Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Vidis takav typo se desava B92, to se prije nije desavalo ozbiljnim novinama.

 

slažem se. ali to nije esencija informacije. 

 

Očigledno je RMC javljao mnogo toga. pa imaš i ovakve informacije

 

 

 

The RMC broadcast actually stated that it was €5m each time he is league top scorer up to 3 times, €5 if he wins Golden Boy (award for best young player in Europe), €10m if he wins Balon D'or.

 

 

Anyhow, normalno je da će izvori bliži Monacu gledati da sve predstave bolje po sebe, ali što se engleskih medija tiče (u njih sam mnogo upućeniji) da je 58, funti neka formalnost to bi kao senzaciju gruvali do besvesti (ovo što sam okačio su doduše neki Irci)

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja najiskrenije ne mogu da razumem zašto si se toliko uzbudio zbog podatka da je detetu cena možda 35 umesto 65 miliona, kao da kusur ide direktno tebi u džep :D

 

Sa druge strane ako to jeste slučaj, evo samo mi obećaj 2% i odmah ću da ti se pridružim u analizi tvitova, lovu na slovne greške, i opštem medijskom CSI-isanju -_-

Link to comment

Ja najiskrenije ne mogu da razumem zašto si se toliko uzbudio zbog podatka da je detetu cena možda 35 umesto 65 miliona, kao da kusur ide direktno tebi u džep :D

 

Sa druge strane ako to jeste slučaj, evo samo mi obećaj 2% i odmah ću da ti se pridružim u analizi tvitova, lovu na slovne greške, i opštem medijskom CSI-isanju -_-

 

ne interesuje me cifra i da je 100m. ono sto mi je zanimljivo je sto nekima (ne govorim u ovom momentu, o forumu) apsolutno nikad nije dosta sedanja na grbacu MUFC-u i kad treba (a toga ima dosta) i kad ne treba. A kao..."objektivno". Procitao sam danas i Henryja sta je pricao. Nije fer, ne prema Unitedu, tu od njega ne ocekujem nista, nego prema ovom kiddou. Pa daj, covek je dete iz tvog bivseg kluba - ono, malo podrske. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa jebiga kad ste stalno u naslovima, sve se nešto kupuje, pozajmljuje, prodaje, neuspelo prodaje... 

 

Mi ozbiljni klubovi  :nobles: završimo sav posao do jula i onda nas niko ne dira u septembru.

Link to comment

Da budem dosadan, obzirom koliko smo Borris i ja pricali, izgleda da je ovo prava vest. ESPN pozivajuci se na Le Parisien

 

 

 

On Thursday French newspaper Le Parisien indicated the transfer included three bonus payments, each worth €10 million. 
The first will be paid when Martial scores 25 goals in all competitions for United and
the second will be triggered if he earns 25 caps for France between now and June 2019. 
The third will come into effect should Martial win the Ballon d'Or as the world's best player between now and the end of his four-year contract at Old Trafford.
 
 
25 ce verovatno ispuniti...recimo negde tokom 2017
 
25 utakmica repke do 2019...videcemo, ali United bi trebalo da navija za to da bude ispunjeno jer to onda znaci da je priznati internacionalac
 
Ballon d'Or...jbg, ako to bude onda smo™ smo definitivno napravili dobar posao
Link to comment

Mogli ste™ komotno da dodate i četvrti: 30 miliona ako Mutd osvoji CL dok je on u klubu. Monaco bi možda čak i spustio osnovnu cenu a vas™ na kraju ništa ne bi koštalo.

Link to comment

Brzo će on negde na pozajmicu, osim ako ozbiljno ne pokida u liga kupu.

 

nisam siguran bas. pre svega zato sto je bio boardova zelja i odluka da se kupi, pa bi bilo glupo da ga sada posalju na pozajmicu. a i onako nam je jedan stoper trebao. hector ostao na pozajmici u readingu a ovaj je dosao u klub.

Link to comment

^^ Pa ok, 25 golova u sledece 4 godine jeste realno. 25 nastupa za repku...ko zna. Ballon d'Or - wheeey, ako to bude (a nece naravno)

 

Drugo, City (po pisanju Bilda - sto mozda treba uzeti sa rezervom, ali ok) ima klauzulu da Wolfsburgu plati jos 20m evra ako osvoje titulu tj KDB dobije pobednicku medalju sto ce svakako biti slucaj ako budu prvaci. A to jeste prilicno realno. Pa ne vidim da je to iko iskopao da je transfer  100m evra  :fantom:

 

Cifre su sumanute  :wacko:

Edited by MancMellow
Link to comment

nisam siguran bas. pre svega zato sto je bio boardova zelja i odluka da se kupi, pa bi bilo glupo da ga sada posalju na pozajmicu. a i onako nam je jedan stoper trebao. hector ostao na pozajmici u readingu a ovaj je dosao u klub.

 

Za šta je potreban još jedan štoper? Ovaj sigurno nije klasa Terija pa da odmah izbaci Kejhila iz tima. Njih dvojicu mogu bez problema da odmene Zuma i Ivanović. Jedino ako se ispostavi da je Papy neki neotkriveni Nesta ali u tom slučaju bi ga valjda registrovali za CL.

Link to comment

zato sto bez njega imamo samo sest igraca u odbrani. i svaki odbrambeni igrac je dobrodosao. 3 beka i 4 stopera je to sto sada imamo. cisto sumnjam da ce mourinho stavljati ivanovica pre papyja na stopera. kako sam gledao neke statistike i snimke, nije ni toliko los igrac. cena mu je ovako niska zbog toga sto mu je valjda isticao ugovor sledeceg leta...

do sada smo imali dobre kupovine iz fr lige. guy hillion obicno zna sta radi.

Link to comment

 

 

City (po pisanju Bilda - sto mozda treba uzeti sa rezervom, ali ok) ima klauzulu da Wolfsburgu plati jos 20m evra ako osvoje titulu tj KDB dobije pobednicku medalju sto ce svakako biti slucaj ako budu prvaci. A to jeste prilicno realno. Pa ne vidim da je to iko iskopao da je transfer 100m evra :fantom:

Nema šanse da je to tačna informacija. Gde si ti video da u cenu igrača ulaze budući uspesi tima u kojima on ne mora da učestvuje? Ako samo odigra minimalni broj utakmica i onda se povredi do kraja sezone, a Silva i Yaya osvoje titulu, City mora da časti Wolfsburg 20 miliona? Ludilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...