Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicno pitanje! Ruxine?

 

Nemoj me sad vabiti na ovu temu, obećao sam da neću da smaram sektu. Ko da mi već nije dovoljno teško - kraj prelaznog roka, oni panično guraju 600 milijardi u džep nekog francuskog deteta što je odigralo jedno sezonu, ja pišem od smeha i prisećam se davnih dana kad nam je sitijeva kupovina kdb-a služila za sprdnju i neveru....i ne smem ništa da prokomentarišem na forumu. :(

 

Siti uglavnom igra sa jednim špicem, za bonija se ne sećam da je imao većih problema sa povredama do sad, a imaju i ono neko nigerijsko dete i ono neko špansko dete za nedajbože...

Edited by Ruxin
Link to comment

OK 35milki je previse, ali ako ode i za 30 to je sasvim fina cifra (29.3mil £ se pominje). Bezmalo dobismo Marsiala za golmana :fantom:

 

Ruxine to je samo 6mil net spendinga :P

Link to comment

Dakle igramo se ostrenja kurca.

 

'DE GEA DEAL COMPLEX'

It seems as though the David de Gea transfer is going to go 'down to the wire' and here's what Sky Sports Spanish football expert Guillem Balague has tweeted about it: "Accord. to de Gea camp, when Utd offered a new deal to him spring 2014, LvG stopped it as he prefered Navas. But will Navas want to come?

"The de Gea transfer is so complex with Navas in the middle, the goalie (very nervous)+RM are not sure there will be enough time for it 2day.

"As soon as Navas agrees to join United, the rest will fall into place. Navas did no join the national team yet to decide today on his future."

 

 

Pod hitno zvati Radosa Bajica i snimiti seriju u nastavcima. David gori a Kejlor se ceslja.

Link to comment

Pokušavam da se setim da li se u stara vremena (i tamo™ i ovde™) ovoliko brinulo o finansijama stranih klubova, i čini mi se da je odgovor negativan :mellow: Da l je do godina i gadnodedstva™, ali patkometrija ide na viši nivo.

Link to comment

Ruxine to je samo 6mil net spendinga :P

Nemam ja neki problem da ljudi troše pare na šta hoće, koliko hoće, nisu moje. Nije mi to ništa skandalozno u vezi današnjih transfera, ne bi plaćali da nemaju. Više mi je bila poenta da dokažem da ste u poslednje 2 godine gori siti od sitija, sve probleme rešavate bacanjem gomile para na njih, ceo prvi tim su vam novopridošli plaćenici™... Ali prolazite valjda ispod radara jer izostaju uspesi još uvek. A sve u svetlu onog kukanja na transfer kdb-a, fejspalomovanja, pozivanja na sugar daddya i to...

 

Što se mene tiče uspeo sam i moja misija ovde je završena :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Pokušavam da se setim da li se u stara vremena (i tamo™ i ovde™) ovoliko brinulo o finansijama stranih klubova, i čini mi se da je odgovor negativan :mellow: Da l je do godina i gadnodedstva™, ali patkometrija ide na viši nivo.

 

Biće da je do novonastale nacionalne svesti po pitanju mera štednje. Letujemo po Srbiji, suze ronimo oko neodgovornog rasipništva rivalskih klubova...

 

110267_make-it-rain-american-dad-roger-t

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...