Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se cini da je United apsolutni favorit obzirom da nema Coutinha, a mozda i Hendersona. 2:1 za Van Gaala uz golove Rooneya iz penala i Mate, a za Liverpool Benteke u inat hejterima.

Link to comment

Postavlja se pitanje zasto je potrebno 1 takvo ime kao sto je Van Gal da Mancester ne osvoji titulu.

 

Mislim, mogli su as well da povere tim meni, sigurno mogu da ostvarim 4 mesto protiv ekipa koje su za red velicine slabije od mog tima. 

Link to comment

Postavlja se pitanje zasto je potrebno 1 takvo ime kao sto je Van Gal da Mancester ne osvoji titulu.

 

Mislim, mogli su as well da povere tim meni, sigurno mogu da ostvarim 4 mesto protiv ekipa koje su za red velicine slabije od mog tima. 

 

:D

 

Moyesa su (u prenesenom smislu) išutirali iz svlačionice, tebe (ili mene) bi izbacili kroz prozor od wc-a,i to pošto bi došli sebi od desetominutnog umiranja od smeha. 

Link to comment

Moyesa su (u prenesenom smislu) išutirali iz svlačionice, tebe (ili mene) bi izbacili kroz prozor od wc-a,i to pošto bi došli sebi od desetominutnog umiranja od smeha.

Sve zavisi od postavljanja i od mogucnosti da uvjeris igrace da poznajes materiju kojom baratas.

 

Meni je nezamislivo da Fergiejev tretman Nanija u dobrim sezonama nije ukljucivao prijetnjr nasiljem. :D

Link to comment

Sve zavisi od postavljanja i od mogucnosti da uvjeris igrace da poznajes materiju kojom baratas.

 

Meni je nezamislivo da Fergiejev tretman Nanija u dobrim sezonama nije ukljucivao prijetnjr nasiljem. :D

 

Ma...mislim, ima mnogo dobrih trenera, ali u klubove u kojima igraju multimiloneri, nema zajebavanja više. To je (možda) moglo 70-tih (već za 80te nisam siguran), ali ne možeš ti Rooneyu, Sanchezu ili Agueru da dovedeš nekoga iz Zweite ko nikad ništa nije osvojio da im bude trener, nema trika, kakav god da je talenat. To je još Ćiro Blažević objasnio kako funkcioniše.

Link to comment

Ma...mislim, ima mnogo dobrih trenera, ali u klubove u kojima igraju multimiloneri, nema zajebavanja više. To je (možda) moglo 70-tih (već za 80te nisam siguran), ali ne možeš ti Rooneyu, Sanchezu ili Agueru da dovedeš nekoga iz Zweite ko nikad ništa nije osvojio da im bude trener, nema trika, kakav god da je talenat. To je još Ćiro Blažević objasnio kako funkcioniše.

 

Zapravo, u pravu si. U nesto slicno sam i sam ubedjivao RL ortaka onomad kad su otpustili Ancelotija.

Link to comment

Pa po broju osvojenih trofeja i ima pravo :fantom:

Mda, neka suti Zlatan Ibrahimovic dok ga kritikuje John O'Shea, a Charles Barkley da uci od Zana Tabaka. :isuse:

Edited by ArleKino
Link to comment

G.Nev se možda povremeno zanese pa predje odredjene linije, ali uglavnom pogadja pravo u cilj, i ne uvija u oblande. Uostalom posao mu je da bude ostar na jeziku, kada je to potrebno. Treba reći i da je Carrager takodje odličan. Odavno nije vidjen bolji tandem punditatm u Britaniji i, voleli ih ili mrzeli, ne može se poreći da znaju o čemu govore, plus se sjajno dopunjuju.

 

 

Evo i današnjeg teksta o Van Gaalu, kapiram da neće mnoge zanimati al jbg. Tek svaka mu je, što se ove teme tiče, ka' u Njegoša. 

 

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/manchester-united/11858686/Louis-van-Gaal-deserves-support-but-the-warning-signs-are-starting-to-flash-at-Manchester-United.html

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...