Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ja bih voleo da se igra 90 minuta kroz dva Brazilca, ali svaki napad inicijalno ide teledirigovanim golmanskim bunarenjem. To se kod Rodgersa bukvalno nikad nije dešavalo prethodnih sezona.

Link to comment

Misliš prvih 45 minuta gde štoperi Arsenala ne mogu da daju pas, a da im neko ne preseče i prvih 15 minuta gde štoperi Liverpoola ne znaju šta će sa loptom u petercu... Odbrane krš, napadi nisu bog zna šta...

Liverpool ipak igra sa samo igračem manje, što je super u odnosu na uobičajno... Lucasa zaboravili u svlačionici, šta li?

Sve, sve... Ali kako je Coutinho vezao u čvor mučenog Bellerina pre nego što je pogodio stativu :Hail:

Link to comment

Ma gde je toliko lose. Dobra tekma, Liverpul dosta bolji tim.

 

Чак се и Вини не жали на квалитет показаног. Одлична засад утакмица. 

Pozdrav sa Emirata dok cekam red za klonju, govna da jedu svi koji su otpisali čeka! Kakav golman, jebote. Nema para koje mogu da kupe karte za ovakav fudbal!

:ziga: Тури слику тамо где треба или се није десило! ^_^

Link to comment

još ovo nema nikakve veze sa neuigranošću štopera, momci 2 puta za redom iznose loptu iz 16 i daju je pravo u noge pulđanima.

 

svakako je zabavno, i ima tempa i šansi. opet, tako je i na tekmama između kilmarnoka i sent mirena

Link to comment

Ma ja bih voleo da se igra 90 minuta kroz dva Brazilca, ali svaki napad inicijalno ide teledirigovanim golmanskim bunarenjem. To se kod Rodgersa bukvalno nikad nije dešavalo prethodnih sezona.

Rodžers se, možda, sasvim opravdaNo boji skilova svojih štopera i zadnjih veznih, i njihove mogućnosti da iznesu loptu? A sa druge strane, ona 4 nesretnika pozadi izgledaju trapavo i nikako spram Bentekea, te se odlučio da smanji rizk iznošenja lopte kroz lukasa, lovrea i Škrtela...
Link to comment

mislim da vam je odavno trebalo da bude jasno da ne uzimate uinija za ozbiljno kad igra liverpul ili komentarise uisko.

 

super zabavno prvo poluvrijeme kojim bih bio jako zadovoljan da sam navijac liverpula, bar kad je igra u pitanju.

Link to comment

 

svakako je zabavno, i ima tempa i šansi. opet, tako je i na tekmama između kilmarnoka i sent mirena

ППП. То је то ту смо сви.

Link to comment

Sve, sve... Ali kako je Coutinho vezao u čvor mučenog Bellerina pre nego što je pogodio stativu :Hail:

Imao je Chambers onaj burek od Bentekea, na sredini, kad ga je 2 puta okrenuo, pa pretrčao... Mučenik, nije uspeo ni da ga faulira...
Link to comment

mislim da vam je odavno trebalo da bude jasno da ne uzimate uinija za ozbiljno kad igra liverpul ili komentarise uisko.

 

Kad je Rodgers moje opservacije prestao da uzima za ozbiljno pao je sa drugog na šesto mesto na tabeli, pa ti vidi :fantom:

Link to comment

Одлична утакмица, бре. То што Арсенал на махове уопште нема одбрану је изједначило тимове и сада може да се игра.

Link to comment

Pozdrav sa Emirata dok cekam red za klonju, govna da jedu svi koji su otpisali čeka! Kakav golman, jebote. Nema para koje mogu da kupe karte za ovakav fudbal!

Sta je vadio covek, iskupio se za Vest Hem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...