Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Rodžersove izmene su nešto do sad neviđeno glupo...

Glupe kupovine diktiraju glupe izmene, jebiga <_<

 

Ibe je neverovatno nešto. Vidi 30 metara brisanog prostora ispred sebe, odluči ipak da zadribla u sredinu kroz četvoricu, loptu mu uzme prvi od njih :isuse:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brendan je stvarno jebeni imbecil, sa Ajbom i Morenom... Onaj balavander na kraju ispade najkorisniji od izmjena.

 

Ibe je vjerovatno Ibe u svom rodnom selu u Nigeriji, u Engleskoj (i na jućubu, gdje sam ga čuo i vidio da to lično kaže) je Ajb.

 

Covek je rodjen u Londonu, kakve crne Nigerije :D ?

Link to comment

Ma dobro, porijeklom je valda otalen™... pa otud i to vjerovanje da mu se prezime tako izgovara

Није веровање него граматика. 

У сваком случају је волина, без грама талента.

Link to comment

Oko toga, nažalost, nema rasprave.

 

Ed. - a ima li kreten od Rodžersa ikakvo opravdanje što je izvadio Firmina i ubacio ovo drvo umjesto njega? Neka povreda (pu-pu-pu) ili tako nešto? Čuo sam izgubljenog Viška da nešto bulazni o fizičkoj spremi, ali nisam ga baš ispratio...

Edited by Pantelija jr
Link to comment

liverpul je na pragu da postane vrlo ozbiljan tim. kutinjo igra fantasticno, milner i benteke su odlicne kupovine, kao i gomez. milner je odlican bio veceras. i onaj desni bek sto je dosao iz sautemptona je dobar, konacno su iz cetvrte pogodili sa kupovinom odatle. dzan je dobar igrac i mora stalno biti na terenu. nije mi bas najjasnije papreno placanje firminja - cini mi se da se njegove vestine preklapaju sa kutinjovim. nisam ga puno gledao, mozda gresim.

 

sta je sa staridzom? je li povredjen? meni se cini da on i benteke mogu u paru.

 

sto se arsenala tice, same old story. gomilanje krila i poluspiceva, a alternativa na stoperu jebeni cembers. 10 godina nemaju valjanog golmana, konacno nadju jednog i onda sledece leto dovode jos jednog. o centarforu ne treba ni pricati.

 

u ovoj postavi kazorla je visak. umesto njega treba oks da igra. mnogo bi to konkretnije bilo, plus sto bi ozil imao mnogo vise loptu u nogama.

Edited by ikar
Link to comment

Povredjen je, ima nekih najava da ce se vratiti u skorije vreme. Ne znam doduse kako ce sve to da izgleda onda u paru sa Bentekeom, mada on je retko kad zdrav. Pitanje je koliko ce i sada izdrzati.

Link to comment

lapsus, mislio sam na staridza.

Staridž je povređen, vraća se za mesec dana, recimo... AKo se opet ne povredi...

 

I on će ići na krilo, Kutinjo u sredinu, Firmino na drugo krilo, Henderson i Milner u sredinu... Neće Rodžers sa dva napred igrati...

Link to comment

Povredjen je, ima nekih najava da ce se vratiti u skorije vreme. Ne znam doduse kako ce sve to da izgleda onda u paru sa Bentekeom, mada on je retko kad zdrav. Pitanje je koliko ce i sada izdrzati.

Кажу да ће да буде у комбинацији за меч са Сектом. У Бостону су га крпили четири месеца. Он и Бентеке су компламентарни.

Link to comment

liverpul je na pragu da postane vrlo ozbiljan tim. kutinjo igra fantasticno, milner i benteke su odlicne kupovine, kao i gomez. milner je odlican bio veceras. i onaj desni bek sto je dosao iz sautemptona je dobar, konacno su iz cetvrte pogodili sa kupovinom odatle. dzan je dobar igrac i mora stalno biti na terenu. nije mi bas najjasnije papreno placanje firminja - cini mi se da se njegove vestine preklapaju sa kutinjovim. nisam ga puno gledao, mozda gresim.

 

Ja pratim još manje poslednjih godina, ali bih na malom uzorku rekao da Rodžersara ima konstantan opak problem sa uklapanjem i to nešto individualnog kvaliteta koji ima u ekipi. Arsenal je večeras bio zreo za potop, ovo kako su Pulđani izašli u drugom poluvremenu je sramota, ovi su im pravili pičvajz i onako očajni pola sata, sve sa glavinjanjem i zabadanjem u odbranu. Izmene da ne pominjem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...