Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatno kako su poludeli sa crvenim kartonima. juče su Stokama izmislili dva crvena ni za šta, možda za jedan žuti je bilo materijala

 

Posle kažu da u vaterpolu sudije najviše utiču, a  u fudbalu sudija jednim potezom odluči utakmicu

Link to comment
 

Ja sam ubedjen da Sitijeva forma mora da padne u jednom trenutku. Mozda ce to zavisiti od igara u LS, mozda od poziva YAYA ( i Bonija) na CA, neka povreda Aguera (kojima je sklon). OK polupali su Chelski, ali su to uradili i CP i Svonsi. Ne vidim cemu toliki hype  :fantom:

 

Ove zime nema Africkog kupa. :fantom:

 

 

Standardna avgustovska dodela trofeja na PPP  :Hail:

 

Prosle godine uglavnom dobro svi prognozirali. 

 

 

Neverovatno kako su poludeli sa crvenim kartonima. juče su Stokama izmislili dva crvena ni za šta, možda za jedan žuti je bilo materijala

 

Posle kažu da u vaterpolu sudije najviše utiču, a  u fudbalu sudija jednim potezom odluči utakmicu

 

Oba zuta su zasluzena za Witakera, ako se ovaj post odnosio i na ovaj danasnji crveni. Stokove ne videh, Mitrarin je diskutabilan samo zbog toga sto je 5 minuta pre toga Sisoko napravio skoro identican faul i dobio samo zuti.

Edited by ducca
Link to comment

 

Ove zime nema Africkog kupa. :fantom:

 

 

Ima, ima, nisu ti jos javili. Kvalifikacije su od juna do oktobra, turtament™ januar-februar 2016.

 

 

Soton ce da napuni muceni Noric do vrha kako su krenuli. Ne bi bilo lose da neko javi komentatoru da smo primili k znanju da zna ko je Met Letisije, ne mora da ga pominje svakih 2min.

Link to comment

Sa druge strane cini mi se da postoji realna sansa da po prvi put istrce zajedno Schmidfild+Herera u vezi pa mi je nada za nijansu dublja od strepnje...

CNqW3nVUsAA4KAU.jpg

 

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...