Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gojko dominira od starta, prvo kaže Lester oslabljen jer ne igra Mahrez ali se ispravlja posle 5 sekundi a onda u sledećoj rečenici da ne igra Agbonlahor kad u tom momentu izlazi grafika da je u timu [emoji38] :isuse:

Link to comment

leicester najozbiljniji konkurent cityju

 

ma dal si lud, pogledaj im protivnike do sada. jedini stvarno dobar rezultat je pobeda u gostima protiv WHU

Edited by MancMellow
Link to comment

dobro, jasno je bilo da se zajebavam.

 

 

inace, jes ti video nase protivnike...ako newcastle pobedi bicemo u zoni ispadanja.

 

Da te umirim, mislim da je šansa da ispadnete minimalna

 

Ali ne, ozbiljno, ako slučajno izgubite od Arsenala, a recimo i mi™ pobedimo stvarno ćete biti u problemu. Za City mislim da je već prekasno. Čak i da je 38 kola preostalo ne znam ko može da osvoji 11 bodova više od njih ovakvih do kraja.  

Edited by MancMellow
Link to comment

Da te umirim, mislim da je šansa da ispadnete minimalna

 

Ali ne, ozbiljno, ako slučajno izgubite od Arsenala, a recimo i mi™ pobedimo stvarno ćete biti u problemu. Za City mislim da je već prekasno. Čak i da je 38 kola preostalo ne znam ko može da osvoji 11 bodova više od njih ovakvih do kraja.  

 

nije nedostizan ni city. mislim, sada iz ove perspektive nije mnogo realno ali i oni ce imati svojih losih perioda, samo sigurno ne ovako losih kao sto mi imamo sada ali i onda ce biti nekih kikseva. njima imo opet ako se neko povredi od trojke kompany-toure-aguero moze biti zajebano.

nama 'samo' treba da se vrati igra iz prvog dela prethodne sezone.

 

ako izvisimo za ls, hazard npr ce otici kao sto je i dosao. i tako ce poceti raspad. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...