Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bre, nego je Murinjo odlučio da mu Schurrle ne treba (ne ulazim u smislenost takve odluke, samo konstatujem) nakon što je ovaj ipak proveo neko vreme na terenu. Za Cuadrada je doneo istu odluku a da mu ovaj ukupno nije sastavio pola sata na terenu. Realno mu nije dao šansu koju je Schurrle imao, to je sve.

Cini mi se da je poceo jedno dve tekme prosle sezone. Izvodio je prekide i igrali su preko njega. Jedva da je prebacio visinu kolena na prvoj stativi u svim svojim pokusajima. Cesto se i igralo preko njega. Slazem se da nije ni izbliza igrao koliko Surle ali takodje nije da nije dobio bas nikakvo vreme na terenu.

 

Surle je morao da ide jer je toliko puta sjebao u odbrani sto Murinjo neprasta. Opet poruka svim igacima sta on ocekuje od njih.

Link to comment

Lucas, Can i Firmiran umesto Henda, Lallane i Ibea.

 

Arse bez Koscielnog i Mertezakera. Po netu se vrti da su se obojica sjebali na zagrevanju. To bi bilo previse i za Arsenal.

Link to comment

ma videlo se posle nekoliko utakmica da cuadrado jednostavno nije za ovu ekipu. schurrle je imao svoje sanse ali u defanzivi je bio ocajan. tako to ide kod mourinha.

 

nego, navodno nam je odbijena i poslednja ponuda od 36 miliona funti za stonesa. nekako mi se cini da necemo odustati od njega.

Link to comment

Meni to ništa nije jasno u vezi sa kvadradom. Jel neko iz čelzija nekad pogledao tog čoveka pre nego što su pukli tolike pare? Čini se kao da ga je murinjo otpisao jedno 5 dana pošto su ga doveli za 30 milki

Link to comment

Nisam znao da Rogers igra 3-5-2 sa Liverpoolom?

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Најбоље резултате је имао прошле сезоне са том поставком.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...