Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ja sam u manjini, ne brini i bogati placu kod nas se kuka. Ducca = Weenie.

Sto mene izolova? Ekšli svi kukamo na iste stvari, ocigledne, jedino je eto tebi sve potaman, nismo imali srece, ne izgleda to toliko lose i slicno... Prve dve tekme smo imali i te kako srece i te dve pobede samo su zamazale oci, tako da je ovo sad zapravo vracanje za te dve tekme, tesko da ce nam i Swansea nesto pokloniti. Njuka je danas valjalo samo prvih 15ak min kad smo stvarno izgledali dobro, posle toga sivilo. Briz je nedorastao pa su zato naivno i popusili 3 komada, mec koji ne treba uzimati kao nekakav reper. I dalje tvrdim da smo u problemu ove sezone i da ce slabe tacke pre ili kasnije doci na naplatu. Za sada smo™ platili za tup napad, al ima vremena i za odbranu, daleko je to sve od odlicnosti.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Song i Downing fale West Hamu da bi bili ozbiljna ekipa. Zajebali su se sto su prodali StjuiaTM

 

Kakav anti-fudbal igra ovaj Tottenham. Ako Kane ne poludi i ove sezone- eto njih na sredini tabele.

Link to comment

Leicester-Tottenham smorise potpuno. :yawn2:

Kod nas je bilo barem par sansi, u prvom poluvremenu. Cini mi se da je bio penal za domacina, nakon starta Vertonghena.

Link to comment

Kane nema sanse da ponovi onakvo ludilo. Da je pametan Levy, a dokazano jeste kad su prodaje u pitanju, unovcio bi tu njegovu sezonu ovog leta i uzeo 50ak milki, nije realno da ga nekad skuplje udomi. Podseca me to njegovo ludilo na ono koje je Wickam izveo pre 2-3 godine kad je sam spasao Sunder dajuci lude golove iz kola u kolo zadnjih 10ak kola, izgledao je kao fekin Terminator... I to je bilo to.

Link to comment

Опа!

 

Кујате ове године дао дупло више голова него Агуеро, Руни, Кејн и Коста заједно. :Hail:

Edited by Прслин
Link to comment

Odlicna tekma u Sunderu, ukradose im i penal... Kakav fejl od izvora da Lester i Totnam idu na SK1 pored WHU i Bornmuta, no ko je mogao znati

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...