Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

this

 

Evo ga Grizman, klauzula 50 i kusur miliona funti, plati i nosi. Moramo da kupimo napadaca, ne vredi ovako, imali smo sasvim dovoljno sansi da damo gol.

 

A drzanje Herrere na klupi je kriminal

moze da uzme i rvp-a :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle svega vidjenog jedino nam ostaje da se nadamo da ce nam se nesto od ovoga vratiti na teskom gostovanju kod Svonsija. Jbg, lopta nije htela u gol, mnogo sansi je stvoreno, kontrolisana je tekma (sem mozda negde oko polovine prvog poluvremena kad se Njuka malo trgla), pokusavali su i iz 16m i izvan, iz prekida su pretili branici™ - ne mozemo da se pozalimo da je UTD odigrao lose. Njuka sem precke Mitra (koji je bio u ofsajdu) i one kontre na samom kraju, bez neke zrelije sanse.

Ne bih krivio LVG ni malo za ovu nulu danas.

Ono sto je najbitnije na samom startu sezone da se ne prosipaju uludo bodovi (danasnja jos 2 su nam izmakla pukom nesrecom), bitno je da se ne primaju smesni golovi kao proizvod trapave odbrane (secate se onih komicnih sudaranja na startu prosle sezone Dzonsa, Evansa, Smolinga...) i bitno je da vezni red moze da potkrpi nedostatke odbrane i drzi ledja napadu.

Link to comment

Ne treba nam špic, koji će nam tu su Runara i Čičara. :)

 

ima vec jedno pet-sest dana da sam pojeo svoje reci  :dry:

 

a i tad sam mislio da dovodimo pedra

Edited by MancMellow
Link to comment

:s_c:

уби ме Руни на фантазију. Ако Свракама није дао гол... :isuse:

Вини, видиш као се секташи достојанствено држе.

Ja sam u manjini, ne brini i bogati placu kod nas se kuka. Ducca = Weenie.

Link to comment

Posle svega vidjenog jedino nam ostaje da se nadamo da ce nam se nesto od ovoga vratiti na teskom gostovanju kod Svonsija. Jbg, lopta nije htela u gol, mnogo sansi je stvoreno, kontrolisana je tekma (sem mozda negde oko polovine prvog poluvremena kad se Njuka malo trgla), pokusavali su i iz 16m i izvan, iz prekida su pretili branici™ - ne mozemo da se pozalimo da je UTD odigrao lose. Njuka sem precke Mitra (koji je bio u ofsajdu) i one kontre na samom kraju, bez neke zrelije sanse.

Ne bih krivio LVG ni malo za ovu nulu danas.

Ono sto je najbitnije na samom startu sezone da se ne prosipaju uludo bodovi (danasnja jos 2 su nam izmakla pukom nesrecom), bitno je da se ne primaju smesni golovi kao proizvod trapave odbrane (secate se onih komicnih sudaranja na startu prosle sezone Dzonsa, Evansa, Smolinga...) i bitno je da vezni red moze da potkrpi nedostatke odbrane i drzi ledja napadu.

Значи™, то су те чувене секташке винизације™. Обрат пажњу Вини из фундамента.

Link to comment

ima vec jedno pet-sest dana da sam pojeo svoje reci  :dry:

 

a i tad sam mislio da dovodimo pedra

 

Ma zezam se, ali nebitno, i da su dvojica najboljih na svetu, 3 domaća takmičenja i LŠ (nadamo se) - u to se ne ulazi sa dva špica od kojih kako rekoh ranije, jedan je u padu forme (da ne kažem godinama) a drugi nema apsolutno nikakav kontinuitet igranja i golova i to ne skoro već poslednjih x godina. 

 

Sve u svemu, meni je van pameti ignorisanje tako očigledne stvari. Kontam da će da dovedu nekog do kraja roka, al opet, nema se šta čekati. 

Link to comment

Pa nema puno izbora. Od klase koja nama treba Griezmann mi se cini kao najbolja opcija, plus nema sta da se pregovara, ima covek klauzulu. A ako on nece da ucini rodjenom bratu koji je Man Utd manijak - pa kome ce  ^_^ Ozbiljno, sve sto ukljucuje neko natezanje i pregovore sa klubom o ceni treba iskljuciti. Ogranicenja ove godine niko fakticki nema, dakle City postavlja standarde kad je u pitanju dovodjenje onoga sto ti stvarno treba, a to je +- 50 miliona. Jbg. Neto je u stvari ove godine potroseno samo 13m (moja prethodna racunica nije bila dobra). Ergo - nema sta da se ceka. 

Link to comment

Значи™, то су те чувене секташке винизације™. Обрат пажњу Вини из фундамента.

 

Ti se ugledaj na koga hoćeš, ali ja nešto ne osećam potrebu za glorglorijevskim dostojanstvom™. Mislim, zna se ko ima više onih važnijih titula -_-

 

fowler5.jpg

Link to comment

Рандолф традиционално доминира против Бурмута™: четрнаест комада - за сада - у последње три утакмице против њих. Зато је и била таква јурњава да се доведе Грин, на жалост неуспешна.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...