Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle ovog Maritala, Kane-u je verovatno skocila cena za Utd na 85m funti

 

ma zajebavam se. cisto sumnjam da ce Levy i Glazeri ikad vise raditi neki biznis

Link to comment

ma zajebavam se. cisto sumnjam da ce Levy i Glazeri ikad vise raditi neki biznis

ccc kakvi ste ljudi. A oni vam lepo pruzaju Adebayora pomirenja

Link to comment

Chicarito je navodno West Hamu trazio 90k funti bonusa po golu :D

Чичарито је пре месец дана са Вест Хемом договрио недељну плату од 60к, уз услов да га Ман Јунајтед - који му је дозволио да преговара - дефинитивно отпише. Када су га пре неки дан ставили на трансфер листу, Вест Хем је одмах бидовао јер је он након Паје био главна мета у овом прелазном року, али су одмах бидовали и Немци. Ту се мучни Чича нашао у небраном грожђу јер је Лондон леп, али је Лига шампиона ипак много лепша, па је ваљда ребнуо тај бонус како би имао основу да поништи већ практично договорен прелазак.

 

Мањи ми је проблем што он није дошао него што му је замена Никица факинг Јелавић. :isuse:

 

Koliko je Prslin platio Paju?

Мало мање од 11 милиона фунти.

Link to comment

Prsline, kod vas neka žešća žurka danas? Moses, Jelavić, Lennon...

 

 

Edit: na kraju samo lokalci Berahino i Austin neće sebi naći kluba a doći će i kuso i repato za sumanute pare. Gotta love BPL.

Edited by beowl
Link to comment

Martial je nesto poput El Saravija, koji ce ga verovatno i menjati ako ovaj predje u UTD.

 

Proslu sezonu je igrao kao jedini spic dok su mu ledja drzali Karasko,B.Silva i Mutinjo. Mozda je samo par tekmi odigrao na strani (uglavnom desnoj) kada je izbor u spicu bio Berbatov.

Obzirom da mu je data sansa vrlo rano (pre 2 sezone je upisao nekih 10tak utakmica u timu sa 17 godina) od njega se mnogo ocekivalo -  ili da se zavalja za velike pare ili da postane najbolji spic u istoriji Monaka.

Klinja je brz i eksplozivan, zna sa loptom (kada je na krilu), a ne libi se ni da raspalija van 16m (gledajuci ove nase™ strucnjake kako petljaju oko 16m Martial ce im leci ko budali samar). Meni je on slican igrac Memfisu, njih dvojica bi mogli da budu vrlo sexy tandem.

Duca pominje Beliona i Obertana, aj da pomenemo Kantonu, za promenu :fantom:

 

Nema nam Keksija za bolju analizu, ali mislim da ni to ne znaci nista dok ne vidimo gde ce decko igrati posto je kod LVG sve moguce. Ja prizeljkujem Matu levo, Memfisa desno i Runija iza Martiala i to bi bila navala koja bi mogla da melje.

 

edit: Zaboravih da napisem i ovo. Ne znam sta se moze ocekivati od ovog junose ali mislim da bi bolji potez bio neki iskusniji spic koji nece morati da se ceka neko vreme dok se ne adaptira na igru, vreme, sudije, mesare u odbrani itd.

Generalno najveci problem LVGovog selektiranja pojacanja je sto dovodi decu (Sou, Memfis, Martial) ili igraca oko 24-25godina koji nisu igrali nista bitno u Evropi (Roho, Blind, Darmian, Shnajder), a olako se ratosilja iskusnih igraca koji znaju kako se osvajaju trofeji poput ADM, RVP, Nanija. Dakle ili mu je stvarno dato blanko 5 sezona ili su svi u upravi totalno odlepili.

 

 

edit 2: Marital je dobio dozvolu od FRA repke da ih napusti na kratko i zavrsi papire u Mancesteru

Edited by John Coltrane
Link to comment

Meni je on mekan za PL. Trebace mu vremena da se navikne. I dalje je samo prospekt. Jeste brz jeste eksplozivan ali nije to to. Henry je bio igracina kada se pojavio (prva sezona u Monaku), ovaj je jos daleko od njega.

Link to comment

Prsline, kod vas neka žešća žurka danas? Moses, Jelavić, Lennon...

 

 

Edit: na kraju samo lokalci Berahino i Austin neće sebi naći kluba a doći će i kuso i repato za sumanute pare. Gotta love BPL.

Јелавић је ваљда договорен ако не упали Чичарито или позајмица Зазе из Јувентуса или Адебајора из Тотенхема или неког четвртог нападача. Знају његове ограничене квалитете, али некога морају да доведу за ту позицију, ако не звезду попут Чиче а онда бекап попут Никице. Наравно, од свега ће на крају бити башНикица. :isuse:

 

Ленона порнићари покушавају да доведу цео прелазни рок, али је велика мржња између њих и Левија и баш бих се изненадио да од тога буде нешто. Мозес је супер ако дође, а бидовано је 4.9 милиона фунти за неког 20-годишњег Данца који је избацио Саутемптон из Уефа лиге, али је он наводно одбио да пређе у Вест Хем. :isuse:

Link to comment

Ma to su gluposti sa novi Henry, novi ovaj, novi onaj...

 

Nisam cuo nikoga da govori o novom Henry-u. Ovo sam upotrebio jer dolaze/odlaze iz Monaka u renomiranu momcad u istim godinama.

Link to comment

Junajtedu bio skup Pedro, a platili ovoliko za ovog klinca?!?

 

Pa mislim da je sad ocigledno da nije novac bio u pitanju. Osim ako Barca nije trazila 22m, a Woodward insistirao da plati 30, pa mu rekli - idi kuci pijan si. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...