Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

to meni liči na

 

 

grafit-kurciti-se-mora.jpg

 

 

 

Igraće Volkot i Okslejd-Čemberlen skroz u navali, a moguće je da će Akpom dobiti priliku da igra.

 

Mene mnogo više brine to što je Arsenal postao sakatište fudbalera. Nešto tu ozbiljno ne valja.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Procitao sam danas i Henryja sta je pricao. Nije fer, ne prema Unitedu, tu od njega ne ocekujem nista, nego prema ovom kiddou. Pa daj, covek je dete iz tvog bivseg kluba - ono, malo podrske.

Posle "govnar" preteska rec :fantom:

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Posle "govnar" preteska rec

 

Pa dobro, jbg, ne bih ja bas tako napisao jer ne verujem da je on tu ustvari napadao Martiala, niti United. On je  tu, mislim, pre svega gledao da nekako Wengerovu transfer politiku napravi da izgleda bolje jer je Martial upravo onaj tip, i sve ostalo, igraca koga bi Wenger doveo pre...dobrog niza godina. Previse je odan bivsem sefu.

Link to comment

Coltrane, izvini za ono što sam napisao, nisam trebao, nije bilo u redu sa moje strane.

 

Ali, dajebeoca, nije mi jasno kako je moguće da stvari gledate tako usko? Pre par strana si prozivao City kako ne može da napuni onaj svoj lavor. Pa na ovom forumu niko ni ne navija za City (Ruxin :Hail: ), da bi vodio virtuelne ratove sa njima (a uzgred, to nije ni tačno). Nije mi jasno kako uopšte možete da uživate u fudbalu uz toliko žuči.

 

A Henry nije đubre, šta god da je izjavio o najnovijoj akviziciji Uniteda.

Link to comment

Coltrane, izvini za ono što sam napisao, nisam trebao, nije bilo u redu sa moje strane.

 

Ali, dajebeoca, nije mi jasno kako je moguće da stvari gledate tako usko? Pre par strana si prozivao City kako ne može da napuni onaj svoj lavor. Pa na ovom forumu niko ni ne navija za City (Ruxin :Hail: ), da bi vodio virtuelne ratove sa njima (a uzgred, to nije ni tačno). Nije mi jasno kako uopšte možete da uživate u fudbalu uz toliko žuči.

 

A Henry nije đubre, šta god da je izjavio o najnovijoj akviziciji Uniteda.

 

cuti jbt ne prizivaj, za ovih 8 godina znas kad bih ja imao 0 warn poena da ovde postoji par nepatvorenih njihovih navijaca  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

lako je navijati za najbolje...

 

i ne razumem ovaj beef izmedju navijaca manchesterskih klubova ovde. kao da ste rodjeni u manchester ;D

Edited by 189-
Link to comment

lako je navijati za najbolje...

 

i ne razumem ovaj beef izmedju navijaca manchesterskih klubova ovde. kao da ste rodjeni u manchester ;D

 

ovde ima samo jednih  :fantom:

Link to comment

lako je navijati za najbolje...

Da, a za Čelsi se navija jer žive za fajt i daju srce na teren :fantom:

 

Ja sam obožavao Čelsi u prvoj Murinjovoj sezoni jer volim taktički doteran i maksimalno disciplinovan fudbal. Ono je bila mašina, simbol takvog fudbala. Sada se Čelsi muči a City igra tačno takav fudbal. Smarali su me u onoj sezoni kada su uzeli titulu u poslednjim sekundama, to je bilo bukvalno na silu i na jednog i po igrača. Sada je drugačije, sada oni deluju kao mašina.

 

I dalje mi je OK da gledam Čelsi ali ovo što od početka sezone igra city je gušt. To je prednost navijanja za sirotinjske klubove iz Championshipa - možeš mirno i nepristrasno da uživaš u najboljem što ti BPL nudi.

Link to comment

taj chelsea je bas bilo uzivanje gledati. kakva je to bila odbrana. carvalho, terry, makelele, essien i cech na vrhuncu.

 

tacno se secam da sam se posle prvih utakmica prosle sezone zalio na to da se previse lako protivnici dolazili u priliku da sutiraju na gol. toga nije bilo u prvom mandatu mourinha. da i ne pricam o ovoj sezoni.

 

chelsea cele ove godine igra zalsono. a tek slede neugodne utakmice

Link to comment

Pa fora je u tome sto nijedan klub ne moze tek tako da preskoci period kad mu se kljucni igraci penzionisu/ubrzano stare. I to i kad se kupe odmah koliko-toliko odgovarajuce zamene, a Chelsea realno zamenu za Terryja nije kupio. Niti postoji zamena za Terryja u bukvalnom smislu reci.

Edited by MancMellow
Link to comment

Coltrane, izvini za ono što sam napisao, nisam trebao, nije bilo u redu sa moje strane.

 

Ali, dajebeoca, nije mi jasno kako je moguće da stvari gledate tako usko? Pre par strana si prozivao City kako ne može da napuni onaj svoj lavor. Pa na ovom forumu niko ni ne navija za City (Ruxin :Hail: ), da bi vodio virtuelne ratove sa njima (a uzgred, to nije ni tačno). Nije mi jasno kako uopšte možete da uživate u fudbalu uz toliko žuči.

 

A Henry nije đubre, šta god da je izjavio o najnovijoj akviziciji Uniteda.

Izvinjenje prihvaceno.

 

Sam si sebi odgovorio upravo postavljenin pitanjem-ja sam samo komentarisao Etihad stadion u kontekstu price da ceo grad navija za City, taj konentar nije bio upucen nikome sa foruma, jer kao sto si i sam napisao ovde niko ne navija za City.

 

E sad druga je stvar to sto ti (a i ostali) u svemu vidite "virtuelne ratove".

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...