Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

To sa omladinskom školom je, nadam se, bilo ironično.

 

E, da, u čemu je tačno razlika izmedju igranja za Vitese kao pozajmljenog igrača Čelsija i igranja za Muskron pod direktnim ugovorom sa klubom? Zašto bi bilo ko od njih dvojice bio limitiran u pogledu razvoja i napretka?

 

Zato  što je neko od njih možda dovoljno dobar da igra za Man City/Utd, Arsenal, Liverpool, itd. Ali Čelsiju je lako da to spreči bacanjem para. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cirkuski kraj prelaznog roka za nas. Da je samo RVP ostao i da je doveden stoper i sve bi izgledalo drugacije, ovako sam manje-vise ljut i zbunjen.

Protiv Liverpoola ocekujem da cemo imati posed oko 65 posto, 2 udarca u okvir gola i izgubiti 0:1.

Danny Murphy style

Edited by Giggsy
Link to comment

Zato što je neko od njih možda dovoljno dobar da igra za Man City/Utd, Arsenal, Liverpool, itd. Ali Čelsiju je lako da to spreči bacanjem para.

 

Pa ako na pozajmicama pokaže taj 1 nivo onda će zaigrati za Čelsi, ne? A ako ga iskuliraju tu je De Bruyne scenario, napustiš Čelsi pa se vratiš u BPL u velikom stilu.

Edited by beowl
Link to comment

Ne, nije čudno što neko ima drugačije mišljenje od mene već što je tvoje sektašenje na granici patologije.

Ono dlan na uho, kaziprst na usta, provociranje publike, arogancija... Da sporim da je bio top klasa fudbaler i jedan od najboljih napadaca svih vremena pa ajde, al meni je samo smetalo njegovo šabanisanje.

Ne znam kakve to veze ima sa patologijom?!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ovo sto kaze Cane, ko se od tih 150 igraca sa pozajmica u zadnjih 10 godina pokazao i zaigrao za prvi tim, osim Matica, koga su otkupljivali na kraju, sto sam te vec pitao, ali si odlucio da ignorises.

Zašto je to uopšte bitno? Prilično sam siguran da Čelsi sasvim fino zarađuje i bez toga. Tj., moguće da će Edenov burazerčić zauvek biti uskraćen za Debi na Stanfordu, ali nema sile da se klub ne opari o to mače na umoru.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ono dlan na uho, kaziprst na usta, provociranje publike, arogancija... Da sporim da je bio top klasa fudbaler i jedan od najboljih napadaca svih vremena pa ajde, al meni je samo smetalo njegovo šabanisanje.

Ne znam kakve to veze ima sa patologijom?!

Navijas za United, Van Nistelrooy ti je bio faca nakon sto je proslavio gol iz simuliranog penala kojeg je iznudio Wayne Rooney, etalon sabanluka. Treba li da pominjem Ronalda?

Link to comment

Arle, vodeći se temom, za svakog Runija na suprotnoj strani imaš Anrija. Za svakog Ronalda imaš Anelku, itd. Svi su oni isti.

Sto meni to kazes, nisam ja poceo sabanometriju. :D

Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...