Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Runi propusta Liverpula sutra. Propade Lujev plan da mu kapiten odigra svaku utakmicu ove sezone :lol:

 

Steta. bar protiv njih uvek igra dobro. A sto propusta? 

 

Nista, Herrera na AMC-a, a Martial napred. Ili može Depay napred, a Young da uskoči na levo krilo. 

 

U stvari, ne, setio sam se koga će da gurne ili na jednu ili na drugu poziciju...

 

 

 

a9f8771a99a06edc3fad1b2cb34d517e_crop_ex

 

 

Edited by MancMellow
Link to comment

Nije naročito bitno kad igraš protiv tima koji u okvir gola šutira 1.5 puta po utakmici.

 

Bitno je kad ide Benteke na Blinda. To je otprilike malo bolje nego da ide na mene :D

 

Jbt, ako stvarno stavi Fellainija na 9-tku, korneri ce biti ultra zabavni. A od igre ima da oborimo rekord od 82 centarsuta po utakmici :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Stavite koga hocete u spic samo nemojte Chichu.

 

Mi bez Coutinha, Lallane, Henda, Allena... Sutra Ings daje gol

 

Da sam na vasem mestu definitivno bih se najvise plasio ovog francuskog klinca. On i Depay kako trce ka Lovrenu je 1 sight koji bi realno najvise voleo da vidim  :happy:

 

Sto se vaseg napada tice, mislim da nam™ je najbitnije da Schneiderlin zaustavi Firmina.. 

Link to comment

Ja nešto sumnjam da će mali mnogo igrati sutra. Mnogo se očekuje zbog velikih para, suludo bi bilo gurnuti ga u vatru odmah i momentalno se razočarati što nije kliknuo od starta.

 

Mi bez Coutinha, Lallane, Henda, Allena... 

 

:lol:

Link to comment

Pa nece (tj sigurno ne od pocetka). Igrace Mr. Elbows. Sto je naravno ludilo, jer ako ova dvojica vasih nesto znaju to je da se brane glavom, al. jbg. A mozda i skroz promeni u 4-3-3, pa ga stavi u sredinu, a napred Younga, Depaya i Matu. Ko zna... 

Link to comment

Fela pocinje na 9, bar insajderi tako tvrde. Martialu se jos ne veruje dovoljno. Runi inace navodno osetio™ zadnju lozu, izostao vcrs iz timskog hotela uoci utakmice (ostah ti duzan odgovor).

Link to comment

Kao sto vec rekoh:

 

 

Protiv Liverpoola ocekujem da cemo imati posed oko 65 posto, 2 udarca u okvir gola i izgubiti 0:1.

Danny Murphy style

 

Sa Fellainijem ce to tacno tako izgledati. Sto hiljada puta cemo centrirati i necemo uraditi nista

Link to comment

Zar Martial svejedno nije vise za krilo, ili iza spica?

 

Pa ono, sam dečko je, prilično samouvereno, tražio devetku (na dresu), što možda govori o tome kako sam sebe vidi. Ali nebitno pošto će 99% početi Fellaini, a, kao što rekoh, Lovren i Škrtel, kakve god da imaju manjkavosti, da igraju glavom - to znaju. Lično, stavio bih Martiala odmah pa nek ide život :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...