Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ok, odustajem. Ti si uveo net spending kao kategoriju pa ja uzeo da pričam o tome. Ali sad više uopšte ne razumem šta si hteo da nam poručiš s tim postom o 5 miliona :(

 

Da ima para. Za ono za šta treba. Drugim rečima to je rečeno u kontekstu. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da ima para. Za ono za šta treba. Drugim rečima to je rečeno u kontekstu.

Ok, znači do mene je, propustio sam očigledno taj trenutak kad je došlo u pitanje da li junajted ima para :fantom:

Link to comment

Ok, znači do mene je, propustio sam očigledno taj trenutak kad je došlo u pitanje da li junajted ima para :fantom:

 

 

Da ima para. Za ono za šta treba. Drugim rečima to je rečeno u kontekstu. 

Link to comment

Mislim da u životu nisam beskorisnije utrošio svoje vreme nego u debunkovanje kuknjave sekte da united mora da troši više para. No dobro, lepo je što znamo svi da to nije istina ali neko mora i rukave zasući :fantom:

Naravno da moraju da troše više, vidiš valjda da još uvek postoje dva tima koja su ispred njih po potrošnji.

Link to comment

Jbte sve je murinjo bio u pravu za onog sirotog malog konjića ili kako već...a narod mu se smejao. Kako odabija ove ale što veštački pokušavaju kupiti uspeh preko noći :Hail:

Link to comment

Jbte sve je murinjo bio u pravu za onog sirotog malog konjića ili kako već...a narod mu se smejao. Kako odabija ove ale što veštački pokušavaju kupiti uspeh preko noći :Hail:

 

+1

 

Ovo što City radi je odvratno

Link to comment

Vi stvarno mislite da će Markeca vraćati?? Još danas se ubTelegrafu pojavio kao jedan od velikih promašaja iz prošle sezone.

 

Ја не мислим да ће да га врате, но то нема никакве везе са тим какав је он фудбалер. За Ибеа је доктор. Имајући у виду колико је одиграо код Роџерсаре, можда би меси успео да се наметне у конкуренцији Ливерпулове (енглеске) 'деце'. 

A za njim će i Mitrara sledeceg leta.

Њука довео ток интересатног Француза, који игра по крилу. МОже Митрари да користи подоста.

Link to comment

U ostalim vestima Sunder doveo Toivonena na zajam. Moglo bi biti zanimljivo pojacanje.

Ма они су се солидно појачали летос. Пристојно изгледају.

Link to comment

da, to je poenta...

Poenta je u tome da vam™ nije Moyes ulupao 130 milijuna sterlinga na Herreru, Shawa, Di Mariu i Falcaovu platu, niti su njih četvorica zatečeno stanje od Fergusona. To je sve Lujarin genijalni šoping. I nije Moyes kriv što je Schneiderlin kriminalno pojačanje a Memphis levo smetalo, nego je valjda kriv onaj ko ih je doveo. I nije Ferguson kriv što Lujara ne ume da rešava problematične situacije pa mu najbolji goša na svetu ne igra i ne zna šta će sa sobom. Evo, dovedite sad Draxlera za 45 miliona i sledećeg leta ćete ga prodati Bayernu za 25. Pa će opet Moyes da bude kriv.

Link to comment

Poenta je u tome da vam™ nije Moyes ulupao 130 milijuna sterlinga na Herreru, Shawa, Di Mariu i Falcaovu platu, niti su njih četvorica zatečeno stanje od Fergusona. To je sve Lujarin genijalni šoping. I nije Moyes kriv što je Schneiderlin kriminalno pojačanje a Memphis levo smetalo, nego je valjda kriv onaj ko ih je doveo. I nije Ferguson kriv što Lujara ne ume da rešava problematične situacije pa mu najbolji goša na svetu ne igra i ne zna šta će sa sobom. Evo, dovedite sad Draxlera za 45 miliona i sledećeg leta ćete ga prodati Bayernu za 25. Pa će opet Moyes da bude kriv.

 

WUT?

 

Ljudi jel vi numete da čitate? Kakav Herrera, Shaw, Memphis i Schneiderlin problemi, de je to ko napisao?

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...