Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gerrard je prošle godine bio prilično nebitan faktor (osim što je izvodio sve prekide i dao najviše golova); nije njegovo petljanje na poziciji Xabi Alonso nateralo Rodgersa da u napadu svake druge nedelje menja Sterlingu poziciju, ni da pozadi do besvesti rotira Lovrena i Sakhoa, ni da baca pare na Markeca i Medveda Balua.

 

Ne znam, od početka drugog su se povukli, plus ono Minjoleovo konstantno otezanje, a sa druge strane su imali ekipu sa takođe skroz novim štoperskim parom i potpuno pogubljenom odbranom, moralo je to da se buši dok ne uđe.

 

Rodžersari je ovo treća sezona. Kažem, nije da redovno pratim, ali mi non stop iste stvari upadaju u oči. Prvu sezonu mu je izneo Suarez sam, prošle je imao katastrofalan fejl, videćemo sad kako će da bude, previše para je spičkao do sad da bi mu se gledalo kroz prste, nije da je neki Moyes koji čuda pravi sa nikakvim budžetom. Ne deluje mi uopšte kao ozbiljan potencijal..

 

+1

 

Rodgers i njegovo sa jedne strane ziherašenje a sa druge strane neprekidno petljanje sa napadačkom formacijom su i dalje veći problem od svakog Lovrena. 

 

Ikar je u pravu kad je u pitanju značaj Cana, ali veliko je pitanje da li će BR uopšte naći način njega da uklopi, i ako hoće - kada.

 

Edit: A Coutinho je nažalost uvek bio nekonstantan igrač. Dve utakmice sve ide kroz njega, treću ga nigde nema, četvrtu ostane na klupi. U drugom delu prošle sezone je uspostavio koliko-toliko stabilnu formu, bilo bi lepo ako to da prenese u ovu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Istina je i to. Nije Kreten bio sam u svome glupiranju sa izmjenama večeras, i meni je izvodjenje Žirua bilo nevjerovatno (fala, Vengere, tebra!).

 

Dobro, zna li ko, zašto je na kraju Kreten izveo Firmina? Kao, nije spreman za cijelu tekmu, ili brilijantna taktička zamisao da Naše Dete Ajb pomogne odbrani (:isuse:) skoro isto koliko i napadu?

Edited by Pantelija jr
Link to comment

@ljakse

 

liverpul je igrao dobro pretprosle godine i dok je Suarez bio suspendovan. kljucni problem prosle godine je bio dzerardov pad.

e jebiga sad, o tome i pričam, imaš kesetinu para od suareza, spičkaš je na balotelija i fakin lazara markovića, i onda ti sezona zavisi od čoveka koji ide u penziju.

Link to comment

Dobro, zna li ko, zašto je na kraju Kreten izveo Firmina? Kao, nije spreman za cijeluntekmu, ili brilijantna taktička zamisao da Naše Dete Ajb pomogne odbrani ( :isuse:) skoro isto koliko i napadu?

 

Sve tri izmene bile su u cilju odbrane gola - Ibe i Moreno kao pomoć bekovima (umesto Kutinja i Firmina koji su u napadu jedini radili nešto, plus Rossiter umesto lipsalog Lucasa). Firmino jeste bio prilično neodgovoran u odbrani za 1 Nemca™, nekoliko puta je samo gledao kako Monreal beži po aut liniji - valjda još nije 100% fit.

Link to comment

Izvinjavam se, nema slika, nose bleeds a i bilo me blam pored jednog od najvernijih koji mi je (pro)dao kartu za 50 funti!!! Supruga mu se razbolila, a kontakt beše poslovni.

 

Utisci sa utakmice, ako ikoga interesuje:

 

1. Oba golmana, a naročito Cech - da sam ikada imao 1% njihovog talenta, bio bih najsrecniji čovek na svetu.

 

2. Rodzersara je sisa, kukavica i u rangu JSL trenera koji je imao srecu da se rodio u UK. Nemam neke narocite simpatije ili animozitete naspram oba kluba, ali mene bi bilo sramota da sam navijač Liverpula. Benteke je mrcina, neoboriv, a Kutinjo je zver, Milner fantastican.

 

3. Sta Chambers radi u prvih 11 mi neće biti jasno, mogao je tri gola da ih košta da nije bilo genija na golu.

 

4. Arsenalu treba golgeter, ništa više, ali to (po meni) nine Benzema, koji ionako najverovatnije neće doći.

 

5. Dva lika ispred mene, jedan u Arsenalovom dresu, drugi u Liverpulovom. Drugari, niko im ni reč nije rekao. Osim malo dobronamernog podjebavanja. Kod nas...? Jedan od njih ne bi dočekao kraj meča bez minimum pljuvačke u facu.

 

Sve u svemu, ovakav fudbal uživo nisam gledao od generacije Bari! Jednom se živi, ovo je vredilo svakog penija.

 

Sad se treba ustati u 3 ujutro da vozim za aerodrom :(

 

Vidimo se u Berlinu sa EP u basketu :)

Link to comment

Izvinjavam se, nema slika, nose bleeds a i bilo me blam pored jednog od najvernijih koji mi je (pro)dao kartu za 50 funti!!! Supruga mu se razbolila, a kontakt beše poslovni.

 

Utisci sa utakmice, ako ikoga interesuje:

 

1. Oba golmana, a naročito Cech - da sam ikada imao 1% njihovog talenta, bio bih najsrecniji čovek na svetu.

 

2. Rodzersara je sisa, kukavica i u rangu JSL trenera koji je imao srecu da se rodio u UK. Nemam neke narocite simpatije ili animozitete naspram oba kluba, ali mene bi bilo sramota da sam navijač Liverpula. Benteke je mrcina, neoboriv, a Kutinjo je zver, Milner fantastican.

 

3. Sta Chambers radi u prvih 11 mi neće biti jasno, mogao je tri gola da ih košta da nije bilo genija na golu.

 

4. Arsenalu treba golgeter, ništa više, ali to (po meni) nine Benzema, koji ionako najverovatnije neće doći.

 

5. Dva lika ispred mene, jedan u Arsenalovom dresu, drugi u Liverpulovom. Drugari, niko im ni reč nije rekao. Osim malo dobronamernog podjebavanja. Kod nas...? Jedan od njih ne bi dočekao kraj meča bez minimum pljuvačke u facu.

 

Sve u svemu, ovakav fudbal uživo nisam gledao od generacije Bari! Jednom se živi, ovo je vredilo svakog penija.

 

Sad se treba ustati u 3 ujutro da vozim za aerodrom :(

 

Vidimo se u Berlinu sa EP u basketu :)

svasta, sa ortakom sam isao na utakmice pa i na derbije, on cigan, ja grobar, isli uvek na istok, cudno nas gledali dok se podjebavamo, al sve ostalo na cudnom gledanju

Link to comment

Istina je i to. Nije Kreten bio sam u svome glupiranju sa izmjenama večeras, i meni je izvodjenje Žirua bilo nevjerovatno (fala, Vengere, tebra!).

 

Dobro, zna li ko, zašto je na kraju Kreten izveo Firmina? Kao, nije spreman za cijelu tekmu, ili brilijantna taktička zamisao da Naše Dete Ajb pomogne odbrani (:isuse:) skoro isto koliko i napadu?

Није Фирмињо скроз спреман.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

svasta, sa ortakom sam isao na utakmice pa i na derbije, on cigan, ja grobar, isli uvek na istok, cudno nas gledali dok se podjebavamo, al sve ostalo na cudnom gledanju

Nadam se da će tako ne samo ostati, već i postati normalno, bez čudnih pogleda. Ipak sam navikao da nego takav bude naboden, uboden, da se baci glavom na palicu i čizme i spontano samoubije bacajući se ničim izazvan sa žardinjere.

Link to comment

Gerrard je prošle godine bio prilično nebitan faktor (osim što je izvodio sve prekide i dao najviše golova); nije njegovo petljanje na poziciji Xabi Alonso nateralo Rodgersa da u napadu svake druge nedelje menja Sterlingu poziciju, ni da pozadi do besvesti rotira Lovrena i Sakhoa, ni da baca pare na Markeca i Medveda Balua.

 

 

Dzerard je prosle godine bio veoma bitan faktor da povuce Liverpul unazad. Jbg... ostao je sezonu duze.

Link to comment

Izvinjavam se, nema slika, nose bleeds a i bilo me blam pored jednog od najvernijih koji mi je (pro)dao kartu za 50 funti!!! Supruga mu se razbolila, a kontakt beše poslovni.

 

 

Ovo da se prebaci na Svi mi sektasi. Eto kakvi su njihovi™ najverniji :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...