Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

mogu naci zamenu za ovih desetak dana za te pare, bar do januara. u italiji svakako nemaju konkurenciju a realno je jos da ce proci i prvu rundu cl.

 

no oni ovakve pare uvek mogu dobiti za pogbu, tako da ce ipak oni odluciti kome i kada ce prodati igraca.

Pa ne, kazem, za takve pare da, ali cisto sumnjam da ce Chelsea toliko da ponudi. A za neku 'normalnu' ponudu Juve nema potrebe da ga pusti. 

U Italiji ce vrlo vjerovatno imati konkurenciju, jer su ostali vec bez 3 od 4 najbolja igraca ovog ljeta, tako da mi nema logike da puste i tog cetvrtog. 

Link to comment

 

 

Bane Ivanović od januara u Barseloni?
PETAK, 21 AVGUST 2015 07:41
emailButton.pngprintButton.pngpdf_button.png

Naš as, koji je na prethodnoj utakmici nosio kapitensku traku, mogao bi u januaru da promeni sredinu!

 

ivanovic-branislav-tragicar.jpgBranislav Ivanović ne želi u 32. godini da igra "na određeno", makar to značilo rastanak sa Čelsijem!

 

Situaciju oko produžetka ugovora srpskog defanzivca Branislava Ivanovića sa Čelsijem prati veliki broj klubova, prenosi ESPN.

 

Iskusni 31-godišnji reprezentativac Srbije u poslednjoj je godini važećeg ugovora na Stamford Bridžu, a klub tek treba da mu ponudi produžetak saradnje. 

 

Špekulacije oko Ivanovićeve budućnosti u Čelsiju pojavile su se nakon nešto slabijih igara na otvaranju sezone u Premijer ligi protiv Svonsija (2:2) i Mančester Sitija (0:3), ali izvor ESPN tvrdi da Srbin ne razmišlja o eventualnom odlasku iz redova šampionskog kluba. 

 

Navodi se da je Ivanović srećan u Čelsiju, ali da je frustriran klupskom politikom da igračima preko 30 godina nudi samo jednogodišnji ugovor.

 

Pojedini španski mediji pišu da bi on već na zimu mogao da pređe u redove španskog i evropskog prvaka Barselone.

 

Ivanović je stigao na Stamford Bridž 2008. godine iz moskovske Lokomitive, a u dresu Čelsija odigrao je 217 utakmica i postigao 20 golova.

 

Za nacionalnu reprezentaciju Srbije do sada je nastupio 79 puta, uz 10 postignutih golova.

reprezentacija.rs

Link to comment

Ma zezaju se ljudi na račun Murinjove nedavne pohvalnice sebi u kojoj je objasnio da samo Čelsi ima moralno pravo na skupe transfere jer oni skupo i prodaju pa zarade, dok svi ostali troškaroši svoje igrače prodaju budzašto.

Link to comment

Ovo sa Pedrovim izjavama da je dosao zbog Murinjovih titula (jel ga tako cenio dok je ovaj bio u Realu i jel LVG toliko lošiji trener) pa zbog Ceska i Aspilihuete (Mata, Erera i odlazeci DDG mu nisu dovoljno Španci?). Ja znam da novopridosli igraci moraju da pruze neke fine izjave za navijace ali bas toliko srati...

 

Na koncu, mnogo mi je drago sto Pedro nije dosao kod nas™, kao sto sam i prizeljkivao.

 

 

Doduse ima na jednom mestu fina sprdnja gde je Pedro, kao, izjavio da je odabrao Chelski zato sto ne bi mogao da konkurise za startnu zbog mocnog Janga :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Наравно да је ЛВГ лошији, побогу.

 

Што се Шпанаца тиче, са Фабрегасом и Валдесом н је играо у тиму, па су му очигледно и један и други рекли где је боље, да ли због тренера, да ли због града, да ли због титула. ;)

Edited by Прслин
Link to comment

Ovo sa Pedrovim izjavama da je dosao zbog Murinjovih titula (jel ga tako cenio dok je ovaj bio u Realu i jel LVG toliko lošiji trener) pa zbog Ceska i Aspilihuete (Mata, Erera i odlazeci DDG mu nisu dovoljno Španci?). Ja znam da novopridosli igraci moraju da pruze neke fine izjave za navijace ali bas toliko srati...

 

Na koncu, mnogo mi je drago sto Pedro nije dosao kod nas™, kao sto sam i prizeljkivao.

 

 

Doduse ima na jednom mestu fina sprdnja gde je Pedro, kao, izjavio da je odabrao Chelski zato sto ne bi mogao da konkurise za startnu zbog mocnog Janga :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na stranu sve ovo, ali da. Mislim, nemojmo se zajebavati. LVG ima svoje mjesto u istoriji, ali... Mourinho je uz to neuporedivo laksi za saradnju. To sto je nekorektan [blago receno] u odnosu sa protivnicima, ne znaci da je takav sa sopstvenim igracima. Za razliku od Van Gaala. 

Link to comment

Наравно да је ЛВГ лошији, побогу.

 

LVG nije prosto lošiji od Mourinja, to je zajedničko za 99,9% trenera na svetu. LVG je samo loš. As in "ne zna de tera".

Edited by IndridCold
Link to comment

plus ovo sto je debeli sef rekao, lvg je tezak drkadzija, a specijalni je, kako sam skapirao, na prst u dupe sa svojim igracima.

svako normalan bi izabrao suradnju sa specijalnim pre negoli lvg-om, ako vec nema neke navijacke preferencije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...