Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Sta je sa Praslinom- LS kaze da tamo puca?!

Утакмица сезоне. Ови момци са југа су мега забавни...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

mahrez dobro igra. cak mi se cini da je nacinjen penal nad njim u prvom pol

 

čist penal je bio, a imao je i stativu

 

Mahrez ubiva :ziga: 

Link to comment

mahrez je iznenađenje samo za one koji nisu pratili lisice prošle sezone. nije baš počeo sjajno, ali je bio ključni igrač u onoj ludoj seriji na kraju prošle sezone. 

Link to comment

mahrez je iznenađenje samo za one koji nisu pratili lisice prošle sezone. nije baš počeo sjajno, ali je bio ključni igrač u onoj ludoj seriji na kraju prošle sezone. 

Он и полудели Аргентинац.

Link to comment

Pa i da nisu dobili 40 godina na OT, ne mogu da razumem opšte grljenje i pokazivanje pesnica kameri i urlanje "YEEES" posle 0-0 utakmice u trećem kolu.

 

Razumem što su zadovoljni jednim osvojenim bodom, da su u borbi za opstanak i taj jedan im presudan razumeo bih i slavlje, ali ovako mi je malo tužno, kao da svi misle da su ne znam koliko klasa ispod Man Utd po kvalitetu.

Link to comment

Pa i da nisu dobili 40 godina na OT, ne mogu da razumem opšte grljenje i pokazivanje pesnica kameri i urlanje "YEEES" posle 0-0 utakmice u trećem kolu.

 

Razumem što su zadovoljni jednim osvojenim bodom, da su u borbi za opstanak i taj jedan im presudan razumeo bih i slavlje, ali ovako mi je malo tužno, kao da svi misle da su ne znam koliko klasa ispod Man Utd po kvalitetu.

Uzeli su bod u 1 borbenoj predstavi do posljednjeg zvizduka sudije™ na terenu tima koji kosta stotine miliona funti i koji je uvijek jedan od favorita za naslov. Usto, prosle sezone su zamalo ispali na konto bezmudosti koju danas nisu pokazali.

 

I bod im je golem uspjeh.

Link to comment

Arle, tvoj Turcin porucuje da vam Benzema ne dolazi. Covek, bar do sad, ima pravi info.

Pa da, ima mjesec dana kako je to prvi put rekao.

 

Napisao je nekom da je onaj veliki transfer Arsenala upitan zbog neslaganja oko ritma isplate, tj. rata placanja. Mozda je to Cavani.

Link to comment

Chelsea team v West Brom: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry ©, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Pedro, Willian, Hazard; Diego Costa.

 

baba ni na klupi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...