Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Drugo, mislim da je Bane nakon Monterovog tretmana u istom kurcu kao i Maicon nakon Baleovog 2010.godine. Bale je prakticno Maicona pretvorio u bivseg, s tim da je Banetova prednost ta sto moze ostatak karijere provesti na mjestu stopera.

 

A jeste sad, verovatno ga i sanja svake noci izmedju 4 i 4:15. 

 

Stvar je vrlo prosta, Bane je kao bek vazda bio rupa u odbrani, a sad je jos dodatno omatorio i izgubio na brzini. Problem je sto Mourinho to nije na vreme shvatio i pustio ga je da se sam bakce s Monterom u naponu snage umesto da ga udvaja. Podsecam da je Montero koliko u sledecem kolu odradio Janmaata kao vola i naterao ga na crveni, tako da je Bane jos i super prosao.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

A za njim će i Mitrara sledeceg leta.

 

 

Vi stvarno mislite da će Markeca vraćati?? Još danas se ubTelegrafu pojavio kao jedan od velikih promašaja iz prošle sezone.

 

 

:bye: mitrara iz EPL

 

da li je moguće imati više od 17 godina i biti ovakav debil :isuse:

Link to comment

Ja sam ubedjen da Sitijeva forma mora da padne u jednom trenutku. Mozda ce to zavisiti od igara u LS, mozda od poziva YAYA ( i Bonija) na CA, neka povreda Aguera (kojima je sklon). OK polupali su Chelski, ali su to uradili i CP i Svonsi. Ne vidim cemu toliki hype :fantom:

Link to comment

Ma,jaki su kao zemlja,stvarno ne vidim nacin da ispuste titulu,Murinjovci se raspadaju,mi i Arsenal nedovoljno dobri,Liverpul ima Rodzersa

 

Cak i da se tako nesto desi od navedenog,sad su im stoperi proigrali,Kolarov kao iz najboljih dana,beskorisnog Navasa menja KdB,jos Aguero da proradi

Link to comment

Pitanje je ko ce od vecih klubova u tom momentu kad im konacno padne forma biti na ispod 5 poena od njih... To je sada vec veoma kvalitetan i iskusan tim sa pravim pojacanjima (pre svega Otamendi i, posebno, KDB). Chelski je vec na -8 sto uopste nije zanemarljiva razlika. Mi - od 11 pozicija, oni su na minimum 9 jaci od nas. Drzim da je LVG bolji trener od Pelegrinija, ali je, na zalost, i pomalo lud. Liverpool...ne. Arsenal, iako ce nekima zvucati smesno, je jedini tim koji uz puuuno srece bi mogao na relativnu mladost i uigranost da ih prati do kraja. Ko im (i ako im) ukrade titulu ove godine taj veliki car.

Edited by MancMellow
Link to comment

Не знам како се стављају твитер линкови, а и немам налог тамо, углавном:



:D

edit: edit: edit: Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...