Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pa dobro. Ovo je bilo zabavno. Milo mi je zbog svih ukljucenih, klubova jer mi nisu simpaticni, De Gee jer nije lepo da kao bivsi igrac Atletica place toliko za prelaskom u Real [mislim, njegovo pravo, jelte, al bla] a i zbog Navasa, jer je zasluzio da bude prvi golman Reala. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

To bi možda u Srbiji neko vratio vreme unazad ali u ozbiljnom svetu još uvek važe neka pravila. Bilo je i u Italiji i Francuskoj nekoliko pušiona zbog par minuta.

 

Pričamo o Realu u Španiji, hello? :D

Link to comment

Pričamo o Realu u Španiji, hello? :D

Meni se cini da ovdje prosto jedna od strana nije zelila transfer, i to je to. Sumnjam da se radi o kasnjenju. 

Link to comment

Meni se cini da ovdje prosto jedna od strana nije zelila transfer, i to je to. Sumnjam da se radi o kasnjenju. 

 

Pa naravno. Nek pozdrave Sergia Ramosa usput. 

Link to comment

Jel iko osim fudbalskih klubova vise koristi faks masine?

Bemliga, danas ti kopir aparat to spakuje u pdf i pošalje na koji god hoćeš mail u roku od 10 sekundi. Dobro da nisu goluba pismonošu pustili.

Link to comment

PLOT THICKENS!

Real tvrdi da je sve zavrseno u 23:59

 

 

A u medjuvremenu, neki mediji pisu da Murinjo nije imao pojma da dovode onog Papija

Link to comment

Pa naravno. Nek pozdrave Sergia Ramosa usput.

 

Ako je Mutd ovo namerno uradio onda ga treba rasformirati kraljevskim dekretom. Takvo izdrkavanje na (još jednom) golmanu ne bi palo na pamet ni najvećim srpskim pilićarima.

Link to comment

Ako je Mutd ovo namerno uradio onda ga treba rasformirati kraljevskim dekretom. Takvo izdrkavanje na (još jednom) golmanu ne bi palo na pamet ni najvećim srpskim pilićarima.

 

Izvini, ako smo ovo namerno uradili to je jedino opravdanje. A najbolje da treba rasformiravati klubove zbog izdrkavanja na Realu  ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...