Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ajde dobri ljudi iz Engleske/Londona, javite gde i kako mogu da nadjem kartu za sutrašnji susret Arse sa Bazenom, a da ne košta 100 funti+

 

prati ovo možda?

 

https://twitter.com/arsenal_tickets?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

 

inače, pre je moglo bar na severu gore da se dođe do ticket office-a mnogo pre meča pa čekaš da li ima returned tickets, ali mislim da više ne može, a za Arsenal iskreno ne znam da li je ikad moglo. 

 

Idi pred stadion pa jbg, možda neko prodaje za 100 funti, mala je šansa ali, ono, ako ti je baš stalo...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde dobri ljudi iz Engleske/Londona, javite gde i kako mogu da nadjem kartu za sutrašnji susret Arse sa Bazenom, a da ne košta 100 funti+

 

:lol:

Link to comment

Berahino ni na klupi. Spursi ili MUFC?

 

Како је одвратан овај продужени прелазни рок.  Упропасти ми већ очајан фантази.

prati ovo možda?

 

https://twitter.com/arsenal_tickets?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

 

inače, pre je moglo bar na severu gore da se dođe do ticket office-a mnogo pre meča pa čekaš da li ima returned tickets, ali mislim da više ne može, a za Arsenal iskreno ne znam da li je ikad moglo. 

 

Idi pred stadion pa jbg, možda neko prodaje za 100 funti, mala je šansa ali, ono, ako ti je baš stalo...

где бре уа 100 фуната има да се купи карта за Арсенал-Ливерпул код лажног Хајберија?

Link to comment

da nađe za recimo 100-150 funti i da peva, realno

 

Pa nasao sam online za 139, pise dostavljaju u hotel, ali iako izgleda zvanicno, malo mi sumnjivo. Nista, bolje ce mi biti u pabu izgleda, taman je pocela i kisa (da se utesim nekako), a i moram u utorak rano za Berlin.

Link to comment

Pa nasao sam online za 139, pise dostavljaju u hotel, ali iako izgleda zvanicno, malo mi sumnjivo. Nista, bolje ce mi biti u pabu izgleda, taman je pocela i kisa (da se utesim nekako), a i moram u utorak rano za Berlin.

Клепи једног пивека и за нас...

Link to comment

tesko do prve pobede u sezoni iako realno nije trebalo tako da izgleda. uz losu igru ove sezone, prati nas i baksuzluk. vec dva crvena kartona, penal, ponisten regularan gol. ipak to nije opravdanje za los pocetak sezone.

 

najvise brine uzasna i sada vec standardna forma cesca i ivanovica cele ove godine. poneki igraci zabriljiraju pa u sledecoj utakmici odigraju lose, tesko da ima konstantnih dobrih igara. 

pedro je imao dobar debi a bio bi jos bolji da je willian dao onaj zicer ili da je ranije dodao costi koji je imao bolju situaciju od brailca. lepo je imati igraca na desnoj strani koji zna dati gol ili bar nesto uraditi u napadu (nesto slicno kao i sa leve strane) a ne kao willian ili ramires (cuadrada da i ne spominjem). super je sto je vec prosao pripreme i da je u punoj formi. jedino ce morati jos da se prilagodjava na sistem i saigrace.  courtois nas je spasio verovatno jos jednog kiksa sa odbranjenim penalom. zouma mi se najvise svidjao danas iako se nesrecno okliznuo kod prvog gola. mislim da ce polako ali sigurno izgurati cahilla iz prve postave, mozda cak i terryja ali to je manje verovatno. ako dodje stones od sledece sezone vec imamo zacementirani stoperski par.

raduje i gol coste koji se tako upisao ove sezone. mogao je dati bar jos jedan gol. 

razocaran sam sto jose ne koristi remyja pre falcaa. mislim da je to francuz zasluzio igrama iz prosle sezone ali ocigledno da ga jose ne ceni previse.

hazard je od prvog minuta dolazio skoro do matica po loptu da kreira. i tu se vidi u kakvom je stanju fabregas. 

 

baba je cele ove nedelje individualno trenirao pa nije ni bio u konkurenciji da igra. valjda ce debitovati u sledecoj utakmici.

 

ramires i cuadrado 'misteriozno' nisu bili ni na klupi. cuadrado se najvise spominje kao igrac koji ce otici u zamenu za pogbu u juventus a tu se spominjali i oscar i ramires. samo sto je oscar povredjen. juventus je do sada odbijao ponude. videcemo sta ce biti do kraja prozora. najvaljivani su novi susreti predstavnika klubova oko dogovora transfera. mislim da je procentualno 25% sanse da dodje pogba. kao sto rekoh ranije, dobro je sto trazimo i igraca na sredini terena jer smo u odnosu na proslu sezonu u ovo doba smo bas losi tu. sa dolaskom pogbe ili nekog igraca slicnog kvaliteta bi vec mnogo podiglo nasu sansu da odbranimo titulu i da uradimo nesto vise u ls.

 

sledeca utakmica protiv palacea. samo se nadam da cemo do tada dovesti neke nove igrace i da nece biti crvenog kartona i penala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...