Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Не, него што не знате да губите. Није неко изненађење, о томе сам слушао са милион разних страна, али, ето, мени се пружила ретка прилика да то осетим на својој кожи. Јеботе, да сте трсли од Реала па да се дурите, али од мишева из Источног Лондона који пола века чекају победу на Енфилду, тетовирају имена стрелаца и лагано губе од Лестера и Бурмута... Тс-тс, куда иде овај свет. :(

 

Магаре, блато тај рад, начекало се од времена Питерса, Мура и другара. Свака част.

@Prslin

 

Ma nije sramota izgubiti ni od koga, nemam ja iluzije da živim u SRBIJI! 1985. godini. Problem je način na koji se gubi, potpuni raspad svakog sistema, ludilo Leadership Lovra, isključ svesti najkreativnijeg igrača, jedan šut u okvir gola, Rodgersovo prelivanje iz šupljeg u prazno i jurenje -2 sa tri štopera. Ništa od toga nema nikakve veze sa WHU, isto bih pizdeo da su tako odigrali protiv Barse ili Wycombe Wanderersa.

Дешава се шта си удрио у винизације™ нисмо ми ни Секта ни испостава КГБ-а,Да ти је неко пре почетка, рекао да узимамо 7 бодова из првих 4 скакао би од среће. Дуго је до маја.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Prslin

 

Ma nije sramota izgubiti ni od koga, nemam ja iluzije da živim u SRBIJI! 1985. godini. Problem je način na koji se gubi, potpuni raspad svakog sistema, ludilo Leadership Lovra, isključ svesti najkreativnijeg igrača, jedan šut u okvir gola, Rodgersovo prelivanje iz šupljeg u prazno i jurenje -2 sa tri štopera. Ništa od toga nema nikakve veze sa WHU, isto bih pizdeo da su tako odigrali protiv Barse ili Wycombe Wanderersa.

+1  mi kukamo i kad pobedimo :cry:

 

Posledica ovakvih rezultata za vikend je sto bi sutra trebalo da bude zanimljiv Deadline Day. Iako traje do 18h :isuse:  Bice i nekih emisija na SK

Link to comment

Tu su i Carrick i Gibbs, posle sjajnih partija za svoje klubove zadnjih nedelja. Fale samo Ings i Austin...

 

pa jbg još taj problem kad reše s engleskom reprezentacijom - što moraju da igraju Englezi - biće na konju.

 

slika dana

 

GUeMleH.jpg

Edited by MancMellow
Link to comment

 

Ono što je ključna razlika u odnosu na gladne godine™ jest mogućnost zadržavanja najboljih igrača koji još nisu dostigli vrhunac i nezavisnost kupovina od prodaja. Cesc i Nasri su otišli nakon sezone u kojoj je Arsenal pobjeđivao Chelsea, United, City i Barcelonu. Paničnih kupovina je imao onoliko - samo u zadnje četiri godine su takve bile Mertesacker, Arteta, Santos i Park (nakon 8:2 na OT-u, hrpe ozljeda i suspenzija), Monreal (nakon ozljede Gibbsa protiv Liverpoola dan prije zadnjeg dana prelaznog roka što bi značilo da nam™ do kraja sezone lijevu stranu brani Andre Santos) i, naravno, legendarni Kallstrom (tehnikli, posuđen je, ali svejedno).

 

Da, zaboravio sam to leto kad je kupio 4 igrača u jednom danu - bio sam na moru tada. :D Al' dobro, to su sve bile kupovine do 10 milki. Ubr, ovo za HG igrače - Chambers jeste preplaćen, ali ajde potencijal je, ali Welbeck, kao reprezentativac, za 16 milki definitivno nije, ako se poredi sa drugim ostrvljanima.

 

Elem, rekoh ti ja još pre dva meseca da Wenger više neće dovoditi nikoga - čim sam video da je Arteta produžio ugovor. Prosto, čovek ide logikom da će kupovati samo ekstra kvalitet. Jasno je da je potreban ekstra kvalitet u špicu, ali mu ne pada na pamet da daje 50 milki za Iguaine i taj neki nivo kvaliteta, za koji je pitanje koliki bi upgrade u odnosu na Girouda uopšte bio (u PL). Verovatno je probao da dovede Benzemu, propalo je i sad ne vidim koju bi drugu realnu opciju, koja bi značajno unapredila kvalitet, mogao da dovede. Da ne govorim da, po njegovoj logici, na tj poziciji ima još dva igrača (Welbeck i Walcott), a profa definitivno ne voli da pretrpava.

 

Druga problematična pozicija je backup DM, a tu opet neće da preplaćuje backup igrača, već će se pre kockati i moliti bogu da se LeCoq ne povredi, usput se verovatno diveći sebi svako jutro pred ogledalom, kako je ispao pametan i dobio dobrog startnog DM bez da je platio šiling (a realno, usralo ga je za sve pare). A i ako se ovaj povredi, cenim da će od Santija napraviti novog DM-a - već je počeo da ga koristi na toj poziciji.

Link to comment

Koliko god da je klub u bulji s mozgom, na DDG situaciju ipak nisu mogli toliko da uticu, bar ne u smislu nacina da ga zadrze novim ugovorom. Ostatak price je klasican diletantizam. Ako cekaju zadnji dan da bi ga prodali to je retardirano posto zamena nece biti kupljena na vreme/uopste. Ako je pak plan da ostane i ovu godinu pa ode za Dz onda je glupost ovo javno pljuvanje i ostavljanje coveka na tribinama (Stones je isto "uznemiren" pa decko posteno radi svoj posao). Ali svakako me ni jedno ni drugo ne iznenadjuje. 

 

Inace procitah pre par dana verziju u kojoj je krajem pretprosle sezone DDG imao na stolu novi ugovor i bio spreman da ga parafira ali je to jos u maju stopirao LVG dok ne preuzme tim i ne proceni ga licno da li treba da dobije novi ugovor. Ne znam da li je tacno ali ni malo me ne bi iznenadilo da jeste. 

 

Pa kako onda nije klub kriv, jbt?

 

Ono sto je kljucno ovog leta je to moglo odmah da se zavrsi jebenom prodajom u Real i da se na vreme dovede zamena, Valdes i Lindegar pociste, a Romero potpise kao backup.

 

I

Edited by John Coltrane
Link to comment

Da, zaboravio sam to leto kad je kupio 4 igrača u jednom danu - bio sam na moru tada. :D Al' dobro, to su sve bile kupovine do 10 milki. Ubr, ovo za HG igrače - Chambers jeste preplaćen, ali ajde potencijal je, ali Welbeck, kao reprezentativac, za 16 milki definitivno nije, ako se poredi sa drugim ostrvljanima.

 

Elem, rekoh ti ja još pre dva meseca da Wenger više neće dovoditi nikoga - čim sam video da je Arteta produžio ugovor. Prosto, čovek ide logikom da će kupovati samo ekstra kvalitet. Jasno je da je potreban ekstra kvalitet u špicu, ali mu ne pada na pamet da daje 50 milki za Iguaine i taj neki nivo kvaliteta, za koji je pitanje koliki bi upgrade u odnosu na Girouda uopšte bio (u PL). Verovatno je probao da dovede Benzemu, propalo je i sad ne vidim koju bi drugu realnu opciju, koja bi značajno unapredila kvalitet, mogao da dovede. Da ne govorim da, po njegovoj logici, na tj poziciji ima još dva igrača (Welbeck i Walcott), a profa definitivno ne voli da pretrpava.

 

Druga problematična pozicija je backup DM, a tu opet neće da preplaćuje backup igrača, već će se pre kockati i moliti bogu da se LeCoq ne povredi, usput se verovatno diveći sebi svako jutro pred ogledalom, kako je ispao pametan i dobio dobrog startnog DM bez da je platio šiling (a realno, usralo ga je za sve pare). A i ako se ovaj povredi, cenim da će od Santija napraviti novog DM-a - već je počeo da ga koristi na toj poziciji.

realno, i cembers i velbek su bezveze kupovine, bez obzira na cenu. od cembersa mozda nesto nekad i bude (tesko), od velbeka nece nikad.

 

ne bih se slozio ni da ne voli da pretrpava... mozda je to slucaj sa stoperima i sa spicevima, ali zato srednjaka ima jedno 38.

 

inace, nije losa ekipa ove godine. bice opet drugi :)

Link to comment

Opet, posle ravno 11 godina? :D

 

btw, nema više ni veznjaka toliko mnogo. Ako pogledaš, sem Vilšera koji je stalno povređen, Remzi i Santi nemaju nekog backupa na CM. Velbek je kupljen u situaciji kad je Žiru bio povređen, a startni CF bio Sanogo. Meni je Velbs skroz ok za backup CF + može da igra po strani, ima jezive fizikalije (možda najbolje u ligi), malo ga jebe umeće davanja golova, al dobro. Čembers je prespor. Možda bude neki CB nekad, ali nije toliko fizički dominantan + je spor kao puž ergo mrka kapa.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Chicharito za 12m funti u Leverkuzenu, navodno je zavrseno mada nema jos nigde objava...

 

Izgleda završeno mada je W Ham bio ušao u tu priču ali kažu da je tražio velike pare.. Umesto njega stigao im je Jelavić, a Borini is back to Sunderland.

Link to comment

Igrac Nantes-a, koji je trebao otici u Tursku ili Italiju (Trabzonspor ili Bolonju) dok nije uletio Murinjo.

Ovo je lazni Murinjo. Nema druge.

 

Navijaci Nanta su u delirijumu.

 

edit: Dobar je on igrac ali za WH, CP, Liverpool ili MU. Ne i za top 4 PL kluba. Zouma i on même combat.

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...