Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Arsenal mi je nejasan. Mislio sam da je ovo njihova sesona a vec posle treceg kola pocinjem da sumnjam.

 

Istina, u trećem kao da se nisu ni pojavili na terenu :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kako da se snađe kad nije terena video. Da je dobio makar pola minuta koliko je Schurrle dobio pa da kažeš OK ovaj nije za Čelsi, ali čovek je ulubio klupu od silnog sedenja na istoj.

Link to comment

Ovdje pisete ko da je Pogba u Celziju gotova stvar. Sumnjam stvarno...

 

Ja koliko se secam Pogba je fakticki dogovorio transfer u Barcelonu ali tek sledece leto zbog sranja sa suspenzijom, tako da ove ostaje u Juventusu. 

Edited by ducca
Link to comment

Pa kako da se snađe kad nije terena video. Da je dobio makar pola minuta koliko je Schurrle dobio pa da kažeš OK ovaj nije za Čelsi, ali čovek je ulubio klupu od silnog sedenja na istoj.

Ono što je igrao bilo je jako loše. Jbg, u timovima poput Čelsija nije uobičajno da se trpi i čeka igrač od 35 miliona. Na stranu što ni po profilu ne odgovara koncepciji Čelsija. Za razliku od Pedra.

 

Ja sam mislio da će da ga Murinjo koristi na levom beku kao rezervu Aspiju ove sezone, al avaj.. Sad je to otpisano. Nek ide u Juve, progledaće.

 

Edit: inače Šurle je bio sasvim legitiman član rotacije, ne znam uopšte na kakvo davanje šanse misliš. Čovek je počinjao redovno u Derbijima.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Cist penal nije sviran Sanderlendu, koji je mnogo bolje delovao sa Osheom umesto Kabula.

 

Btw Pantilimon branio kao zver, bas kao i Batlend za Stoke (odbrana Dzeromovih "makazica" u stilu Smajhela), uz dobrog Krula, napravise kolo/subotu golmana.

Gledas MOTD na BBC?

Link to comment

Edit: inače Šurle je bio sasvim legitiman član rotacije, ne znam uopšte na kakvo davanje šanse misliš. Čovek je počinjao redovno u Derbijima.

 

Da je Cuadrado redovno počinjao bar pola od onoga što je Schurrle počeo možda bismo od njega i videli nešto, to hoću da kažem. Nisam baš neki fan filozofije: "Koštao si 35 miliona i sad ulaziš na pet minuta, drži se dobro ako ne pokidaš".

Link to comment

Оно и Шурле испао канта на ППП?

Ne bre, nego je Murinjo odlučio da mu Schurrle ne treba (ne ulazim u smislenost takve odluke, samo konstatujem) nakon što je ovaj ipak proveo neko vreme na terenu. Za Cuadrada je doneo istu odluku a da mu ovaj ukupno nije sastavio pola sata na terenu. Realno mu nije dao šansu koju je Schurrle imao, to je sve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...