Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ko sme da sutne LVG? Nemate vi pojma kakav je ludak u pitanju.

 

Weenie ne mogu da hendlujem ovo, SEV-ATM i da budem u Lucanima, napisacu ti posle.

Link to comment

Ja kukam za igračima pošto je savršeno jasno da LvG ostaje bar do kraja ove sezone, a i do kraja sledeće osim ako slučajno ispuši za CL. Drugo, mi smo danas stvarali šanse (a tek smo stvarali šanse protiv Newcastla), ali neko to treba da, ono, realizuje.

 

Za Anćelotija se slažem. Bio bi odličan.

Problem je u tome što će ta pojačanja, ako dodju, biti raspadi poput Memfisa ili prosek poput Šnajdera, a ne nešto što može da parira Pelegrinijevoj kaznenoj. Čak i da se zabode nešto od svetske klase za ogromne pare, idiot će se potruditi da maksimalno uništi svaku mogućnost da taj neko pokaže tu svoju klasu. Mene uopšte ne bi čudilo da neki od ovih što nisu došli (npr Otamendi) nisu došli jer ih je bolelo uvo da se smaraju sa dijabolom na klupi. Otišli ljudi tamo gde stvari normalno funkcionišu.

Link to comment

Ma ko sme da sutne LVG? Nemate vi pojma kakav je ludak u pitanju.

 

Weenie ne mogu da hendlujem ovo, SEV-ATM i da budem u Lucanima, napisacu ti posle.

 

sto sta ce uraditi ako ga sutnu, dice u vazduh ot?

Link to comment

Problem je u tome što će ta pojačanja, ako dodju, biti raspadi poput Memfisa ili prosek poput Šnajdera, a ne nešto što može da parira Pelegrinijevoj kaznenoj. Čak i da se zabode nešto od svetske klase za ogromne pare, idiot će se potruditi da maksimalno uništi svaku mogućnost da taj neko pokaže tu svoju klasu. Mene uopšte ne bi čudilo da neki od ovih što nisu došli (npr Otamendi) nisu došli jer ih je bolelo uvo da se smaraju sa dijabolom na klupi. Otišli ljudi tamo gde stvari normalno funkcionišu.

 

Kako? Kako je kriv trener ako centarfor ne iskoristi 1 na 1 šansu? 

Link to comment

I nije, kriv je samo ako je centarforu rasterao svu konkurenciju pa sad prosto mora da igra makar mu procenat iskorištenih šansi bio 0%.

 

Ok, ajmo ovako, RVP je mogao da ostane, ali nijedan od njih dvojice nije exactly sijao prošlo godine, daleko od toga. Ali ako se ne dovede do utorka bar još jedan kršteni centarfor (a verovatno neće) bogami za to će morati da ponese solidan deo krivice, bez obzira da li je nekoga jurio pa Woodward nije uspeo da ga dovede. Uvek mora da bude više opcija. Ali nije to bio argument, nego tipa - sve uništava. Nije tačno. I to kažem ja koji mnooogo više volim direct football

Edited by MancMellow
Link to comment

Brate marsijal, pa on neće prodati ni 100k dresova. Ako se ne planira dovođenje makar još dvojice iz trojca miler/bejl/kavani džabe sve ovo

Link to comment

Brate marsijal, pa on neće prodati ni 100k dresova. Ako se ne planira dovođenje makar još dvojice iz trojca miler/bejl/kavani džabe sve ovo

 

A maske?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...