Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нолан пристао на раскид последње године уговора вредног 50к недељно и сада је незапослен. Капа доле. "Не желите ме? У реду, не желим онда ни ја ваших 2.5 милиона фунти. :nobles: ." Шансе нема да добије ни пола од тога од неког клуба у Чемпионшипу.

 

 

Mislim da sporazumni raskid podrazumeva neku dogovorenu isplatu tipa 50-60% od predviđene godišnje zarade. Niko se ne bi odrekao love na svoju štetu.

Edited by beowl
Link to comment

off topic pitanje:

da li postoji audio stream prenosa PL utakmica i ako da, koji je link?

 

fala!

Talksport preko TuneIn app sa VPN

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment

Mislim da sporazumni raskid podrazumeva neku dogovorenu isplatu tipa 50-60% od predviđene godišnje zarade. Niko se ne bi odrekao love na svoju štetu.

Понеко би, нарочито ако жели редовно да игра. Не свих пара, наравно, али свакако дела или бар сигурности да ће их добити.

Link to comment

Daj ne zajebavaj, Pogba precenjen?

 

Kako nije sa ovim ludackim ciframa sa kojima se razbacuju, 100 miliona evra za bebu Serije A kojoj su Pirlo i Vidal cuvali ledja... Meni bi bilo zao na menadzeru da dam tolike pare.

Link to comment

Kako nije sa ovim ludackim ciframa sa kojima se razbacuju, 100 miliona evra za bebu Serije A kojoj su Pirlo i Vidal cuvali ledja... Meni bi bilo zao na menadzeru da dam tolike pare.

 

Pa normalno da bi ti bilo žao kad (verovatno) na menadžeru nikad ne igraš sa uključenom opcijom "Sugar Daddy" 

Link to comment

Kako nije sa ovim ludackim ciframa sa kojima se razbacuju, 100 miliona evra za bebu Serije A kojoj su Pirlo i Vidal cuvali ledja... Meni bi bilo zao na menadzeru da dam tolike pare.

Зато су Бејли или Рахитични, послови године.

Link to comment

Pogba vec tri godine igra uglavnom vrhunski, svake godine sve bolje, najbolji je igrac ekipe koja je stigla do finala CL, uz to ocigledan ogroman potencijal koji nije ni blizu svog vrhunca. 

 

Precjenjen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...