Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Em izbegavaš da mi daš podatak, em uvodiš nove kategorije u račun koji ovde pravimo. Doooobro :(

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Em izbegavaš da mi daš podatak, em uvodiš nove kategorije u račun koji ovde pravimo. Doooobro :(

 

to je standardna kategorija  :sleep:

 

računanje po menadžeru važi za - menadžera tj njemu ide u rok službe, ne klubu

Link to comment

Špansku seriju u slučaju Sterling je pravio isključivo ranije pomenuti Aidy Ward, Sterlingov agent, koji je svesno plasirao bombastične naslove i minirao svaki pokušaj nekakve pogodbe o produžetku ugovora. Ono izdrkavanje kako njegov klijent neće potpisati ni za 600,000 nedeljno, ono patetično kevtanje za Karagerom pošto je ovaj najnormalnije prokomentarisao slučaj, i još nekoliko sličnih primera ukazuju samo na jedno: čovek je očajnički jurio svoj procenat od signing bonusa i uspeo da ga izbori. Valjda je morao da otplati dugove, nemam pojma, ali klub se u celom tom cirkusu držao dosta razumno (za promenu).

 

Što se tiče zamene, ne znam šta očekuješ. Sterling je prethodne dve sezone igrao LWF, RWF, beka, desetku, i poslednjih par meseci lažnu devetku. Rodgers obično igra bez krila, ja verujem da će se ove sezone ustaliti formacija slična onoj sa Emirata - dva Brazilca iza Bentekea, rezerve Lallana i Ibe.

 

Ocekujem da ozbiljan klub dovede ozbiljne zamene na deficitarnim mestima, nista vise.

Ako vec pirzeljkujes 2 brazilca iza Bentekea onda ciljas na "jelku", a ona zahteva da Moreno i Klajn ekspolodiraju.

 

Ode i Dzonika i nek mu je srecno u WBA, steta dobar momak al uvek mu je falilo nesto, cak nije moglo da pomogne ni tutorstvo Vide i Ria. 8milki zvuci odlicno, doduse.

Link to comment

Dakle morao sam ipak sam guglati. Jel istina ovo što kažu? :fantom:

 

United's net spend over the last 3 summers is still 221,86m€

Chelsea 56,68m€

City 230,14m€

Real 142,5m€

Barca 160,6m€

Bayern 74,6m€

PSG 255,4m€

Edited by Ruxin
Link to comment

Jel istina ovo što kažu? :fantom:

 

United's net spend over the last 3 summers is still 221,86m€

Chelsea 56,68m€

City 230,14m€

Real 142,5m€

Barca 160,6m€

Bayern 74,6m€

PSG 255,4m€

 

Nije. United kupuje i prodaje u funtama

Link to comment

Mislim da u životu nisam beskorisnije utrošio svoje vreme nego u debunkovanje kuknjave sekte da united mora da troši više para. No dobro, lepo je što znamo svi da to nije istina ali neko mora i rukave zasući :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Mislim da u životu nisam beskorisnije utrošio svoje vreme nego u debunkovanje kuknjave sekte da united mora da troši više para. Ali dobro, lepo je što znamo svi da to nije istina ali neko mora i rukave zasući :fantom:

 

net spending u poslednje tri sezone je oko 180m funti. 

 

da, tim koji javno kaže da želi da napadne titulu premier lige ne sme da uđe u sezonu sa jednim etabliranim centraforom, jednim koji nije standardan nigde već godinama i klincem od 19-20 godina koji tek nije standardan. Nije "kuknjava", to je logika koja stoji iza najavljenih ceiljeva za sezonu. O CL da ne prićam.

Link to comment

Ako vec pirzeljkujes 2 brazilca iza Bentekea onda ciljas na "jelku", a ona zahteva da Moreno i Klajn ekspolodiraju.

 

Pa da. Za početak bi Moreno mogao bar malo na teren... dobro deluje ovaj mali Gomez, ali nema levu nogu i nije naročito probojan.

 

Nije da ja to priželjkujem, prosto sve Rodgersove formacije ka tome gravitiraju. Cenim da noću sanja inside wingers kako beskrajno gužvaju na ivici šesnaesterca.

Link to comment

 

Elem, mlađi Belgijanac povređen za Swansea 

 

A sto se Herere tice pohvalio ga za nastup u drugom poluvremenu, ali kaze "jbg tad je utakmica vec bila mnogo laksa za igranje". Tako da ocekujem Andera opet na staroj dobroj klupi u nedelju.

Link to comment

^Hej, to što ih loše trošite je drugi par cipela. Vidi kakav je murinjo čarobnjak :fantom:

 

Murinjo samo delimično ima veze sa tim, Za to je potrebno videti ko je u kakvom stanju zatekao ekipu. Kao i, well, Moyes period. Ali to je sve nebitno za ono čemu pričamo. Onaj ko kaže da treba kupiti napadača ne "kuka", nego samo konstatuje očigledno tj sabira dva i dva: čelengovanje = mora još jedan centarfor ili krilo/napadač

Link to comment

A sto se Herere tice pohvalio ga za nastup u drugom poluvremenu, ali kaze "jbg tad je utakmica vec bila mnogo laksa za igranje". Tako da ocekujem Andera opet na staroj dobroj klupi u nedelju.

 

:isuse:

Link to comment

Ok, odustajem. Ti si uveo net spending kao kategoriju pa ja uzeo da pričam o tome. Ali sad više uopšte ne razumem šta si hteo da nam poručiš s tim postom o 5 miliona :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...