Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ipak je lepse igrati za klub koji actually ima istoriju i prave navijace.  :fantom: 

 

 

Pa igrao je prosle godine i nije se nesto naigrao.  :fantom:

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nema šanse da dođe u Arsenal, ako ga PSG traži. Prvo, PSG može mnogo više da plati, a drugo UTD će ga sigurno pre prodati u Pariz, nego glavnom konkurentu za treće mesto sledeće sezone... :D

 

Mislim da Arsenal moze vise da plati, a ovo za UTD si u pravu.

Arsenal, kada nadju kopiju Viere, bice glavni kandidat za titulu.

 

edit: juce procitah da je Diaby otisao. Arsenal mu je ponudio ugovor po odigranoj utakmici on nije prihvatio. :D

Edited by borris_
Link to comment

A treće, ne liči mi baš na LVG da posle jedne sezone odustane od igrača koga su (pre)platili 60 milki punata. Praktično bi javno priznali da su ispali magarci, koji su svom vlasniku spiskali tolike pare ni za šta...

Link to comment

A kad sam već tu, da dodam da je jedan od preduslova da se Arsenal nešto pita o tituli, makar do aprila, i taj da AW počne malo više da rotira igrače (Ozil, Pera i Casorla mi prvi padaju na pamet) i da prestane da ih stavlja van svojih pozicija (Ramsey na rw i slično).

Link to comment

UTD je izgleda ponudio oko 130M€ za Baile-a ali je RM odbio ponudu. Mislim da je sve ovo povezano.

 

Ima li neke nade da taj United u dogledno vreme klepi neki FFP? Gori su od Sitija i Čelsija zajedno.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ima li neke nade da taj United u dogledno vreme klepi neki FFP? Gori su od Sitija i Čelsija zajedno.

 

Pa...ne. Plus sto apsolutno ne verujem da smo™ ponudili te pare za bilo koga. 

Link to comment

Cabaye se dogovorio sa Crystal Palace, 14M€.

Колико видим, Палас се договорио са Пари Сен Жерменом, а Кабаје још преговара са Кристал Паласом и још једним клубом из Лондона ;)

Link to comment

Pa...ne. Plus sto apsolutno ne verujem da smo™ ponudili te pare za bilo koga. 

 

Što bre ne, trošite kao da ne postoji sutra? :D

Link to comment

Mislim da je ffp skoro pa mrtav. Em ga se moze zaobici, em postoje indicije da ce biti sudski oboren. I onako gotovo nicemu ne sluzi :dry:

 

Nego, jel ima nekog objasnjenja zasto niko od vodecih klubova nije zagrizao za Lacazettea? Em je razumno skup i sto se tice plate i sto se tice obestecenja, em je fizicki zver, em ulazi u godine kada ce najbolje trpati. Svima treba napadac, a niko ga ni ne uzima u obzir. Jako cudno.

Link to comment

Šta smo do sad kupili ovog leta?

 

Prošlo je moralo malo...jbg

 

 

FFP nije uopšte (bio) toliko loš. Oni koji ga napdaju će tek da kukaju ako neko sa neograničenim sredstvima kupi United ili čak Liverpool recimo. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Mislim da je ffp skoro pa mrtav. Em ga se moze zaobici, em postoje indicije da ce biti sudski oboren. I onako gotovo nicemu ne sluzi :dry:

Nego, jel ima nekog objasnjenja zasto niko od vodecih klubova nije zagrizao za Lacazettea? Em je razumno skup i sto se tice plate i sto se tice obestecenja, em je fizicki zver, em ulazi u godine kada ce najbolje trpati. Svima treba napadac, a niko ga ni ne uzima u obzir. Jako cudno.

Нант неће да га пусти. Данас се баш појавила прича да ће он тражити да га продају, што онда отвара могућност да негде и пређе.

Link to comment

Šta smo do sad kupili ovog leta?

 

Prošlo je moralo malo...jbg

 

 

FFP nije uopšte (bio) toliko loš. Oni koji ga napdaju će tek da kukaju ako neko sa neograničenim sredstvima kupi United ili čak Liverpool recimo. 

 

Ili Arsenal.

 

btw, još je rano za kupovine. Ja kod vas očekujem jednog sega mega štopera od nekih 40 milki, Schneiderlina za 30 mln, nekog dojajnog napadača za oko 40 mln (Lacazette?), i možda čak još jednog low level srednjaka. Ne znam šta bi sa desnim bekom, možda i tu padne neka engleska bukva. Sve ispod toga smatraću šrkrtarenjem. :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

@ Manc

 

Jeste ideja bila dobra i slazem se da se mora nekako ograniciti kupovna moc najbogatijih klubova i dodatno raslojavanje koje bi iz nje proizaslo.

Ali ovako bas nicemu ne sluzi, izigravan je na najkulovskije nacine od strane nekoliko klubova, a kaznjavani su drugi za mnogo sitnije stvari.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...