Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čekaj, šta?

 

Ništa, dobili smo Navasa za kikiriki a DDG ostaje :lol:

 

 

Nažalost mislim da je to završeno, ali kakav bi zajeb bio da se MU povukao u minut do 12 ili kasnio fax, ovi spremili prezentaciju i sve :lol:  Bilo bi vredno ispadanja ako treba iz lige. 

Edited by ducca
Link to comment

siguran sam da uini vec ima spreman odgovor na ovo.

Ne razumem. Za specijalno alhemisanje čudovišta za preskupi kikiriki sam oduvek imao samo poštovanje -_-

Link to comment

Lol ovo je nadrealno :Hail:

 

80 milijuna za neko derle, pola klupe rasterano i najbolji golman na svetu koji će provesti sezonu medju rezervama. Sve to u jednom danu.

Link to comment

Ajde vini, priznaj da je na nekom nivou do jaja što je roman najracionalnije reagovao na raspad od starta :lol:

 

A ako je istina ovo za fax™ :Hail:

Edited by Ruxin
Link to comment

baba, happy, azpi i papi u odbrani. titula ostaje na sb

 

Poslali ste ponudu za Markinjosa i kad smo vas odjebali pogledali ste statistiku fr lige i tako izabrali novo pojacanje.

Link to comment

Ajde vini, priznaj da je na nekom nivou do jaja je što je roman najracionalnije reagovao na raspad od starta :lol:

Misliš najmoralnije™? Jeste.

 

Voleo bih da je LFC malo moralniji bio poslednjih par dana, ali oni su za ovo leto sve izmoralisali još odavno :(

Link to comment

dobra je fora :D ali nema šanse da dil propadne zbog toga.

To bi možda u Srbiji neko vratio vreme unazad ali u ozbiljnom svetu još uvek važe neka pravila. Bilo je i u Italiji i Francuskoj nekoliko pušiona zbog par minuta.

Link to comment

Marca i As objavili da je propalo.

 

ej, oni porez ne plaćaju kako treba, propašće ovakav transfer zbog 1 minuta, jes vraga. zapio se woodward u nekom posh pubu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...