Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Роџерсари је Ибе сад пројекат, као добри брат близанац рахитичног. А изгледа да се  Роситер промовише у наше дете, у недостатку бољих, јер тим нема у првих 11 никог рођеног у Ливерпулу ко зна откад. Нешто кано Вукан.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

staridz je pokretljiv napadac, lepo ce se to uklopiti sa sidrasem bentekeom.

 

po meni, dzan je kljucni igrac za uspeh liverpula. da bi se konkurisalo za titulu, neophodna su 2 dominantna igraca u vezi - jesan centralni i jedan istureni. ako kutinjo nastavi ovako, pola posla je odradjeno. dzan mi se mnogo svidja, po meni za klasu ispred hendersona, o lalani (mada je kod njega i pozicija nedefinisana) da ne pricamo. rodzers mora da mu da ozbiljna ovlascenja u igri.

Link to comment

Ja pratim još manje poslednjih godina, ali bih na malom uzorku rekao da Rodžersara ima konstantan opak problem sa uklapanjem i to nešto individualnog kvaliteta koji ima u ekipi. Arsenal je večeras bio zreo za potop, ovo kako su Pulđani izašli u drugom poluvremenu je sramota, ovi su im pravili pičvajz i onako očajni pola sata, sve sa glavinjanjem i zabadanjem u odbranu. Izmene da ne pominjem.

neozbiljno je potcenjivati arsenal. njohov vezni red moze ovako da dominira 20 minuta protiv bilo koga u pl. liverpul je veceras odigrao sjajno prvo poluvreme. u drugom su pali ali to je i ocekivano. em mnogo novih igraca, em je ekipa prilicno mlada.

 

ne bih ja potcenjivao rodzersa, ni slucajno. zasro je proslo leto sa lazarom i lalanom ali je i leto pre toga i ovo leto napravio dobar posao. svidelo mi se kako liverpul igra. ako je gomez zaista originalno stoper, gurnuo bih njega umesto hrvata, a spanca bih stavio na levog beka i to je to.

Link to comment

Џан, Милнер и Кутињо би била била нека оптимална срдина, са здравим Стукијем и Фирмињом иза Бентекеа.  Имајући у виду да Фирмињо није пуно тренирао, са тимом, а и питање је какав је стуки, биће пре Кутињо негде по крилу, а ове двојица улазе излазе, а Хендерсон и Милнер испред Џана.

Link to comment

greota je kutinja stavljati na krilo. njemu treba dati slobodu da se krece gde hoce po protivnickoj polovini.

 

meni henderson ne bi bio u prvih 11.

Link to comment

kad je poslednji put arsenal dao gol i dobio ovakvu utakmicu. Opet se ponovilo isto kao prosle sezone protiv swansea kad je walcott zamijenio girouda i tako ucinio arsenal daleko manje opasnijim. Bar liverpool nije dao gol ovaj put.

Link to comment

staridz je pokretljiv napadac, lepo ce se to uklopiti sa sidrasem bentekeom.

 

po meni, dzan je kljucni igrac za uspeh liverpula. da bi se konkurisalo za titulu, neophodna su 2 dominantna igraca u vezi - jesan centralni i jedan istureni. ako kutinjo nastavi ovako, pola posla je odradjeno. dzan mi se mnogo svidja, po meni za klasu ispred hendersona, o lalani (mada je kod njega i pozicija nedefinisana) da ne pricamo. rodzers mora da mu da ozbiljna ovlascenja u igri.

 

ne mislim da je to moguće i pri tom ne mislim da sam zaslepljen "klupskim bojama" u toj proceni. Ako im Sturridge bude čitav jedno otprilike polovinu sezone, kao i Henderson i Coutinho većinu sezone, nije isključeno da doguraju u top 4 na račun Uniteda ili Arsenala onakvih kakvi su sada tj bez nekih ozbiljnijih pojačanja u narednih nedelju dana

 

edit: aha, ok, sad vidim da se ne slažemo po pitanju značaja Hendoa

Edited by MancMellow
Link to comment

Хендерсон је Роџерсари капитен, а док му Ибе игра није ни најгори на терену. Гомез делује много смиреније него и Дејо а и Шкртел.

Link to comment

neozbiljno je potcenjivati arsenal. njohov vezni red moze ovako da dominira 20 minuta protiv bilo koga u pl. liverpul je veceras odigrao sjajno prvo poluvreme. u drugom su pali ali to je i ocekivano. em mnogo novih igraca, em je ekipa prilicno mlada.

 

ne bih ja potcenjivao rodzersa, ni slucajno. zasro je proslo leto sa lazarom i lalanom ali je i leto pre toga i ovo leto napravio dobar posao. svidelo mi se kako liverpul igra. ako je gomez zaista originalno stoper, gurnuo bih njega umesto hrvata, a spanca bih stavio na levog beka i to je to.

 

Ne znam, od početka drugog su se povukli, plus ono Minjoleovo konstantno otezanje, a sa druge strane su imali ekipu sa takođe skroz novim štoperskim parom i potpuno pogubljenom odbranom, moralo je to da se buši dok ne uđe.

 

Rodžersari je ovo treća sezona. Kažem, nije da redovno pratim, ali mi non stop iste stvari upadaju u oči. Prvu sezonu mu je izneo Suarez sam, prošle je imao katastrofalan fejl, videćemo sad kako će da bude, previše para je spičkao do sad da bi mu se gledalo kroz prste, nije da je neki Moyes koji čuda pravi sa nikakvim budžetom. Ne deluje mi uopšte kao ozbiljan potencijal.

 

edit: nemam predstavu kakav je ovaj mali Gomez na štoperu, ali večeras je odigrao odlično, za svoje godine i s obzirom da mu nije pozicija. Nije mnogo ispadao, stizao je i da zatvori i da prihapsi, igrao na obe strane.

Edited by ljakse
Link to comment

Lfc zavrsio tekmu sa prosekom godina 21.8

 

I Wenger je napravio glupu izmenu. Taman su nas nabili Mignoletu u krilo i on izvede jedinog pravog napadaca

Link to comment

ne mislim da je to moguće i pri tom ne mislim da sam zaslepljen "klupskim bojama" u toj proceni. Ako im Sturridge bude čitav jedno otprilike polovinu sezone, kao i Henderson i Coutinho većinu sezone, nije isključeno da doguraju u top 4 na račun Uniteda ili Arsenala onakvih kakvi su sada tj bez nekih ozbiljnijih pojačanja u narednih nedelju dana

 

edit: aha, ok, sad vidim da se ne slažemo po pitanju značaja Hendoa

junajted je trenutno po meni izvan top 4. ekipa nije dobro poslozena i ima previse rupa koje treba popuniti. ne mogu to resiti dovodjenjem jednog igraca, ko god on bio. videcemo.
Link to comment

Lfc zavrsio tekmu sa prosekom godina 21.8

I Wenger je napravio glupu izmenu. Taman su nas nabili Mignoletu u krilo i on izvede jedinog pravog napadaca

tacno tako. senilko je skroz pogubii konce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...