Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eto npr on bi bio mnogo bolje resenje za UTD, bar po mom misljenju na osnovu onoga sto sam gledao zadnjih sezona u Ligue1.

 

@ Ugo

 

Evo da ti kazem ovako. Flecer zove Evansa da dodje u WBA, Cesc zove Pedra da dodje u Chelski.

Link to comment

Eto npr on bi bio mnogo bolje resenje za UTD, bar po mom misljenju na osnovu onoga sto sam gledao zadnjih sezona u Ligue1.

 

@ Ugo

 

Evo da ti kazem ovako. Flecer zove Evansa da dodje u WBA, Cesc zove Pedra da dodje u Chelski.

 

Eto npr on bi bio mnogo bolje resenje za UTD, bar po mom misljenju na osnovu onoga sto sam gledao zadnjih sezona u Ligue1.

 

@ Ugo

 

Evo da ti kazem ovako. Flecer zove Evansa da dodje u WBA, Cesc zove Pedra da dodje u Chelski.

Vidal zove Komana.

Link to comment

papy ima dve odigrane utakmice za senegal a ima 26 godina. good lord

dobro je da cemo ga platiti samo 3,5 miliona eura.

 

moses opet nece dobiti priliku. 

 

 

nista mi nije jasno

Link to comment

city ne planira kupiti napadaca? imaju samo aguera i bonyja

 

samo...

 

Elem, za sada su glasine da je postignut dogovor oko DDG. Glasine kazu 20m funti plus Kejlor Navas. Videcemo...

Link to comment

samo...

 

Elem, za sada su glasine da je postignut dogovor oko DDG. Glasine kazu 20m funti plus Kejlor Navas. Videcemo...

 

Bio bi to dobar posao sa obzirom na okolnosti, kontam da će da ode, samo je pitanje za koliko.

Link to comment

?

 

povredi se jedan (aguero) i sta ce biti onda. igrace sterling laznu devetku ili sta

 

Zašto da ne? Sa onakvim zverima u srednjem redu to nije problem. Ako baš pođe po zlu sa povredama mogu da pazare nekog napadača u januaru.

Link to comment

Bio bi to dobar posao sa obzirom na okolnosti, kontam da će da ode, samo je pitanje za koliko.

 

to bi bio odlican posao s obzirom na okolnosti, jer to prakticno znaci da je otisao za oko 30m, sto je i bio cilj. Plus ne moramo da trazimo golmana navrat-nanos. Zato mi sve i deluje sumnjivo :D

Link to comment

Zašto da ne? Sa onakvim zverima u srednjem redu to nije problem. Ako baš pođe po zlu sa povredama mogu da pazare nekog napadača u januaru.

 

ja navikao da oni imaju cetvoricu klasnih napadaca a sada imaju samo dvojicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...