Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Dzerard je prosle godine bio veoma bitan faktor da povuce Liverpul unazad. Jbg... ostao je sezonu duze.

Lupaš i ti. LFC je prošle sezone bio katastrofalan u svim linijama tima, nijedno od 100 miliona vrednih pojačanja nije ništa pokazalo (osim donekle Cana), Rodgers se batrgao i birao formacije kao iz šešira, svađao se u svlačionici sa igračima, prva zvezda rešila da ide u City još tamo u decembru... šta je tu Gerrard mogao da promeni?! Osim što je, igrajući zadnjeg veznog, dao isti broj golova kao Raheem Sterling Superstar.

 

Ne zaboravimo da su mu jedine alternative bili Lucas i Allen. Verovatno je i za to sam kriv, trebalo je da se otvori za bolja pojačanja.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Liverpul bi malo mogao da vežba smislene šuteve na treninzima. Statistički su juče šutnuli onoliko puta u okvir gola a zapravo je 80% svega toga išlo pravo u Cecha. Jedino je Kutinjo šutirao kako valja, ovi ostali su ga svi gađali u naručje.

 

Kad smo već kod toga, ne sećam se kada su golmani poslednji put ovako izdominirali u nekom kolu. Krul, Pantilimon, Butland, Howard... i na kraju ona dva ludaka sinoć. Ojadili su devetke, sa izuzetkom Wilsona :wicked:

Link to comment

Nije bio problem Gerrardov pad u igri vec sto niko drugi nije iskocio da povuce tim nego su svi ocekivali od njega da sam dobija utakmice, kao i prethodnih 10 godina. Jbg, otisao je Suki, potrosio si 100 miliona i rezultat ti zavisi od toga da li ce lik sa 35 godina imati trenutak inspiracije.

Link to comment

То је са платама за следећих икс година. Радили истраживања тржишта па утврдили да је он чојс оф д њу џенерејшн. Боље да су паре уложили у скаутинг и довели неког озбиљног и тврдог нападача, а не полушпица пимплера.

Link to comment

Neymar nije ozbiljan?

 

Uvek me je zabavljalo kad ljudi govore "pimpler" kao da je to nešto nipodaštavajuće ili negativno. ^_^ Kao kad bi hteo da uvrediš nekoga i kažeš mu "majstore jedan"! Tako bi i Pelea danas zvali pimplerom. :D

 

Ne kažem da ti sasvim tako misliš, ali tvojim postom provejava taj mindset. ^_^

Link to comment

Nadam se da će tako ne samo ostati, već i postati normalno, bez čudnih pogleda. Ipak sam navikao da nego takav bude naboden, uboden, da se baci glavom na palicu i čizme i spontano samoubije bacajući se ničim izazvan sa žardinjere.

ma ok, ipak smo bili na istoku.

verujem da se sa severa ili juga jedan ipak ne bi vratio sa svim delovima.

 

a ima i tome ihahaj godina, nemam ideju kako je sad.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Liverpul bi malo mogao da vežba smislene šuteve na treninzima. Statistički su juče šutnuli onoliko puta u okvir gola a zapravo je 80% svega toga išlo pravo u Cecha. Jedino je Kutinjo šutirao kako valja, ovi ostali su ga svi gađali u naručje.

 

Kad smo već kod toga, ne sećam se kada su golmani poslednji put ovako izdominirali u nekom kolu. Krul, Pantilimon, Butland, Howard... i na kraju ona dva ludaka sinoć. Ojadili su devetke, sa izuzetkom Wilsona :wicked:

 

A i on bi "postio" da nije bilo Dzenkinsona.

Link to comment

Neymar nije ozbiljan?

 

Uvek me je zabavljalo kad ljudi govore "pimpler" kao da je to nešto nipodaštavajuće ili negativno. ^_^ Kao kad bi hteo da uvrediš nekoga i kažeš mu "majstore jedan"! Tako bi i Pelea danas zvali pimplerom. :D

 

Ne kažem da ti sasvim tako misliš, ali tvojim postom provejava taj mindset. ^_^

Пеле и јесте пимплер и то јесте ниподаштавајуће. Марадона је најбољи фудбалер свих времена, Савићевић је одмах иза њега. :p

Link to comment

Пеле и јесте пимплер и то јесте ниподаштавајуће. Марадона је најбољи фудбалер свих времена, Савићевић је одмах иза њега. :P

Maradona je takodje pimpler. Suprotnost od pimplera je balvan.

 

Ja bih dvaput razmislio ako nameravam da uvredim nekog poredeci ga sa Peleom. :)

Edited by IndridCold
Link to comment

Da li se ovde zaista ozbiljno raspravlja o Neimaru koji juri poboljsan ugovor u svom klubu? Jedino sto meni nije jasno je zasto se neko iz kluba vise ne oglasi i demantuje s vremena na vreme ove podmetacine... 

Link to comment

Бијафра™ опет хапшен, други пут за месец дана. :isuse:

 

The 25-year-old striker, who is current receiving treatment for a minor injury was arrested on Sunday night on 'suspicion of making threats to kill and intimidating a witness'.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...