Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg negde se pominje 40 miliona evra minus 15 miliona evra koliko se u tom dilu ceni Navas, sto je bitno drugacije, ne znam sta je tacno. Jedini problem sa Navasom moze da bude da je odusevljen dolaskom na OT jos manje nego ADM, ali ako bude branio kako zna - dobili smo odlicnog golmana.

Dobili ste™ čolda. Vaš™ tip goše koji vuče ceo tim je oduvek bio holandoskandinavski. Ove latino varijante rade samo dok neki Real ne počne da figuriše u priči a tu ni dupla plata ne pomaže. Navas dolazi sa Realovom cipelom u dupetu, baš kao i Di Maria pre njega, a iz tog bedaka treba da ga vadi proverena dileja. Očekujte spektakl tipa Taibi.

Link to comment

Dobili ste™ čolda. Vaš™ tip goše koji vuče ceo tim je oduvek bio holandoskandinavski. Ove latino varijante rade samo dok neki Real ne počne da figuriše u priči a tu ni dupla plata ne pomaže. Navas dolazi sa Realovom cipelom u dupetu, baš kao i Di Maria pre njega, a iz tog bedaka treba da ga vadi proverena dileja. Očekujte spektakl tipa Taibi.

 

Ta prica je za njega zavrsena. Navas dolazi sa realovom cipelom u dupetu samo zato sto su zapeli za DDG koga kupuju od, gle cuda, nas. Ja verujem da bi on radije bio u Realu, ali ako se izvadi iz toga - bice vise nego ok. Ne ocekujem nikakvog Taibija, ovaj covek knows his shit.

Link to comment

Никица је показао прошле године да је кључан у таквој борби.

 

Сонг је повређен и враћа се на терен у јануару.

 

Мозес је одличан посао.

 

Edit:...али не видим да је потврђен и званично.

 

Edit2: не пише ништа ни за Никицу. Немојте то "прешли" без неке потврде, молим вас. Још увек се надам некоме другом. :( Изгледа да јуримо и Антониа из Фореста. Крило, брз, одличан дриблер, гледао сам га пар пута. Бог свети зна како ће се снаћи у Премијер лиги ако га доведемо. Мекманаман 2.0 ми је био дупло бољи, па ништа није урадио.

Edited by Прслин
Link to comment

I Wilson ce na pozajmicu, navodno se javilo 15 klubova ali su WBA i Totnam u najboljoj poziciji... Ocekujem da ce i McNaira i Johnstona sutra negde spakovati, Lingarada... Nadam se da bar Pereira ostane.

Link to comment

I Wilson ce na pozajmicu, navodno se javilo 15 klubova ali su WBA i Totnam u najboljoj poziciji... Ocekujem da ce i McNaira i Johnstona sutra negde spakovati, Lingarada... Nadam se da bar Pereira ostane.

 

bold - mislim da nema sanse.

 

a ovo za Wilsona...pa to ima smisla jedino ako misle sutra da kupe jos nekog napadaca, inace se svodi na to da u forwarde racuna Rooneya, Martiala i....Fellainija

Link to comment

Mislim da ce Manchester sutra dovesti jos jednog ofanzivnog igraca.  Nisu mi logicne ova prodaja Chiche i pozajmica Januzaja  ako vec nema nekog naciljanog. Mada negde sam  procitao LVG-ovu izjavu kako kaze da se konsultuje sa Rooneyem oko dovodjenja pojacanja- onda sve deluje logicnije :fantom:

 

Sta vam je ovo sa Rohom? Ima nekih informacija da i on napusta klub sutra

Link to comment

Ne verujem da Rojo pali, nema logike posto je, ako nista drugo, levonog a ovaj naprasno od ove godine vlazi na one koji mogu da odigraju levog CB. Mada sumnjiv je jos od onog kasnjenja zbog isteklog pasosa, pomislio sam tad da mu to Luja nece nikad oprostiti, no saznacemo sutra...

 

 

@Manc - nema ni meni logike da daje njih dvojicu, i nadam se da nece, ali ocigledno je covek puko sa zivcima i redom nogira omladinu, bojim se da ne budu kolateralna steta i oni. I ne svidja mi se to sto Pereira nijednom ove sezone nije bio u protokolu :(

Link to comment

Ne verujem da Rojo pali, nema logike posto je, ako nista drugo, levonog a ovaj naprasno od ove godine vlazi na one koji mogu da odigraju levog CB.

 

To je forsirao i u Bajernu.

Link to comment

Prosle to nije pomenuo ni jednom kao nekakav must, ove samo to i nikako drugacije. Mislim ok, ali onda nema luksuziranja da se trenira strogoća na jedinom levonogom CB.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...