Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pardew je odličan manager... To se jako lepo videlo prošle godine... Ja bih njega uzeo uvek pre bilo kog UK managera da vodi L'pool, ako već mora da bude UK... Rodžers je, spram Pardewa, kompletni kreten...

Ma daj, Pardju...pokazao se u Njuci™.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pardew je odličan manager... To se jako lepo videlo prošle godine... Ja bih njega uzeo uvek pre bilo kog UK managera da vodi L'pool, ako već mora da bude UK... 

 

Pardew je prošle sezone napravio fantastičan posao sa Newcastleom u prvoj polusezoni i Palaceom u drugoj, zasad Palace drži u vrhu kao jedini klub koji ima City na puškometu (dok United ne pobijedi Swansea golom Smallinga 1:0). Jaki su na krilima, a sad imaju i fenomenalnog Cabayea koji bi se vjerovatno ušetao u svaki vezni red van Top 4.

 

Kad smo kod UK-menadžera, ono što Hughes pokušava uraditi sa Stokeom - pretvaranje iz ragbi-ekipe u Barcelonu B + Charlie Adam kao poor man's Sergio Busquets - za sada za posljedicu ima to da je Britannia od neosvojivog stadiona postala mjesto gdje se uredno mogu uzeti bodovi.

 

@čekmeže - pa i jest. One godine ih je odvukao do 5.mjesta, bili su u igri za Ligu prvaka do samog kraja. Prošlih sezona im je spašavao guzicu u prvom dijelu sezone (umalo da onaj idiot Carver pokvari sav njegov trud). Nije imao Cityjev ili Mourinhov budžet, jebote.

 

 

Dok nisam zaboravio da odgovorim Coltraneu - Coquelinu ne fali ništa, baš kao što nije falilo ni Makeleleu. Jedino što mu predstavlja problem jest ona iz nekog retardiranog razloga obožavana taktika sa Cazorlom kao njegovim partnerom, Ramseyem na krilu i Mesutom na No. 10 gdje Coquelin jedini igra defanzivu i uglavnom nas™ mora vaditi iz govana.

Edited by ArleKino
Link to comment

Pardju je car i kristal palas je car!
 

A arle ne prati na času

 

. Nije imao Cityjev ili Mourinhov Van gaalov budžet, jebote.

 

:mad:

Edited by Ruxin
Link to comment

Pazim, pazim, poredio sam Pardewa samo sa onima koji su nešto osvajali u Engleskoj, Van Gaalov budžet ćemo Van Gaalu natrljati na nos kad osvoji titulu. -_-

 

@čekmeže - u Newcastleu je priča nakon one sjajne sezone na krilima Dembadije™ išla po principu: prvi dio sezone ćemo ganjati Evropu, a kad vidimo da od toga nema ništa, onda ćemo igrati preko kurca. Ne kažem da je to vrh menadžerskog posla, kad te Rodgers nabije 6:0 na St JamesES™ Parku nešto si zajebao, ali lik je pravio rezultate koji su bili iznad nivoa tima i budžeta koji je imao.

Edited by ArleKino
Link to comment

Pazim, pazim, poredio sam Pardewa samo sa onima koji su nešto osvajali u Engleskoj, Van Gaalov budžet ćemo Van Gaalu natrljati na nos kad osvoji titulu. -_-

 

Trljajte šta 'oćete kad osvoji titulu :D

Link to comment

Вест Хем као Челзи пре две године губи титулу иако има најбољи скор против других великих клубова јер расипа бодове против малих тимова. :nobles:

Link to comment

Sad sam pogledao, u Njuci™ je imao više poraza nego pobeda. Nije imao Murinjov budžet ali sigurno je moglo i bolje.

Највећи слепац од газде.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...