Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali stvarno mislim da bi vam fino legao. Nije svetska klasa koja će sama da rešava finala lš, ali u vrhunskom klubu koji bi umeo da iskoristi njegove kvalitete bi bio više nego ubojito oružje. Znam ja da bi vi hteli da vam nova igračka bude miler, ronaldo ili tako neko, ali može čovek da prodje i mnogo gore nego sa sadiom. A ni ta imena ne garantuje ništa, već ste uspeli da upropastite 1 di mariu realno. :fantom:

Link to comment

Ali stvarno mislim da bi vam fino legao. Nije svetska klasa koja će sama da rešava finala lš, ali u vrhunskom klubu koji bi umeo da iskoristi njegove kvalitete bi bio više nego ubojito oružje. Znam ja da bi vi hteli da vam nova igračka bude miler, ronaldo ili tako neko, ali može čovek da prodje i mnogo gore nego sa sadiom. A ni ta imena ne garantuje ništa, već ste uspeli da upropastite 1 di mariu realno. :fantom:

 

Ok, priznajem jednu stvar - Mane je nekako (iako prvo na pamet pada Rodgersara) - Fergie-esque signing. Igrač koji lični na nešto što samo što nije "eksplodiralo". E sad - bilo je tu i sa takvim kupovinama i pod matorim debelih zajeba. 

 

Nije neophodno da dođe igrač za rešavanje finala CL - ko da ćemo ga videti uskoro - nego neko ko ima dovoljan kvalitet da probija bunkere kad tvoj tim igra to što igra. No, po svemu sudeći (pa i po juče) to zadovoljstvo će nastaviti da upražnjava najskuplji lakat na svetu. 

Link to comment

Jbg, klub je kriv za to jureći nerealne targete ili one koji ih baš i ne zanimaju 100%. Pa kad ti posle dva meseca priče o Fabregasu dođe Fellaini, normalno da si pomalo...underwhelmed. 

Link to comment

CHELSEA have emerged as favourites to land Juventus midfielder Paul Pogba this summer

 

maestralni novinari izmislili pricu oko pogbe posto je juventus zainteresovani za cuadrada koji je sada blizu odlasku zbog transfera pedra.

Link to comment

Jbg, klub je kriv za to jureći nerealne targete ili one koji ih baš i ne zanimaju 100%. Pa kad ti posle dva meseca priče o Fabregasu dođe Fellaini, normalno da si pomalo...underwhelmed. 

 

Bogumi, kako je krenulo, Felaini ima da sarani Fabregasa ove sezone. A ako dođu u Čelsi svi koji se najavljuju, Fabregas može slobodno da se pakuje za Sosijedad ili Vest Hem.

Link to comment

Što implicira da je klub mudar kad ne reaguje na plač horde razmaženih navijača :fantom:

 

jes vala bas je bio mudar :D to je bila bekap opcija koju su aktivirali onda kad su morali da ga plate mnogo vise nego da su ga odmah kupili. nemoj molim te, to je bio haos. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...