Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Da, u smislu da ne vredi 100 miliona evra ili koliko se vec para baca Juventusu na sto.

Pa da, u tom slučaju da, nisam odmah shvatio da na to misliš, mada sad vidim da si pomenuo.

Mislim što se mene tiče samo par njih vrijede toliko. Al pogba po meni ništa manje od Bejla, naprotiv

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

У Вест Хему све луђе. :isuse:

 

Бијафра™ повређен, па је Маига планиран за стартера за утакмицу са Ливерпулом - све док лудак није у уторак сео у авион, одлетео у Уједињене арапске емирате и испреговарао свој прелазак у Ал Насср. Арапи чак и објавили на клупском твитеру да су га довели, тако је Вест Хем и сазнао где је овај нестао.

 

Билић мора под хитно нешто да предузме. Са једне стране порази на свом терену од Лестера и Бурмута, са друге Даунинг који је отишао за мање паре у нижу лигу, капитен који споразумно раскида уговор, једини здрав центарфор који седне у авион и побегне... Ништа ово не ваља.

Link to comment

све док лудак није у уторак сео у авион, одлетео у Уједињене арапске емирате и испреговарао свој прелазак у Ал Насср. Арапи чак и објавили на клупском твитеру да су га довели, тако је Вест Хем и сазнао где је овај нестао.

 

Zar nemaju u toj Engleskoj ugovore?

Link to comment

Наравно да су у Ал Нассру обрисали твит и да ће овај лудак вероватно прво бити кажњен, а онда и продат - вероватно баш Ал Нассру пошто је очигледно Маига бољи преговарач од остатка клуба који не може да га уваља већ другу годину :lol: - али начин на који је све ово урађено сведочи о једном озбиљном распаду. Надам се само да је у питању смена генерација сивих еминенција у клубу пошто су након Дебелог Сема редом излетели и други клијенти Марка Куртиса, али опет не би то смело овако да изгледа.

Link to comment

proxy.jpg?t=HBhcaHR0cDovL2kuZGFpbHltYWls

 

Markec na jednogodisnjoj pozajmici u Feneru

То је то. Није Данијел Алексић, али то је то. Нек им игра Ибе.

Link to comment

Aleks Garsija iz Viljareala u Siti

 

Ko je ovaj?

Nisam ga nikad gledao, ali sam citao da je veliki talenat. Znajuci City, krenuce stopama Gaja Asulina i za 3 godine se vratiti na pozajmicu u Compostelu.

Link to comment

WH, ionako ogavan, mi se sad jos vise zgadio. Sta glume, sirotinjski Real Madrid ovim sutiranjem kapitena?! Sad su kao skontali da im ne treba :isuse:

 

 

Sa druge strane svaka cast Evertonu :Hail: . U situaciji gde bi im taj transfer znacio mnogo, oni jasno odbijaju Chleskijeve ponude, plus spustaju klinca na zemlju. Da li je blef ili muda u pitanju, videcemo uskoro, ali ni UTD sa DDG ni Liverpul sa Sterlingom nisu dobro "ishendlovali" situaciju sa igracima. To je tragicno.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jbg svaka od tih situacija je specificna, tesko je to sve staviti na isti tas. Imas Utd sa igracem kome istice ugovor i koji ce uprskos tome verovatno odluciti da ne uzme pare i da ga zadrzi tu jos jednu godinu (pri cemu nema ni promil sanse da potpise novi ugovor posto je ocigledno plan oduvek i bio da se jednog dana vrati u Madrid). Situacija gde klub ima samo 2 opcije i na kraju gubi.

 

Sterling je i mogao da se "hendluje" posto mu nije isticao ugovor narednog leta, ali imajuci u vidu njegovu traljavu sezonu i napredak koji je pokazao u odnosu na prethodnu, tj vise trend stagnacije, odlucili su se na racionalniji potez i uzeli kes. Nisam bas siguran da bi on ove sezone nesto eskplodirao u vodece igrace lige, niti da bi mu cena dodatno rasla, a ugovor svakako ne bi potpisao pa bi sledeceg leta bili u situaciji da ga moraju prodati, ali mozda i po manjoj ceni posto ulazi u zadnju godinu ugovora. U tom slucaju bolje je naplatiti takvog igraca, a i spreciti dalje remecenje atmosfere u timu posle svih peripetija. Jeste i dalje veoma mlad i moze da se razvije, ali glava mu je na drugom mestu i tu ne bi bilo prevelike srece ni za jednu stranu.

 

Stones je pak potpuno nezavisan slucaj, velika lova i zov Murinja mu jesu malo zamutili um ali cini mi se ne u meri u kojoj prvoj dvojici. Jeste podneo stidljiv zahtev za transfer ali i pored toga redovno trenira i posteno odradjuje svoj posao pa stoga nema nekog preteranog straha da ce situacija ekalirati. Ali na stranu "benignost" njegovog ponasanja i cele sage - mislim da Everton pravi pogresan potez. Em sto su mogli uzeti nerealno veliki novac za decka koji se jos nije sasvim ni dokazao niti ima potencijala da bude nekakav franchise igrac narednih 10 godina i slicno, em sto su tim novcem mogli naci dostojnu zamenu i popuniti i ostale rupe u timu, npr. nemaju trenutno LB a ni zamenu na CB. Ako su vec hteli da se kurce i odbijaju ponude zarad gradjenja nekog tima za buducnost trebali su to uraditi pre 11 godina sa Runijem, sigurno im nece John fakin Stones opredeliti sudbinu. Na stranu sto ce pre ili kasnije zapaliti, samo je pitanje za koju cifru.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...