Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

 

Romero nije doveden da bude prvi golman. Nije loše dovesti prvog golmana ARG repke za dž, pa makar i za rezervu

 

Blind - Rojo nema fitness, Jones povređen, McNair...jbg, Naravno da je trebalo mi da lupimo Otamendija, ali kad takve stvari neko napiše, onda - razmaženi sektaši. Ne možeš narodu ugoditi...

 

Di Mariu niko nije šutnuo

 

Za kupovinu iigrača - to ne radi LvG lično. Veoma je moguće da Woodward nije uspeo da dovede koga je ovaj hteo. Naša transfer politika je prilično zanimljiva poslednjih godina, bez obzira ko je menadžer. 

 

 

Pricao sam i pre pocetka sezone, ako vec ne moze da se dovede neko ko ce napraviti razliku pozadi (ko ce pre svega biti komadant posto tako nesto ne postoji u ovom timu), onda neka se da sansa malom McNairu, decko ne bi bio losiji od Blinda, pa cak i da bude gresaka vredi istrpeti. 

 

U vezi sa transferima - onaj ko je identifikovao Ramosa, Bejla, Mulera ili Neymara kao ciljeve treba momentalno da dobije otkaz plus da ode na jednomesecnu evaluaciju u neku od renomiranih psihijatrijskih klinika sirom ostrva. Da li je to Woodward, Van Gaal ili Drekavac nek se dogovore medjusobno.

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta je luđe, toliko rasipanje para ili rasprava o istom kada uopšte ne učestvuješ u finansiranju? Mrtva trka.

 

prosipanje ciframa je deo zabave. narocito tokom transfer sezone.

kao kada u tenisu redovno saopstavaju nagradni fond turnira.

 

jedino je nezgodno kada nema rezultata koji to pokrivaju, kao ovog vikenda u pl.

Link to comment

 

U vezi sa transferima - onaj ko je identifikovao Ramosa, Bejla, Mulera ili Neymara kao ciljeve treba momentalno da dobije otkaz plus da ode na jednomesecnu evaluaciju u neku od renomiranih psihijatrijskih klinika sirom ostrva. Da li je to Woodward, Van Gaal ili Drekavac nek se dogovore medjusobno.

 

 

gde da dobije otkaz, na football manageru? :D pošto naš skauting (osim Darmiana) uglavnom tako izgleda. Ali nije iskljuceno ni da je to ove godine samo žvaka za navijače, kao nešto se se radi pa kao eto nije uspelo...ko zna.

Link to comment

Ljudi misle da će se ovo rešiti dovodjenjem još ovog ili onog. Poenta je u tome da ludaku ne treba dati ni filera više da potroši nego ga momentalno treba spakovati nazad u Alkmar odakle ga nikada nije trebalo ni vaditi (nije slučajno tamo bio zakucan 4 sezone plus repka, tačno se vidi kako ga klubovi žarko žele). Pojuriti Kloppa a ako on neće neka dodje Zola, Di Matteo, može i Giggs kao caretaker do kraja sezone. Sve je bolje od idiota, pazi kada je totalno iznervirao mene koji za Mutd ne hajem pola procentnog poena.

Link to comment

gde da dobije otkaz, na football manageru? :D pošto naš skauting (osim Darmiana) uglavnom tako izgleda. Ali nije iskljuceno ni da je to ove godine samo žvaka za navijače, kao nešto se se radi pa kao eto nije uspelo...ko zna.

 

A propo skautinga an ženeral - jebeno je fascinantno da igrač kao što je Ayew dolazi kao free agent u Svonsi dok se šatro veliki magovi menadžerstva, skautinga i fudbala utrkuju ko će da plati veću sumu za neke mediokritete. Opaki retardi zarađuju ogromne novce, ovaj svet se bliži kraju...

Link to comment

Ljudi misle da će se ovo rešiti dovodjenjem još ovog ili onog. Poenta je u tome da ludaku ne treba dati ni filera više da potroši nego ga momentalno treba spakovati nazad u Alkmar odakle ga nikada nije trebalo ni vaditi (nije slučajno tamo bio zakucan 4 sezone plus repka, tačno se vidi kako ga klubovi žarko žele). Pojuriti Kloppa a ako on neće neka dodje Zola, Di Matteo, može i Giggs kao caretaker do kraja sezone. Sve je bolje od idiota, pazi kada je totalno iznervirao mene koji za Mutd ne hajem pola procentnog poena.

 

Anceloti bi otkinuo u Junajtedu, siguran sam.

 

Ne zna se ko su veći retardi, ovi što su unajmili LVG-a ili oni koji su otpustili njega.

 

Što se Van Gala tiče, on je isto što i Kapelo - bivši trener. Ljudi su požurili sa zaključcima kad je osvojio treće mesto na mundijalu. Trebalo je da gledaju kako je Holandija igrala protiv Meksika, Kostarike i Argentine. Još me bole oči od toga.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ja kukam za igračima pošto je savršeno jasno da LvG ostaje bar do kraja ove sezone, a i do kraja sledeće osim ako slučajno ispuši za CL. Drugo, mi smo danas stvarali šanse (a tek smo stvarali šanse protiv Newcastla), ali neko to treba da, ono, realizuje. 

 

Za Anćelotija se slažem. Bio bi odličan.

Edited by MancMellow
Link to comment

Što šta priča - protivnik promenio formaciju, tim se nije snašao, jebiga. Jedino što lupa je što ceni da su mogli da daju "još mnogo golova" da su imali sreće.

 

Ja vam rekoh juče da je Swansea u odličnoj formi a vi se zajebavate...

Link to comment

Golman i napadač i je minimum minimuma. Odnosno ako nekim čudom DDG ostane onda napadač. Bez toga - biće borba neprestana za top 4. I to neizvesna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...