Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Trenutno". Dakle po mom mišljenju, od ovih koji igraju, bolji su od Sagne i Kolarova. Uzevši ih zajedno.

Pa i ja kazem trenutno, zajedno uzevsi i po mom misljenju. :D

Link to comment

Malo sam se zacudio (malo vise) kad su nakon proslog kola ljudi poceli da pisu o Liverpulu koji moze da "napadne titulu". Sada stvari stoje malo jasnije.

Link to comment

Gulit i Kion uz Linekera veceras na BBC.

 

Gulit komentariše LFC: "They're a strange team. Sometimes you think maybe they can do something, but then... nothing :lol: They need a change. Maybe when they get a new stadium :isuse: "

 

Jebo ih irski Murinjo da ih jebo, ni reč o njemu i njegovim izmenama i njegovim kukavičkim postavama sa petoricom pozadi i dva zadnja vezna, i njegovoj opsesiji Lovrenom i Joe Allenom i ostalim invalidima, i njegovim pretvaranjem Liverpula i Pullis-style Stoke City. Prvi u ligi po broju faulova! Drugi u ligi po broju vazdušnih duela! Dva gola u četiri utakmice, od toga jedan neregularan. A Gulit ceni da će biti bolje kad se sagradi novi stadion!

 

Leadership Lovro je bio fantastičan kod drugog gola...

 

LikableIncompleteHusky.gif

 

 

ali suptilinije je doprineo trećem golu: ovo radi redovno, potpuno je out of sync sa ostatkom odbrane. On je odlučio da izađe i pritisne Kouyatea, boli ga uvo šta ostaje iza njega. Lopta prođe, Sakho ostaje jedan na jedan sa Škrtelom, gol. Tako je i protiv Arsenala istrčao na Walcotta do pola terena kao magarac kakav jeste.

Edited by teacher
gif od 90mb
Link to comment

Лепа ти је тетоважа.

 

Бар неко да честита, макар и на такав начин. Вини ни цвеће није донео. :(

Link to comment

Бар неко да честита, макар и на такав начин. Вини ни цвеће није донео. :(

 

Ja bih čestitao da ima šta da se čestita, osim samoubistva protivnika :( Eno ti ga Super Slav koji objašnjava kako jeste parkirao bus ali nije povukao ručnu :isuse: 

 

Dobro evo: Lanzini jeste vrlo dobro izgledao, Payet ih je sve pravio na budale, a Noble je potpuno bezvezno isključen.

Link to comment

vidim, Murinjo vozi svoju klasičnu treću sezonu.

 

nama odoše nam Bleket i Evans, možda da očekujemo novog štopera, osim ako ovaj vidi Blinda dugoročno na toj poziciji.

ali, ako Čičko ode, definitivno nam treba taj drugi napadać. Biće zanimljivo ovih par dana.

Vi šel si :fantom:

Link to comment

vidim, Murinjo vozi svoju klasičnu treću sezonu.

 

nama odoše nam Bleket i Evans, možda da očekujemo novog štopera, osim ako ovaj vidi Blinda dugoročno na toj poziciji.

ali, ako Čičko ode, definitivno nam treba taj drugi napadać. Biće zanimljivo ovih par dana.

Vi šel si :fantom:

 

Šta će nam, imamo Smallinga, Rojoa, Jonesa i McNaira  :fantom:

 

seriously though, mislim da ne postoji šansa da dovedemo braniča, nikakva. napdača možda i još ima nade neke, ali ovo...prosto ne vidim da se dešava

Link to comment

I blinda, dakle 5 je cifra :fantom:

 

Stop kupovini uspeha i stvaranju timova preko noći #againstmodernfootball

Edited by Ruxin
Link to comment

Nego, htio sam reci par stvari u vezi Ivanovica.

 

Prvo, pavijani koji njemu i njegovoj familiji na Twitteru zele smrt su valjda dosad posjeceni od strane nadlezne policije uz fakultativnu kolonoskopiju pendrekom.

 

Drugo, mislim da je Bane nakon Monterovog tretmana u istom kurcu kao i Maicon nakon Baleovog 2010.godine. Bale je prakticno Maicona pretvorio u bivseg, s tim da je Banetova prednost ta sto moze ostatak karijere provesti na mjestu stopera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...