Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Da sumiram ovo: namerno su uprskali sinoć jer su skontali da im je ipak bolje da ga dovedu za dž sledeće godine, a sve ovo što UEFA i La Liga danas govore o pravilima koja važe za sve ne bi imalo nikakvu težinu kada bi moćni Real stvarno došao i ozbiljno ih postrojio i išamarao da im dopuste administrativno neregularan transfer?

 

Ne znamo. Da su se zalili pa je prolso/nije proslo imali bismo jasniju ideju. Ali to nije kljucno. Meni je kljucno sto uopste ni ne zele da se zale, dakle ni da probaju. Boga pitaj sta im je u glavama

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Here is how the David de Gea transfer saga played out, according to Real Madrid.

1. Man Utd agreed to start negotiations yesterday.

2. Real Madrid initiated conversation.

3. Man Utd would only do deal if it included Navas.

4. Both clubs agree deal & Madrid send documents to Man Utd at 12.39pm.

5. United replied at 8.39pm asking for some changes which Madrid agree to immediately.

6. Madrid send contracts to Man Utd at 10.32pm & wait for Man Utd to send them back signed.

7. Man Utd agree deal with Navas at 10.53pm and then contract sent to Navas to sign.

8. Man Utd logged in on TMS to log details of De Gea deal, not Navas at 11pm, deadline point in Spain and simultaneously send contracts to Madrid. Madrid receive documents at 11.02pm and tries to access TMS but is closed down

9. 11.26pm TMS invites Madrid to introduced details of De Gea because the transfer deadline is next day. Madrid, in case there was room to get done, decide to send contracts to league even though they know deadline has passed.

10. Madrid have done everything they could at all times for deal to take place.

 

 

edit: Nego zasto Marsial nije jos uvek done deal? <_<

 

i jel ima neko stream za SkySports Deadline day?

Edited by John Coltrane
Link to comment

 

 

Mislim da je krajnje vreme da se oglasimo™. Nema nikakve logike da je United sabotirao deal i tako ostao i bez golmana i bez 18-19 miliona funti. Za sada vise verujem Balagueu nego Realu. A i ovo je smehotres

 

 

 

Madrid have done everything they could at all times for deal to take place.

 

:D

Link to comment

i mikhail antonio potpisao za west ham. svidja mi se taj igrac, gledao sam ga par puta jos kad je igrao za wednesday, a prosle sezone je bio sjajan za forest.

 

videcemo kako ce se snaci u premier ligi.

Јао, када крену да комбинују Димитрије и Михајло! :Hail:

 

Link to comment

Odlicno ste odradili ovaj poslednji dan prelaznog roka: Mojsije, Song, Antonio i Nikica. Sad vec imate lepo skockan tim. Vidim i da je Bilic sinoc razgovarao sa Adebayorom, i tu mozda bude nesto.

Realno, fali vam jos jedan igrac u poslednjoj liniji, neko ko ce biti lider tima, neko u koga ce Bilic imati poverenje. Neko ko ima dobru gradju za stopera a istovremeno da zna i sa loptom. Iskustvo igranja u PL bi bilo pozeljno.  Jos bolje bi bilo ako bi pricao istim jezikom kao trener- da ne bi nesto bilo izgubljeno u prevodu.  Niko mi ne pada na pamet ali takav igrac bi vam bas legao :fantom:

 

@Prslin

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...