Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma 200. Tipicno ponasanje, sada cemo zadnjeg dana da bacimo pare u bunar samo da bi dosao bilo ko.

A Chicharita oterasmo opet ko kuce. Bitno da je nasa odbrana briljirala i u danasnjoj utakmici

Jebo te ko te doveo, Louise! Sto puta

 

Kapiram da je to izgledalo otprilike ovako:

 

Jun: Bešte Robine i Radamele, niste ni za šta više...videćemo nešto koga ćemo za napad

 

Dva meseca kasnije: aha, ok, u redu,..ništa, Mane nije na prodaju. E a ovaj, kako se zove, Bejl?...Da, razumem, ok.

 

Danas u nekom pabu: e nije loš ovaj mali što igra protiv PSG-a. Koji je ovo tim? Ne seri. Aj šaljem email odma.

Link to comment

^vi ste prvi počeli, a ja nisam ni približno dovoljno veliki čovek da okrenem drugi obraz :fantom:

 

nije neophodno, možda uskoro okreneš drugi podforum

Link to comment

U kom smislu najbolji - zbog dobrog golmana?

Zbog dobre osnove. GK i stoperi su dobra osnova, ali akcenat je na neresenoj situaciji sa DDG (seti se samo koliko nam je bodova on spasao i kako nas je bukvalno ugurao u Top4) i Romerom kao losim izborom.

 

Ako nista drugo, bar bi imali jednu brigu manje sa DDG na golu (onim starim naravno koji nije mislima u Madridu nego brani u kisnoj Britaniji kao zver)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nije neophodno, možda uskoro okreneš drugi podforum

Sumnjam, suviše sam ovde voljen.

Iskuliraću, ok smorio sam i sebe, ali to što vam treba špic ko za leba a podsmevate se na sam pomen čoveka koji je dao 18 golova u ligi igrajući za mučeni qpr jer se zove čarli ostin meni zaista jeste za fejspalm. Pozdrav, uživajte

Edited by Ruxin
Link to comment

Ti kukaš što nema želja, čestitki, i pozdrava <_<

Не, него што не знате да губите. Није неко изненађење, о томе сам слушао са милион разних страна, али, ето, мени се пружила ретка прилика да то осетим на својој кожи. Јеботе, да сте трсли од Реала па да се дурите, али од мишева из Источног Лондона који пола века чекају победу на Енфилду, тетовирају имена стрелаца и лагано губе од Лестера и Бурмута... Тс-тс, куда иде овај свет. :(

Link to comment

od Memfisovog lelemudjenja na samom kraju (pre 40 godina mjeseci bi za ona dva poteza dobio samar na licu mesta)

 

Ispravio jedinu grešku u postu.

 

 

Ljudi misle da će se ovo rešiti dovodjenjem još ovog ili onog. Poenta je u tome da ludaku ne treba dati ni filera više da potroši nego ga momentalno treba spakovati nazad u Alkmar odakle ga nikada nije trebalo ni vaditi (nije slučajno tamo bio zakucan 4 sezone plus repka, tačno se vidi kako ga klubovi žarko žele). Pojuriti Kloppa a ako on neće neka dodje Zola, Di Matteo, može i Giggs kao caretaker do kraja sezone. Sve je bolje od idiota, pazi kada je totalno iznervirao mene koji za Mutd ne hajem pola procentnog poena.

 

+1 za ovo što si rekao za Van Gaala, s tim da se meni čini gore kako on hendluje tim nego njegova potrošnja. Npr. dovođenje Sch-ova je od

 

Di Matteo... Ne znam šta bih rekao. Jednom je harper napisao da bi Avram Grant bio najgori trener ikad koji je osvojio Ligu prvaka da se Terry nije okliznuo (ili tako nešto), mislim da Di Matteo drži tu titulu. Kloppovo dovođenje bi već imalo smisla i, vjerovatno, povratak korijenima koji zaziva Manc.

 

Anceloti bi otkinuo u Junajtedu, siguran sam.

 

Ne zna se ko su veći retardi, ovi što su unajmili LVG-a ili oni koji su otpustili njega.

 

Što se Van Gala tiče, on je isto što i Kapelo - bivši trener. Ljudi su požurili sa zaključcima kad je osvojio treće mesto na mundijalu. Trebalo je da gledaju kako je Holandija igrala protiv Meksika, Kostarike i Argentine. Još me bole oči od toga.

 

 

Za Anćelotija se slažem. Bio bi odličan.

 

Ancelotti je kup-trener, za to su mogli zaganjati i Beniteza.

 

To je davno stečena reputacija, ali nezaslužena poslednjih sezona. Ozil 50 miliona, Alexis 40 miliona, nov ugovor Walcottu, preuzeta Čehova plata, šta više treba da se desi? Da uleti Bale za 150 miliona?

 

Vidi, novi ugovor Walcottu garantuje da ga niko još tri godine neće uzeti za dž nakon što ga je Arsenal dojio devet godina. 100 hiljada funti sedmično za golmana Čechovog kalibra je ništa, pričalo se i da Szczesny ima toliko. Özil je došao sa reputacijom kralja asistencija, ali je Wenger čekao sve dok Realu nisu zafalile pare da pokriju Baleovu kupovinu (ima ona priča da je Levy htio usloviti prodaju Balea neprodavanjem Özila Arsenalu). Alexis za 40 miliona eura - bagatela u poređenju sa, recimo, cijenom koju je na konto SP (koje je i Alexis odlično odigrao) nabio James Rodriguez. Također, ta lova je Barci trebala da pokriju Suarezovu kupovinu.

 

Ima kod Wengera još uvijek itekakve ekonomske politike (Benzema je propao zbog rata plaćanja koje očito Real nije htio prihvatiti za razliku od prethodne poslovne suradnje), s tim da je prilično izdašan pri kupovini HG-igrača (Chambers i Welbeck).

 

Ono što je ključna razlika u odnosu na gladne godine™ jest mogućnost zadržavanja najboljih igrača koji još nisu dostigli vrhunac i nezavisnost kupovina od prodaja. Cesc i Nasri su otišli nakon sezone u kojoj je Arsenal pobjeđivao Chelsea, United, City i Barcelonu. Paničnih kupovina je imao onoliko - samo u zadnje četiri godine su takve bile Mertesacker, Arteta, Santos i Park (nakon 8:2 na OT-u, hrpe ozljeda i suspenzija), Monreal (nakon ozljede Gibbsa protiv Liverpoola dan prije zadnjeg dana prelaznog roka što bi značilo da nam™ do kraja sezone lijevu stranu brani Andre Santos) i, naravno, legendarni Kallstrom (tehnikli, posuđen je, ali svejedno).

Link to comment

@Prslin

 

Ma nije sramota izgubiti ni od koga, nemam ja iluzije da živim u SRBIJI! 1985. godini. Problem je način na koji se gubi, potpuni raspad svakog sistema, ludilo Leadership Lovra, isključ svesti najkreativnijeg igrača, jedan šut u okvir gola, Rodgersovo prelivanje iz šupljeg u prazno i jurenje -2 sa tri štopera. Ništa od toga nema nikakve veze sa WHU, isto bih pizdeo da su tako odigrali protiv Barse ili Wycombe Wanderersa.

Link to comment

Zbog dobre osnove. GK i stoperi su dobra osnova, ali akcenat je na neresenoj situaciji sa DDG (seti se samo koliko nam je bodova on spasao i kako nas je bukvalno ugurao u Top4) i Romerom kao losim izborom.

 

Ako nista drugo, bar bi imali jednu brigu manje sa DDG na golu (onim starim naravno koji nije mislima u Madridu nego brani u kisnoj Britaniji kao zver)

 

 

Koliko god da je klub u bulji s mozgom, na DDG situaciju ipak nisu mogli toliko da uticu, bar ne u smislu nacina da ga zadrze novim ugovorom. Ostatak price je klasican diletantizam. Ako cekaju zadnji dan da bi ga prodali to je retardirano posto zamena nece biti kupljena na vreme/uopste. Ako je pak plan da ostane i ovu godinu pa ode za Dz onda je glupost ovo javno pljuvanje i ostavljanje coveka na tribinama (Stones je isto "uznemiren" pa decko posteno radi svoj posao). Ali svakako me ni jedno ni drugo ne iznenadjuje. 

 

Inace procitah pre par dana verziju u kojoj je krajem pretprosle sezone DDG imao na stolu novi ugovor i bio spreman da ga parafira ali je to jos u maju stopirao LVG dok ne preuzme tim i ne proceni ga licno da li treba da dobije novi ugovor. Ne znam da li je tacno ali ni malo me ne bi iznenadilo da jeste. 

Edited by ducca
Link to comment

Ljudi misle da će se ovo rešiti dovodjenjem još ovog ili onog. Poenta je u tome da ludaku ne treba dati ni filera više da potroši nego ga momentalno treba spakovati nazad u Alkmar odakle ga nikada nije trebalo ni vaditi (nije slučajno tamo bio zakucan 4 sezone plus repka, tačno se vidi kako ga klubovi žarko žele). Pojuriti Kloppa a ako on neće neka dodje Zola, Di Matteo, može i Giggs kao caretaker do kraja sezone. Sve je bolje od idiota, pazi kada je totalno iznervirao mene koji za Mutd ne hajem pola procentnog poena.

 

Da dođe bog otac ne može da osvoji titulu sa ovim timom. Tako da ipak pojačanja > trener. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...