi Murinja, pa Mou krene da preispituje sebe, sa setom se secajuci poslednjih 10 godina kada je podjebavao Profu. Pa sebi iznova i iznova pusta konferenciju gde kaze da je Special One. Pa onda dodje i poraz od Newcastle, u Guardianu naslov "Rodgers- right man for Chelsea?",  na tribinama SB-a se pojavljuju transparenti " Rafa was right Mourinho is shit", "Rafa, please come back", Roman placa avion koji nadlece SB sa natpisom " Mourinho- Sacked One"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...