Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pokušavam da se setim da li se u stara vremena (i tamo™ i ovde™) ovoliko brinulo o finansijama stranih klubova, i čini mi se da je odgovor negativan :mellow: Da l je do godina i gadnodedstva™, ali patkometrija ide na viši nivo.

 

pa nema patkometrije ko hoce da raspravlja finansije normalno. naravno imas i budale koji nemaju druga posla nego da flejmuju. 

Link to comment

Nemam ja neki problem da ljudi troše pare na šta hoće, koliko hoće, nisu moje. Nije mi to ništa skandalozno u vezi današnjih transfera, ne bi plaćali da nemaju. Više mi je bila poenta da dokažem da ste u poslednje 2 godine gori siti od sitija, sve probleme rešavate bacanjem gomile para na njih, ceo prvi tim su vam novopridošli plaćenici™... Ali prolazite valjda ispod radara jer izostaju uspesi još uvek. A sve u svetlu onog kukanja na transfer kdb-a, fejspalomovanja, pozivanja na sugar daddya i to...

 

Što se mene tiče uspeo sam i moja misija ovde je završena :fantom:

 

Idi, molim te, dobices otpremninu.

 

 

 

U poslednje 2 godine jesmo losiji, ali to je zato sto je otisao deda, nema to puno veze sa parama :fantom:

Link to comment

I to manje zbog samog junajteda a više što mi do jaja idu na penis te priče o novom kapitalu, nemanju istorije, moralnim pravima na trošenje i tako to. Celo to against modern football sranje ukratko.

 

Peace out

Link to comment

We understand that Real Madrid have now agreed a deal with Manchester United for the transfer of David de Gea.

It will be worth £29m and Keylor Navas will head to Old Trafford.

 

Spominje se da je to rekord kada je u pitanju igrac u zadnjoj godini ugovora.

 

edit: I odmah reakcija sa OT

 

West Brom have signed goalkeeper Anders Lindegaard on a two-year deal from Manchester United. :naughty:

 

WBA ce nam biti novi Everton, Sanderlend, Vila...

Edited by John Coltrane
Link to comment

Pullis vas je vazda poštovao <_<

 

Chicharito deluje standardno upbeat, ali Januzaj... kao da su ga poslali na pozajmicu u Zvezdu a ne u Dortmund.

Link to comment

We understand that Real Madrid have now agreed a deal with Manchester United for the transfer of David de Gea.

It will be worth £29m and Keylor Navas will head to Old Trafford.

 

jbg negde se pominje 40 miliona evra minus 15 miliona evra koliko se u tom dilu ceni Navas, sto je bitno drugacije, ne znam sta je tacno. Jedini problem sa Navasom moze da bude da je odusevljen dolaskom na OT jos manje nego ADM, ali ako bude branio kako zna - dobili smo odlicnog golmana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...