Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja lično ne pljujem toliko ujka Luja. Tretman Herrere je jedino što mi je neoprostivo. Čovek mora da igra.

 

E da, Beowle, šta je trebalo da radi sa DDG? Da mu nađe neku Mancunian girl da ga oslobodi one njegove? Tu sam više očekivao od Rooneya  :fantom:

Edited by MancMellow
Link to comment

Ako herera mora da igra umesto koga ide to vrhunsko krilo što vam treba ko za leba - mate ili memfisa?

 

Teške muke mančesterske sirotinje

Link to comment

Ako herera mora da igra umesto koga ide to vrhunsko krilo što vam treba ko za leba - mate ili memfisa?

 

Teške muke mančesterske sirotinje

 

rotacija mata, runi i taj. plus AMC, neko ce jednom biti odsutan, možda i 2-3 nedelje. jbg, brzo ste se navikli na to da je Unitedu dovoljno top 4. Nije.  

 

edit: zaboravio AMC

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa vi bi znači ulupali milione u igrača za rotaciju, pošto automatski pretpostavljate da vaše dete januzaj nije dovoljno dobar ni za tu ulogu, ne vredi ga istrpeti tih 6 meseci, godinu dana.

 

Auuu, gde nestade stari junajted.... :(

 

Edit - a tu je valjda i vaše dete pauel. Tuuuga, smrt fudbala

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa vi bi znači ulupali milione u igrača za rotaciju, pošto automatski pretpostavljate da vaše dete januzaj nije dovoljno dobar ni za tu ulogu, ne vredi ga istrpeti tih 6 meseci, godinu dana.

 

Auuu, gde nestade stari junajted.... :(

 

Edit - a tu je valjda i vaše dete pauel. Tuuuga, smrt fudbala

 

istrpeće se 3-4 meseca sigurno, pa vidiš da igra. Ali ne može kod Van Gaala (ili kod bilo koga ko hoće da pretenduje na titulu u PL) da se igra AMC a da se bude tako beskoristan u defanzivi. On prati igrača, da ne grešim dušu, al uglavnom ne uradi ništa. A ako ne tu, onda na krilo, a sa krila mora da skloni Matu. 

 

Ne znam šta je "stari United". Giggs, Beckham, Scholes...odmah videlo da su vanserijski i da ih vredi istrpeti. Kod Januzaja je jury still out. Ali United bar DAJE šansu svojim klincima (tu su i Blackett i McNair, pa i Lingard), za razliku od nekih, jelte...

 

Powell nije "naše dete". 

Edited by MancMellow
Link to comment

Da, januzaj sad dobija šansu. Ako val gaal ispuni sve vaše želje plašim se da je ipak najbolje za sve te klince da pokupe prnje i odu u neku sredinu gde će imati više strpljenja za njih, gde neće pokušavati da do uspeha dođu odmah novcem. :(

Link to comment

Dzabe se trudis Manc... Ruxin je naprasno postao Citeh zadnjih par nedelja pa sad mora da pisa po Utd-u po svaku cenu :D

A nije, to rezervišem za onu temu. Nemam ništa protiv junajteda, nikada nisam imao...sve dok ponašanje vas sektaša nije počelo naprasno da mi ide na ganglije :fantom:

 

Iskuliraću kad prođe prelazni cenim

Link to comment

Dzabe se trudis Manc... Ruxin je naprasno postao Citeh zadnjih par nedelja pa sad mora da pisa po Utd-u po svaku cenu  :D

 

Ma jok. Njemu je Chelski najbliži srcu, pa se onda vidi da je sve malo isforsirano. 

Link to comment

Da moram da biram ko mi je srcu najbliži od velikih engleza istina bi verovatno bila united. Kad sam bio mlad i glup, a nemanja još uvek dominirao jedinstvom, može se čak reći i da sam bio mini sektaš. I dalje kad opalim novog menadžera uzmem prvo jedinstvo...

 

Eto, pošto me je manc naterao da priznam ovu vrlu neprijatnu istinu može se reći da na kraju izlazi kao pobednik iz svega ovoga :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Da moram da biram ko mi je srcu najbliži od velikih engleza istina bi verovatno bila united. Kad sam bio mlad i glup, a nemanja još uvek dominirao jedinstvom, može se čak reći i da sam bio mini sektaš. I dalje kad opalim novog menadžera uzmem prvo jedinstvo...

 

Eto, pošto me je manc naterao da priznam ovu vrlu neprijatnu istinu može se reći da na kraju izlazi kao pobednik iz svega ovoga :(

 

a, pa što ne kažeš odmah. pripremićemo mini-kurs za rekovalescente od ABU propagande  ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...